Dodaj do ulubionych

Leopard - Wierzbowa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.09, 21:27
Podobno Pani Syndyk stwierdziła dzisiaj, że nie będzie żadnych umów,
w tym notarialnych realizować. Liczą się tylko hipoteki Menczestera,
banku itd. Jeśli to prawda, to Boga i ludzi się nie boi. Ponadto
rozsyła jakąś korespondencję do przyszłych właścicieli. Czy ktoś wie
może coś więcej.
Obserwuj wątek
    • Gość: Gość Re: Leopard - Wierzbowa IP: 77.236.0.* 27.05.09, 14:12
      a coś ty myślał? że syndyk to siostra miłosierdzia? Odda mieszania
      poza kolejnością wynikajacą z przepisów prawa. Będzie po kolei
      spłacać - zgodnie z grupami. Pewny jest ten kto jest wpisany w kw na
      1 miejscu czyli fundusz i bank PKO. Prawnicy naopowiadali, że
      załatwią mieszkania? Pieniądze na nich wydane niestety nie były
      dobrą inwestycją. Od początku było wiadomo ze nic nie załatwią. Jak
      ktoś napisał, że lepiej dopłacić i mieć spokój i potem się
      zastanowoć nad odzyskaniem dopłat - był zaszczekany. Teraz nawet nie
      ma komu dopłacić. Prawo jest takie jaie jest. Nawet gazeta ani żadna
      telewizja nic nie nadaje o dziesiątkach osób zrobionych w balona w
      zgodzie z przepisami.
      • Gość: wika Re: Leopard - Wierzbowa IP: *.236.spine.pl 27.05.09, 14:44
        Koszmarne to wszystko. Naprawdę Wam współczuję. I życzę, żeby jednak
        wszystko dobrze się skończyło.
        • Gość: gość Re: Leopard - Wierzbowa IP: *.net.autocom.pl 02.06.09, 23:36
          macie jakieś info od syndyka?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka