trudny2002
20.01.06, 11:21
chciałbym wiedzieć jaka jest opinia prawników co do niewłaściwego stosowania
prawa lub może jego łamania przez Prezydenta Kaczyńskiego ( wciąż jeszcze
jednak Prezydenta Stolicy i jako takiego mam tu na uwadze)w sprawie
zakazywania marszów tolerancji czy w obronie tolerancji...krótko, idzie mi o
to czy jak nie pozwalał inaczej zorientowanym na defilowanie ulicami, to
dopuścił się przstępstwaq czy nieświadomie tylko pozwolił sobie na taki
żarcik?
trudny