bobau 07.01.08, 14:05 Czy to mozliwe zeby moja coreczka silnie reagowala na Beneflore? Po podaniu wysypka na calej buzi, uszach, luzniejsza kupka. Skad taka reakcja. Myslalam ze te bakterie nie powinny szkodzic. Czy zdarzylo się Wam coś takiego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brises73 Re: Reakcja na Beneflorę. 07.01.08, 14:09 To nie bakterie szkodzą ale składniki dodatkowe. W przypadku beneflory są to włókna grochu stanowiące pożywkę dl bakterii. Mojemu synkowi nie służył np. lactivup - probiotyk zawierający inulinę. Odpowiedz Link Zgłoś
bobau Re: Reakcja na Beneflorę. 07.01.08, 14:24 A wiec wlokna grochu moga dac tak silna reakcje? Jaki probiotyk wobec tego sprobowac? Odpowiedz Link Zgłoś
brises73 Re: Reakcja na Beneflorę. 07.01.08, 22:32 Trudno mi powiedzieć czy to akurat to dało taka reakcję - nam bebeflora bardzo pomogła. Obecnie używamy probiotyku Prolactiv, też ma niezły skład. Ciekawy artykuł o probiotykach znajdziesz tu: www.zdrowie.klips.org/kochane_bakterie_nowy.htm mi on wiele wyjaśnił. Odpowiedz Link Zgłoś