Dodaj do ulubionych

stomatolog w krakowie

28.02.07, 07:35
szukam stomatologa w krakowie albo na nfz albo w miare taniego. slyszalam o
uniwersyteckiej klinice stomatologicznej na montelupuch, podobno w ramach
praktyk lecza tam studenci i nie trzeba nic placic, ktos moze ma jakies
doswiadczenia z tamta przychodnią i moglby napisac jak jest?
Obserwuj wątek
    • bernadeta27 Re: stomatolog w krakowie 28.02.07, 08:15
      Witam.Leczyłam tam zęby.
      Wszystko zależy na jakiego studenta się trafi.Ja byłam zadowolona.Z tego co
      pamiętam ilość miejsc ograniczona i trzeba się dostosowac do zajęć studentów.
      Natomiast polecam
      ul.Wrzesińska
      p.Jabłońska
      Nie pamiętam numeru telefonu.(zapisuję się na miejscu)
      Pani bardzo miła i dokładna.
      Polecam
      • naa123 Re: stomatolog w krakowie 01.03.07, 07:44
        ul. Komorowskiego. dr CAGIEL. Bardzo się stara i przykłada. Chodzimy całą
        rodziną. Wyleczyła kilka przypadków z którymi inni lekarze sobie nie poradzili.
        Wiekszość usług na NFZ. Plomby z materiału światłoutwardzanego od 60 - max. 90
        zł.
    • wesele06 Re: stomatolog w krakowie 28.02.07, 08:46
      Tanio tzn ile?? Z tego co wiem ceny w Krakowie wahają sie od ok 70 zł (Huta) za
      proste wypełnienie do grubo ponad 100 zł w centrum. W Hucie mogę polecić gabinet
      na Boh. Wrzesnia, a w centrum na Długiej - jak na centrum b. dobre ceny -
      MULTIDENT, lek. stom. Anna Kalita. Miło i dobrze....
      • kajtunia Re: stomatolog w krakowie 28.02.07, 12:37
        wesele06 napisał:

> Tanio tzn ile?? Z tego co wiem ceny w Krakowie wahają sie od ok 70 zł (Huta)
        za
        > proste wypełnienie do grubo ponad 100 zł w centrum. W Hucie mogę polecić
        gabine
        > t
        > na Boh. Wrzesnia, a w centrum na Długiej - jak na centrum b. dobre ceny -
        > MULTIDENT, lek. stom. Anna Kalita. Miło i dobrze....

do tej pory chodzilam do dentysty w innym miescie, duzo mniejszym od krakowa i
        tam ceny byly duzo nizsze.stad bylo wielkie moje zdziwienie kiedy kilka dni
        temu poszlam do jednego z prywatnych gabinetów i zaplacilam 200zł. kompletnie
        nie znalam cen w krakowie, myslalam ze trafilam do jakiego najdrozszego
        gabinetu. z tego co piszesz to jednak tyle sie placi (gabinet byl w centrum)...
        stad moje pytanie o taniego albo na nfz bo mam jeszcze 3 zabki do zrobienia, a
        na nadmiar kasy nie narzekam :)
        • wesele06 Re: stomatolog w krakowie 15.03.07, 11:15
          Gabinet w centrum to na Długiej 38 (chyba) Multident tekl. 12/633-05-81 - do
          lek. Anna Kalita. ceny zaczynają się od 80 zł za proste wypełnienie i napewno
          nikt za coś niekomplikowanego nie policzy Ci tam 200 zł - to PEWNE. chodzę tam i
          jestem zadowolony i wiem ze mnie nie oszukują.
    • caserta1 Re: stomatolog w krakowie 28.02.07, 09:46
      Ja swego czasu chodziłam na Zacisze ale "moj" lekarz juz tam nie pracuje no i
      nie wiem za bardzo jak teraz sytuacja wyglada,czy jest tam teraz jakis
      faktycznie dobry stomatolog?
      Czy ktos z forumowiczów moze polecic jakiegos lekarza z Zacisza?
    • kowaliska Ostrzeżenie!!!! 28.02.07, 10:58
      Jeździłam z córką na ul. Na Zjeździe (centrum całodobowe) i byłam bardzo
      zadowolona. Do czasu, kiedy trafiłam na panią SPIECHOWICZ. Pomijam to, JAK
      zostałyśmy przyjęte - córka jest trudną pacjentką, trzeba jej poswięcić więcej
      czasu i zawsze uprzedzam o tym w rejestracji. Niestety okazało się, że
      przyjechałam z drugiego końca miasta (60 zł za taxi w dwie strony) żeby
      usłyszeć, że pani doktor nie ma cierpliwości do "takich dzieci". Cóż, mogę to
      zrozumieć, jasna sprawa.
      Szczęka mi opadła z innego powodu: Pierwszy raz widziałam, żeby stomatolog
      przyjmował pacjentów oglądając równocześnie telewizję! Nie żartuję. W gabinecie
      na ścianie wisiał sobie włączony telewizor, a pani doktor oglądała "M jak
      miłość". Grzebała mojemu dziecku paluchami w ustach, a patrzyła w ekran.
      Wyszłam wściekła i nigdy więcej tam nie wrócę.
      Teraz chodzimy do p. Trąbki na ul. Zielony Most. Nie jest niestety tanio, ale
      bardzo miło i nigdy nie muszę długo czekać w poczekalni, co Na Zjeździe było
      normą. Rejestrowałam sie na konkretną godzinę a czekałam zwykle ok 45 min.
    • paria Re: stomatolog w krakowie 15.03.07, 13:17
      Polecam gorąco panią Małgorzatę Czaję. Leczy bardzo dokładnie, a przy okazji
      jest ogromnie miłą osobą, ma bardzo dobre podejście do dzieci. Pracuje w
      gabinecie, który znajduje się na rogu Alej i Długiej - nad apteką.
    • zolinkaa Re: stomatolog w krakowie 15.03.07, 13:39
      ja juz po raz kojelny polecam! lek stom.Filipa Opręplskiego:) naprawde świetny
      specjalista! wklejam pod spodem linka z ostatniego posta:P
      pozdrawiam

a ostatnio byłam u świetnego dentysty(przede mna przyjmował mame z dzieckiem)
      i naprawde swietnie się z nimi dogadywał.pani była zachwycona i mała tez. ja
      byłam następna i poweiem ze facet jest super.młody,przystojny:)kulturalny i
      przede wszystkim cierpliwy(a do mnie tylko takiego trzeba bo przez 10 min nie
      moglam buzi z nerwow otworzyc)przyjmuje 3 razy w tyg na ulicy podedworze
      20(wysiada sie na przystanku piaski nowe i kawalek trzeba podejsc) wtorki, czw,
      pt od 15-20

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka