15.03.05, 15:31
Drogie mamusie,czy na SOLCU mogę zrobić KTG tak z ulicy. Mam skierowanie do
szpitala i właśnie w tym chce rodzic ,ale słyszałam że raczej nie robią od
tak sobie kazdej ciężarnej .
Jestem 4 dni po terminie ,ale nie bardzo usmiecha mi sie czekac na porod w
szpitalu ,tymbardziej że pierwsze dziecko przenosiłam 12 dni.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • aska_kotek Re: KTG 15.03.05, 17:02
      Ja jestem tydzien po terminie i KTG robie na Solcu, jak chcesz szczegółowe
      informacje to odezwij sie, moje gg 3223267.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka