Dodaj do ulubionych

GDZIE KUPIĆ FLAGE?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.04, 17:41
czy ktos z was nie orientuje sie gdzie mozna kupic taka duuuzo flage??? nie
koniecznie w krakowie. moze na necie sie z takimi spotkaliscie???
Obserwuj wątek
    • m635 Re: GDZIE KUPIĆ FLAGE? 14.10.04, 01:15
      A o jaką flagę Ci chodzi? Jeśli państwową to spróbuj przy ul. Wrocławskiej. U
      wylotu Kijowskiej, po drugiej stronie ulicy (czyli po prawej idąc od Kleparza)
      jest w małym domku sklep z artykułami BHP i innymi dziwnymi. Widziałem tam
      kiedys flagi.
      • marynika52 Re: GDZIE KUPIĆ FLAGE? 14.10.04, 10:43
        Uszyj!!!To proste !!
    • Gość: Aga Re: GDZIE KUPIĆ FLAGE? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 22:18
      Na ul. Zwierzynieckiej w sklepie z militariami były zawsze, teraz pewnie tez sa.
      • m635 Nieee... 14.10.04, 23:15
        Tylko proszę - nie wywieszaj na budynku polskiej bandery (poznasz po godle
        umieszczonym w białym polu). Zdarza się to czasem i wygląda absurdalnie.
        Źródłem są pewnie właśnie sklepy z militariami :-)
        A ja się zastanawiałem skąd ludzie to biorą, przecież nad morze daleko...
        • Gość: ja GRECJI!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.04, 19:39
          kochani! ale mi chodziło o flage Grecji!!!!!
          nie Polski! az taką patryjotka nie jestem
          • Gość: Dark Re: GRECJI!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 20:23
            A po ch..j Ci flaga Grecji.
          • m635 Re: GRECJI!!!!! 18.10.04, 21:16
            Jeśli nie jesteś "patryjotka" (to od ryja?) lub nawet patriotką to sobie radź
            sama, kochana.
          • zielonki Re: ZSRR 18.10.04, 22:44
            się pełno pelętało w jednej kotłowni. Nie mogła by być?
            • xx_jupi Re: ZSRR 19.10.04, 09:22
              Patriotami to zawsze sie powinno być , bo inaczej nasze państwo upadnie
              a jeśli chodzi o flagę to chyba rzeczywiście najlepiej uszyć
              pozdrawiam
    • xx_jupi Re: GDZIE KUPIĆ FLAGE? 19.10.04, 09:24
      napewno mniej czasu ci zajmie
    • soczewica na allegro n/t 19.10.04, 10:54
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka