velsatis
23.11.02, 14:57
W dzisiejszej gw przeczytałem że: "A gdzie na pewno trzeba będzie być
czujnym? Policjanci twierdzą, że na Wadowickiej, Bora-Komorowskiego i
Opolskiej, a także na trasach wylotowych do Zakopanego i Tarnowa."
Podobno stawiają je na jakichś słupach (tylko że żadnego nowego nie
widziałem). Szczególnie interesuje mnie wylotówka na Tarnów bo codziennie
tamtedy mknę (Kamieńskiego i Wielicka)
Ktoś coś wie? Głupio by było dostać jakiś sziciarski świstek do domu.