Gość: tutel
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
06.05.04, 00:39
Prezydent naszego kochanego miasta obiecał podczas otwarcia budowy Galerii
Kazimierz, że znajdą tam zatrudnienie krakowskie firmy budowlane...
Oczywiście inwestycja, która kosztuje ok.70mln euro realizowana jest przez
warszawską firmę Warbud... jeśli to kolejny pomysł na walke z lokalnym
bezrobociem to gratuluję wyobraźni. Zastanawiam się tylko ilu zwolnionych
hutników będzie tam robic zakupy? Wiadomo wszak, że Majchrowki dba tylko
swoja kieszeń... przecież musi mieć na zakupy w Galerii... Ciekawe jak
prezydent zadba o interesy krakoskich firm budowlanych przy okazji budowy
Galerii Krakowskiej????