Dodaj do ulubionych

ul.Bohomolca

IP: *.lastnet.pl 24.08.05, 22:03
Co sadzicie o mieszkaniu na ul.Bohomolca i spółce Dom-bud lub Interbud?
Obserwuj wątek
    • Gość: Kasia Re: ul.Bohomolca IP: *.strusia.comnet.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.05, 20:15
      Lokalizacja świetna, super, natomiast deweloperów nie znam.
    • mike26 Re: ul.Bohomolca 31.08.05, 13:19
      Straszne blokowisko i to z betonu.W pobliźu Budrem buduje przyjemny
      bloczek.Wejdż na www.budrem.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka