Dodaj do ulubionych

lekarz homeopata

11.04.06, 17:01
czy znacie dobrego lekarza homeopatę w Katowicach lub okolicach?
będę wdzięczna za namiary
Obserwuj wątek
    • siewonka1 Re: lekarz homeopata 14.04.06, 23:13
      Jutro rano sprawdzę, jestem z Gliwic ale byłam u homeopaty z Bielsku Białej
      wyleczył moją córkę z zapaleń krtani i od czasu kiedy sie u niego leczymy była
      tylko raz chora na grypę. Tak więc z czystym sercem moge go polecić jutro rano
      sprawdzę namiary jeśli jesteś zainteresowana.
      • dagamama Re: lekarz homeopata 18.04.06, 12:10
        co prawda Biesko to trochę za daleko (jesteśmy z Będzina) ale teściowe
        mieszkają w Bielsku więc jak nie znajdę bliżej to wybiorę się tam
        będę wdzięczna za namiary
        pozdrawiam
        • igla4 Re: lekarz homeopata 18.04.06, 17:36
          W Będzinie przyjmuje lekarka homeopata (pediatra) P. dr Maria Jędrusiak. Przyjmuje w przychodni na osiedlu Zamkowym. Mój synek jest pod jej opieką i przyznaję, że jestem bardzo zadowolona. Mój mały tylko dwa razy w życiu brał antybiotyki (ma prawie pięć lat), dlatego serdecznie polecam zarówno tą lekarkę.
            • 5_monika Re: igla4 potwierdź adres 22.04.06, 23:54
              lek. med. Maria Jędrusiak
              pediatra, homeopata, irydolog
              Gabinet prywatny
              ul. Jedności 59 Będzin
              0-501 404 522 poniedziałek i czwartek od 1700 do 1800, informacje poniedziałek
              i czwartek od 1800 do 1900

Generalnie jeśli jet homeopatą, a nie lekarzem pediatrą stosującym leki
              homeopatyczne to powinna leczyć również dorosłych.
              Sama jestem ciekawa bo mam tam rodzinę i mogłabym polecić komuś.
              Uwaga:irydologia do dobrania leków jest niepotrzebna.
              Pozdr
    • arnica88 Re: lekarz homeopata 25.05.06, 21:14
      leczę moją córke (ma rok) u homeopaty z Żor to pani doktor Hanna Chmiel-
      Pietraszenko przyjmuje również w Katowicach dwa dni w tygodniu telefon domowy:
      032 435 24 36 i kom. 505 213 502 Gorąco polecam warto
      • myszowata1 Re:johana7611 17.06.06, 19:33
        johana7611 napisała:

> Dr. Barbara Drzewiecka w Katowicach-Ligocie.

z całym szacunkiem, pani dr Drzewiecka jest dobrym pediatra, stosuje komleksowe
        głownie leki homeopatyczne- często z powodzeniem, ale NIE JEST homeopata!!!!
    • daga.kalety Re: lekarz homeopata 25.08.17, 01:31
      Homeopata Anna Maria Wilk Chorzów w Natur Wit www.naturwit.pl tel 519790190. Leczymy się całą rodziną.Najmłodszą córkę odtruwaliśmy ze szczepień bo miała objawy autyzmu, wszystko minęło po leczeniu. Bardzo polecam. Warto!
      • pinka.pinkaa Re: lekarz homeopata 08.12.19, 22:44
        Bardzo polecam panią wilk anne bardzo nam pomogła w infekcjach które wracały, syn dwa tygodnie chory na antybiotyku potem tydzień góra dwa przedszkole i znowu chory i non stop antybiotyki bo mu schodziło zakażenie na oskrzela krtan i płuca. Znajoma pielęgniarka poleciła nam homeopatie i własnie pania wilk. I ona wyciągnęła nam dziecko z tego. Teraz choruje jak każde normlane dziecko czyli raz na sezon zimowy i jest bez antybiotyków a w domu mam rozpisane leki homeopatyczne wrazie czego i kupiłam je i jak infekcja sie zaczyna od razu daje i wszystko w ciągu 1-3 dni mija. Bardzo polecam tą homeopatke.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka