Gość: Przyszły Wł.
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.05.09, 21:27
Podobno Pani Syndyk stwierdziła dzisiaj, że nie będzie żadnych umów,
w tym notarialnych realizować. Liczą się tylko hipoteki Menczestera,
banku itd. Jeśli to prawda, to Boga i ludzi się nie boi. Ponadto
rozsyła jakąś korespondencję do przyszłych właścicieli. Czy ktoś wie
może coś więcej.