Dodaj do ulubionych

Pytanie do Krakowian

31.07.11, 18:41
Mam pytanie do mieszkańców Krakowa. W przyszłą sobotę wybieram się do Krakowa, i w związku z tym mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was orientuje się, ile kosztuje rejs ,,gondolą'' po Wiśle, i ile trwa? Byłabym wdzięczna za informację, bo szukałam w internecie, ale nic nie mogłam znaleźć. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • mar_ina.pl Re: Pytanie do Krakowian 31.07.11, 18:55
      Jako rodowita krakowianka .... nigdy nie korzytałam z tych rejsów :)
      Ale znalazłam w necie , chyba o to Ci chodziło :
      www.statek-krakow.pl/oferta/rejsy-regionalne.html
      Cen na tej stronie nie zauważyłam, ale podany jest tam kontakt (telefon, email), więc można się pewnie dowiedzieć.
      • szto_tawariszczi Re: Pytanie do Krakowian 31.07.11, 19:00
        tak

        tak jak mieszkańcy Zakopanego nie wjeżdżają na Kasprowy

        my Krakowianie nie pływamy "gondolami" :-)

        ostatnio po Wiśle płynąłem łódką - przewozem osób - w poprzek Wisły koło klasztoru
        Norbertanek

        naprawdę była prowadzona taka działalność usługowa /dosyć dawno temu/...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka