Dodaj do ulubionych

Reakcja na Beneflorę.

07.01.08, 14:05
Czy to mozliwe zeby moja coreczka silnie reagowala na Beneflore? Po podaniu
wysypka na calej buzi, uszach, luzniejsza kupka. Skad taka reakcja. Myslalam
ze te bakterie nie powinny szkodzic. Czy zdarzylo się Wam coś takiego?
Obserwuj wątek
    • brises73 Re: Reakcja na Beneflorę. 07.01.08, 14:09
      To nie bakterie szkodzą ale składniki dodatkowe. W przypadku beneflory są to
      włókna grochu stanowiące pożywkę dl bakterii. Mojemu synkowi nie służył np.
      lactivup - probiotyk zawierający inulinę.
      • bobau Re: Reakcja na Beneflorę. 07.01.08, 14:24
        A wiec wlokna grochu moga dac tak silna reakcje? Jaki probiotyk wobec tego
        sprobowac?
        • brises73 Re: Reakcja na Beneflorę. 07.01.08, 22:32
          Trudno mi powiedzieć czy to akurat to dało taka reakcję - nam bebeflora bardzo
          pomogła. Obecnie używamy probiotyku Prolactiv, też ma niezły skład. Ciekawy
          artykuł o probiotykach znajdziesz tu:
          www.zdrowie.klips.org/kochane_bakterie_nowy.htm
          mi on wiele wyjaśnił.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka