Gość: ja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.04, 17:41 czy ktos z was nie orientuje sie gdzie mozna kupic taka duuuzo flage??? nie koniecznie w krakowie. moze na necie sie z takimi spotkaliscie??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
m635 Re: GDZIE KUPIĆ FLAGE? 14.10.04, 01:15 A o jaką flagę Ci chodzi? Jeśli państwową to spróbuj przy ul. Wrocławskiej. U wylotu Kijowskiej, po drugiej stronie ulicy (czyli po prawej idąc od Kleparza) jest w małym domku sklep z artykułami BHP i innymi dziwnymi. Widziałem tam kiedys flagi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: GDZIE KUPIĆ FLAGE? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 22:18 Na ul. Zwierzynieckiej w sklepie z militariami były zawsze, teraz pewnie tez sa. Odpowiedz Link Zgłoś
m635 Nieee... 14.10.04, 23:15 Tylko proszę - nie wywieszaj na budynku polskiej bandery (poznasz po godle umieszczonym w białym polu). Zdarza się to czasem i wygląda absurdalnie. Źródłem są pewnie właśnie sklepy z militariami :-) A ja się zastanawiałem skąd ludzie to biorą, przecież nad morze daleko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja GRECJI!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.04, 19:39 kochani! ale mi chodziło o flage Grecji!!!!! nie Polski! az taką patryjotka nie jestem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dark Re: GRECJI!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 20:23 A po ch..j Ci flaga Grecji. Odpowiedz Link Zgłoś
m635 Re: GRECJI!!!!! 18.10.04, 21:16 Jeśli nie jesteś "patryjotka" (to od ryja?) lub nawet patriotką to sobie radź sama, kochana. Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: ZSRR 18.10.04, 22:44 się pełno pelętało w jednej kotłowni. Nie mogła by być? Odpowiedz Link Zgłoś
xx_jupi Re: ZSRR 19.10.04, 09:22 Patriotami to zawsze sie powinno być , bo inaczej nasze państwo upadnie a jeśli chodzi o flagę to chyba rzeczywiście najlepiej uszyć pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś