Dodaj do ulubionych

A co do parad...

20.01.06, 11:21
chciałbym wiedzieć jaka jest opinia prawników co do niewłaściwego stosowania
prawa lub może jego łamania przez Prezydenta Kaczyńskiego ( wciąż jeszcze
jednak Prezydenta Stolicy i jako takiego mam tu na uwadze)w sprawie
zakazywania marszów tolerancji czy w obronie tolerancji...krótko, idzie mi o
to czy jak nie pozwalał inaczej zorientowanym na defilowanie ulicami, to
dopuścił się przstępstwaq czy nieświadomie tylko pozwolił sobie na taki
żarcik?
trudny
Obserwuj wątek
    • peteen dziś idę!!! 20.01.06, 11:21
      na parady potockiego do groteski...
      • trudny2002 Re: dziś idę!!! 20.01.06, 11:23
        Fronczewski kiedyś jak pamoiętasz w Teatrze TV był niedoscigły...eeee co tam:)
        trudny
        • peteen Re: dziś idę!!! 20.01.06, 11:25
          giiiilu, gilu, gilu... pewnie, że pamiętam

          dziś z powodu oparad i gila może byc to ostatnie przedtsawienie - jaro je
          skasuje...
    • jmr21 [...] 21.01.06, 10:51
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka