Gość: Paweł IP: *.lastnet.pl 24.08.05, 22:03 Co sadzicie o mieszkaniu na ul.Bohomolca i spółce Dom-bud lub Interbud? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kasia Re: ul.Bohomolca IP: *.strusia.comnet.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.05, 20:15 Lokalizacja świetna, super, natomiast deweloperów nie znam. Odpowiedz Link Zgłoś
mike26 Re: ul.Bohomolca 31.08.05, 13:19 Straszne blokowisko i to z betonu.W pobliźu Budrem buduje przyjemny bloczek.Wejdż na www.budrem.pl Odpowiedz Link Zgłoś