Dodaj do ulubionych

MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE

IP: 62.29.138.* 22.03.05, 09:46
HEJKA. JA ROBIE SAMA SOBIE MAKIJAZ SLUBNY.
MOZE KTOS JESZCZE??? CHETNIE WYMIENIALBYM SIE INFORMACJAMI I RADAMI smile
Obserwuj wątek
    • Gość: ewelina Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.w81-53.abo.wanadoo.fr 22.03.05, 10:09
      Hej, ja tez robie makijaz sama i do cywilnego i do koscielnego. Kupilam dobrej
      jakosci kosmetyki. Podklad, puder w kamieniu, tusz do rzes, roz, blyszczyk i
      fluid na cienie pod oczami.Cienie do powiek wybralam w kolorze od bieli
      poprzez jasny roz, do rozu ciemniejszego, bo takie kolory mi pasuja.Jeszcze nie
      zrobilam proby makijazu, ale bede musiala wkrotce.Slub w maju.Pozdrawiam
      • Gość: j Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 62.29.138.* 22.03.05, 10:18
        ja w czerwcu.
        kupilam baze pod podklad lumene, cienie potrojne bourjois ( les naturels -
        naturalne beze pluz braz), tusz wodoodporny brazowy bourjois pump up the
        volume, fluid lasting performance max factora, korektor maybelline, puder sypki
        loreala translucide i szminka nieschodzaca bourjois hyperfix nr 5 ( blady roz).
        te szmine goraco polecam!!! na prawde nie schodzi!!!
        • jagodajagoda Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE 22.03.05, 10:22
          tusz wodoodporny brazowy bourjois pump up the
          volume czy on jest dobry? bo chcialabym miec rzesy jak firanki
          • Gość: justka Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 62.29.138.* 22.03.05, 10:41
            rzes jak firanek po nim nie bedziesz miala, bo wcale nie jest taki rewelacyjny
            po wzgledem pogrubiania... ale wybralam go bo jest slicznie brazowy i dobrze
            sie trzyma rzes. uzyje zalotki i po sprawie smile
            zazwyczaj wodoodporne nie stworzaja z rzes firanek.
            moze przylep sobie kepki sztucznych rzes...?
            ja o tym juz myslalam, ale zrezygnowalam. stawiam na komfort smile
            wole podkrecic je zalotka i ladne i delikatnie pomalowac wodoodporna maskara,
            zamiast miec sztuczne rzesy lub mocno umalowane rzesy i ciagle bac sie czy
            wszystko jest na swoim miejscu i czy nie splynelo mi nic z twarzy przy
            czerwcowej pogodzie... smile
          • Gość: kati2001 Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.ib.tcz.pl / *.tcz.pl 22.03.05, 12:06
            NO włąsnie ja maiłam ten tusz szczerze mówiąc niespecjalny z moich rzęs zrobił pajęcze odnoża wink no i obsypuje się ale to moze tylko na moich rzęsach.
    • anusia29 Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE 22.03.05, 11:05
      ja sobie sama (kilka miesięcy temu robiłam) było bdb i byłam zadowolona.
      Delikatny, stonowany i fajnie smile
      • Gość: justka Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 62.29.138.* 22.03.05, 11:08
        anusia29 a jakimi kosmetykami? a jakie mozesz polecic? moze znasz jakies triki
        make -up' owe ??? smile
        • anusia29 Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE 22.03.05, 12:15
          podkład Lasting Performance no 105 (taki najlepiej mi pasuje), cienie - te co
          zwykle na codzień Guerlain, nie uzywam różu - więc odpada smile))
          mam długie rzęsy, a więc trudno do nich dobrac tusz (aby się nie sklejały, co
          trudne przy długich rzesach)- mój nalepszy to też Guerlain, kredka do brwi - ta
          co zwylke i żel do brwi (niestety, też długie, co nie jest dobre, bo... się
          targają smile)) - tzreba regulowac ale i przycinać no i uzywać żelu do nich;
          usta nie blszczyk, ale krem do ust (u mnie Vinefit lancome)
          no i puder w kamieniu - tez ten co na codzień - chanel trasnparent
          żadnych kosmetyków specjalnie na slub, efekt dlugortwaly i dobrze się czułam. A
          nie wymalowana jak rosyjska (przepraszam) prostyrutka. A tak wychodzę na ogół
          jak zajmą się mną wizażystki wink
    • minerwamcg Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE 22.03.05, 11:43
      Do cywilnego umaluję się sama i zobaczę, jak wyjdzie. Mam białą sukienko-
      garsonkę, więc za ciemno malować się nie mogę, żeby nie robić karykatury -
      raczej podkład w kolorze twarzy (lumene), na powieki niebiesko-liliowe cienie
      (różne), delikatnie podkreślone białą kredką wewnętrzne kąciki oczu (mam nie za
      wielkie i dość blisko rozstawione), rzęsy mam naturalnie czarne, więc tylko na
      same końce deczko tuszu (wodoodporny bourjois). Na wierzch suchy puder, lekko
      rozświetlony. Muszę jeszcze nabyć jakąś żelazo-beton pomadkę, żeby wytrzymała
      te wszystkie całusy przy życzeniach smile
      • Gość: justka Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 62.29.138.* 22.03.05, 11:46
        poleca bourjois hyperfix ( pomadka z transparentym blyszczykiem. nanprawde
        przetrwa caluski smile przy tlustych potrawach moze sie troche zjesc, bo tylko
        tluszczem ja zmyjesz,a le nawet trac usta Ci nie zejdzie. juz ja przetestowalam
        i kupilam na slub nr 5 ( naturalny blady stonowany roz )
        • Gość: Aga Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 15:36
          A jakie podkłady polecacie?
          • Gość: ewelina Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.w81-49.abo.wanadoo.fr 22.03.05, 18:50
            J amam cere tlusta, kupilam wiec matowy podklad Clinique, do tego wzielam tez
            puder w kamieniu Clinique. Cena okolo 30 euro (kupowalam we Francji).
            • Gość: agaala Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 217.153.134.* 23.03.05, 13:15
              Cześć. Ja mam 11 czerwca i własnie dzisiaj zdecydowałam,że makijaz zrobie sama.
              Zrezygnowałam z usług wizazysty za 150 pln, którego makijaz nie był
              rewelacyjny, bo miałam juz próby. Teraz musze kupic kilka dobrych kosmetyków i
              do dzieła. Za dużej praktyki nie mam. Na codzień uzywam jedynie tłuszu. Mam
              skóre mieszana w stronę tłustej. Czy możecie mi polecic jakie kosmetyki
              powinnam kupic? i jak sie umalować?. Sukienke mam ecru ze złotym materiałem na
              spudnicy i gorsecie.
              • elzea Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE 23.03.05, 13:36
                Ja też mam na dole złotą sukienke i u góry koronke złota czyli mamy podobny
                stylsmile i nie wiem ale nie bardzo się widzę w makijażu złotym a też nie wiem co
                innego pasuje
    • kaskoss2 Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE 22.03.05, 14:53
      Polecam zrobienie henny na rzęsy nawet tydzień- dwa przed ślubem. Wtedy nie
      trzeba mocno malować rzęs, więc nadmiar tuszu się nie skruszy. Taki zabieg
      jednak róbcie TYLKO u kosmetyczki - kosztuje ok. 12 zł (na rzęsy) i 20 na rzęsy
      i brwi.
      • Gość: JUSTKA Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 62.29.138.* 22.03.05, 16:41
        o właśnie zapomniałam wspomnieć o hennie na brwi i rzesy!!! na rzesy to
        obowiazkowo smile a podklad : pisalam wczesniej
    • Gość: kleo Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 11:11
      Ja też chcę zrobić makijaż samodzielnie. Właściwie nie dopuszczam innej
      możliwościwink Ale mam pytanie - jaki podkład poradziłybyście dla cery mieszanej
      ze skłonnością do świecenia się?? Aha, ślub jest w sierpniu więc musi to byc
      naprawdę dobry podkład, żeby nie spłynął, ani się nie starł za szybko. Obecnie
      używam Colour Adapt Max Factora, ogólnie nie jest zły, ale trochę za krótko się
      utrzymuje na mojej twarzy. Tak więc będę bardzo wdzięczna za jakieś
      podpowiedzi!! Z góry bardzo Wam dziękuję za pomoc!
      Pozdrawiam!!!
      • Gość: yskyerka Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 11:14
        Wypróbuj nowy podkład L'Orealu "True Match". Mam cerę mieszaną, po innych
        podkładach świecę się po 2-3 godzinach, a po tym dopiero po 5-6. smile
        • Gość: kleo Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 11:42
          Dzięki! Też o nim myślałam, ale nie miałam opinii nikogo kto by go próbował.
          Więc tym bardziej dziękuję bo Twoja jest pierwsząsmile
          Szkoda że w sklepach nie ma próbek (przynajmniej w moim mieście) - jakby tak
          było to można by było naprawdę dobrać idealny podkład dla siebie.
          Buziaki!
          • Gość: ewe Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.w81-49.abo.wanadoo.fr 23.03.05, 11:45
            Dziewczyny, moze jednak kupcie podklad jakiejs lepszej marki.J amam cere
            tlusta, uzywalam juz podkladow L'oreal , Vichy (niezly), ale one matuja tylko
            na kilka godzin.Sprobujcie Lancome albo Clinique, nie sa najtansze ale wiecie,
            slub ma sie raz w zyciu i beda sluzyc dlugo potem jeszcze!
            • Gość: kleo Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 11:51
              Ja nie mam nic przeciwko droższemu podkładowi, ale naprawdę chciałabym go
              wypróbować. Bo łatwo wydać pieniądze jest łatwo...
              Hmm.. chyba przejdę się po sklepach z jakimś małym pojemniczkiem i poproszę o
              niewielką ilość do wypróbowaniawink A nuż się udawink
              • Gość: suonco Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.hurtap.com.pl 23.03.05, 13:28
                Ja polecam Estee Lauder Double Wear oraz Chanel Double Perfection. W
                perfumeriach panie raczej nie robią problemu z próbkami. Poza tym - na makijaż
                ślubny wystarczy nawet ta próbka, trzeba mieć tylko dobrze dobrany odcień...
            • Gość: yskyerka Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 12:03
              Ja już używałam Lancome i Estee Lauder, ale na razie najlepiej na mojej cerze
              sprawdza się L'Oreal. Tu, niestety, trzeba dobrać coś odpowiedniego dla siebie
              metodą prob i błędów, bo to, co sprawdza się u jednej, u innych może być nie do
              przyjęcia.
              • Gość: ewe Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.w81-49.abo.wanadoo.fr 23.03.05, 12:28
                Masz calkowita racje.
          • elzea Re:Do kleo 23.03.05, 13:38
            Zawsze możesz porosić Panią, żeby co do jakiegoś pojemniczka ulała podkładu ja
            tak robie bo po co w ciemno coś kupować.
          • Gość: Balbina Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.05, 12:40
            Próbki tego fluidu "true match" L'OREAL są teraz bardzo często w różnych
            kobiecych czasopismach. Albo pójdź do jakiegoś dobrego sklepu kosmetycznego a
            tam juz napewno bedą mieli testery. Pozdrawiam.
      • Gość: JUSTKA do kleo IP: 62.29.138.* 23.03.05, 13:06
        nałóż na czystą skore baze pod podklad ( lekka w zelu matujaca) pozniej np. max
        factor lasting performance, a pozniej puder sypki transparentny
        • Gość: kleo Re: do kleo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 13:09
          a możesz polecić jakąś dobrą bazę matującą..? ten krem który stosuję teraz jest
          zbyt ciężki jak na lato..
          a co do lasting performance to bardzo go lubię ale zawsze mi się wydawało że
          jest podkładem lepszym na zimę, bo dobrze chroni skórę przed zimnem... ale może
          jak nałożę cienką warstwę to sprawdzi się też latem.
          bardzo dziękuję za odpowiedź!
          pozdrawiam!!
          • Gość: JUSTKA Re: do kleo IP: 62.29.138.* 23.03.05, 13:24
            baza pod makijaz dermiki lub lumene.skoro masz swiecaca buzie to lepiej nie
            nakladac kremu tylko baze, chyba ze nie lubisz bez kremu, to wtedy naloz krem.
            poczekaj az sie wchlonie, naloz baze poczekaj az sie wchlonie i wtedy podklad.
            ja powiem Ci sczzerz, ze bede opalona wiec podklad naloze w ilosci sladowej dla
            poprawy kolorytu. zastosuje na worki pod oczami korektor i na to puder sypki
            dla poprawienia matu. zastanawiam sie nad rozem, ale chyba nie bede stosowac,
            bo za duzo tego bedzie. poza tym ja sie rumienie naturalnie wiec nie ma sensu
            nakladac dodatkowego koloru.
            • Gość: kleo Re: do kleo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 14:13
              Wielkie dzięki Wam wszystkim za rady! Od początku byłam zdecydowana że sama
              sobie zrobię makijaż, ale teraz jestem pewna że uda się to w 100%!!!
              Pozdrawiam wszystkie przyszłe Panny Młode!!!
    • agulsia26 Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE 23.03.05, 13:42
      Ja własnie dzisiaj zrezygnowałam z usług swojego wizazysty -150 pln, za nic
      specjalnego. Malował mnie już, i rewelacji nie było. Nie wiem czy sama sobie
      poradzę, bo na codzień uzywam tylko tłuszu. Zupełnie nie mam pojęcia o
      korektorach, dobrych podkładach, Pomożecie mi?,
      Mam cere mieszaną ze skłonnościa do przetłuszczania. Włosy ciemny blond, oczy
      szaro-niebieskie. A sukienkę ecru ze złotym.
      • Gość: JUSTKA Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 62.29.138.* 23.03.05, 13:53
        polecilabym Ci makijaz w naturalnych kolorach bezu, brazu, zlota. ( najlepiej
        jest polaczyc i pocieniowac na oku 2 lub 3 kolory cieni ), tusz wodoodporny
        koniecznie!!! tak jak wczesniej polecalam: baza pod makijaz, ktora matuje,
        niewielka ilos fluidu i puder sypki transparentny.korektor uzywa sie po
        nalozeniu fluidu, bo wtedy widzisz czego fluid nie zakryl. a na koncu
        puder.pomadka w kolorze ust zyli mniej wiecej blady stonowany roz.pamietaj te
        musi byc super trwala. pllecam hyperfix bourjois ( cena 45 zl. ) numer 5 .poza
        tym sa tez utrwalacze art deco do szminki.baza pod podklad lumene, dermika, isa
        dora i wiele wiele innych firm, takze jest baza pod cienie do powiek.
        • agulsia26 Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE 23.03.05, 13:59
          Czy pisząc baza, masz na mysli jakis krem. sorry, za głupie pytania, ale tak
          jak napisałam wczesniej, mam małe doswiadczenie w malowaniu
          • Gość: JUSTKA Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 62.29.138.* 23.03.05, 14:06
            smile baza to taki transparentny zel smile mozna go uzyc zamiast kremu lub na juz
            wsiakniety krem smile
            • agulsia26 Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE 23.03.05, 14:11
              Dzieki wielkie,
              Czy kupie ją w sklepie kosmetycznym?
              • Gość: JUSTKA Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 62.29.138.* 23.03.05, 14:15
                tak w wiekszosci drogerii powinny byc te rzeczy
                • agulsia26 Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE 23.03.05, 14:21
                  super. Mysle, że po Świetam, pójde do sklepu po te wszystkie rzeczy. Wole wydac
                  nawet 200 pln na kosmetyki, które będa juz moje, niż 150 pln za makijaz u
                  wuzazysty.
                  Słyszałam, że sa różne triki na powiększenie lub zmniejszenie oczu, czy je
                  znasz?
                  • Gość: JUSTKA Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 62.29.138.* 23.03.05, 14:24
                    ja mam male oczy sad i musze stosowac takie triki smile
                    na powiekszenie: biala kredka wewnatrz oka i np. ciemniejszym cieniem cienka
                    natulalna kreska na dolnej powiece tuz pod rzesami.
                    a na zmniejszenie ciemna kredka w srodku oka.
                    to standardowe triki smile
                    a reszte czyli ksztalt itp. oraz inne triki nalezy dobrac do danego ksztaltu i
                    koloru oka.
                    • Gość: agulsia26 Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 217.153.134.* 23.03.05, 15:47
                      Dzieki,
                      Po Świetach biore sie do roboty
    • Gość: mikolka Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.05, 10:41
      Wizażystka umalowała mnie na próbę i szczerze mówiąc zwątpiłam jak zobaczyłam
      się w lustrze - wyglądałam jak spanielsmile Z pewnością umaluję się samodzielnie,
      szczególnie, że bardzo lubię to robić. Nie zdecydowałam ostatecznie jakie
      kosmetyki wybiorę, ale zaczynam już robić próby, nawet ze sztucznymi rzęsami,
      może się na nie ostatecznie zdecyduję...? Ponieważ mam kremową suknię i jestem
      brunetką dopuszczam kolorystykę złotawo-beżową albo stonowane róże.
      • Gość: * Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.e-plan.pl 17.04.05, 16:40
        polecam baze pod cienie do powiek Guerlain.
        sprawia ze cienie sie nie obsypuja i nie robia sie walki.
    • Gość: ewelina Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.w81-48.abo.wanadoo.fr 17.04.05, 20:16
      Ja wczoraj wyprobowalam moj makijaz slubny. Umalowalam sie rano, by zobaczyc
      czy przetrwa do wieczora.Musze przyznac, ze z efektu bylam zadowolona. I
      przetrwal do wieczora. Moj narzeczony sfotografowal mnie, by zobaczyc jak
      wyjdzie na zdjeciu, i tu okazalo sie , ze usta troche za mocno umalwane , mimo
      ze w swietle dziennym byly ok. Potem sfilmowal mnie tez i to samo wyszlo z
      ustami.Wiem wiec, ze ust prawie wcale nie umaluje, reszta bez zarzutu!
      Pozdrawiam
    • Gość: aga Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.zin.lublin.pl 18.04.05, 21:24
      Ciesze sie ze nie jestem sama- tez sama sie bede malowac na slub- w tym
      tygodniu ide po kosmetyki, jeszcze do konca nie wiem jakie- moj glowny problem-
      1. popekane naczynka( widoczne na tyle ze na codzien uzywam zielonego
      korektora), moze polecicie dobry, kryjacy podklad? Podobno dobre sa Chanela,
      slyszalam ale nie probowalam.
      2.widoczne rozszerzone pory-czym je uniewidocznic???
      Czy ktoras z Was miala lub ma ten sam problem?
      • Gość: ewelina Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.w81-50.abo.wanadoo.fr 18.04.05, 21:40
        Ja wlasnie mam podobny problem. Nie uzylam korektora, natomiast podkladu
        matujacego Clinique, na to pudru w kamieniu rowniez Clinique i zeby zakonczyc
        pudru sypkiego Clinique. Wszystko pokryly!Pozdrawiam
      • Gość: jadranka6 Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.radiozet.com.pl / *.radiozet.pl 19.04.05, 12:24
        ja tez mam ten problem i nie mam pojecia jakich kosmetykow uzyc. jeszce nie tafilam na podklad, ktory nie swiecilby sie po 2 godz. uzywalam tez Yves Saint-Laurant za 2 stowy matujacy i nic. naczynka popekane, pory rozszerzone, do tego swiece sie strasznie.Co zrobic?
        • Gość: ewelina Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.w81-50.abo.wanadoo.fr 19.04.05, 12:28
          Ja tez sie swioece zazwyczaj po 2 godzinach, ale kiedy dobry podklad pokryjesz
          pudrem matujacym w kamieniu i koniecznie na koniec pudrem sypkim (
          koniuecznie!!!)to nie powinnas sie swiecic.Wyprobowalam i dziala!Wazna rzecz,
          nie nakladaj podkladu palcami tylko "wciskuj" specjalna gabeczka!!Mam
          nadzieje,ze moje rady Ci sie przydadza.Pozdrawiam!
          • Gość: monias1 Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 217.97.133.* 20.04.05, 10:12
            Ja tez zdecydowalam ze sama sie umaluje. Po co mam placic wizazyscie (i tez nie
            wiadomo jak mnie umaluje), wole te pieniadze przeznaczyc na zakup kosmetykow.
            Moj makijaz bedzie w tonacji rozowo-fioletowo-fiolkowej. Najprawdopodobniej
            wybiore z Bourjois, Clarins, Guerlaina. Pod cienie koniecznie baza Lumene
            (wyprobowalam i to naprawde dziala!! cienie trzymaja sie przez caly dzien bez
            zarzutu). Do tego kredka do oczu w kolorze ciemny fiolet lub moze granat?? +
            korektor pod oczy (Guerlain lub Diora) + kredka do brwi + podklad - mam cere
            mieszana, slub w lato wiec zastanawiam sie nad Diorskin Diora lub Double
            Perfection Fluide Chanel lub Semi-mat Divinora Guerlaina. Wszystkie 3 podklady
            sa godne polecenia. Lekko matuja, sa lekkie, niewidoczne na twarzy, dobrze sie
            trzymaja. Na wizazu.pl maja b. dobre opinie. Do tego puder w kamieniu lub
            sypki, choc nigdy sypkiego nie uzywalam. Roz na policzki. Szminka + ewentualnie
            blyszczyk. I gotowe! Fakt ze wydam na te kosmetyki wiecej niz 2 wizyty u
            wizazysty, ale ja te zakupy robie juz z b. duzym wyprzedzeniem, a nie wszystko
            na raz. Poza tym jeszcze dlugo bede je miala.
            • awia6 Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE 20.04.05, 11:00
              Zeby makijaz byl dobrze wykonany, usi byc wykonczony oudrem sypkim!!!!Puder w
              kamieniu sluzy do poprawek w ciagu dnia!
              • Gość: JUSTKA Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 62.29.138.* 20.04.05, 11:07
                racja ! świeta racja!
    • Gość: aga Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.zin.lublin.pl 20.04.05, 15:30
      W takim razie poleccie jakis rewelacyjny puder sypki-czy lepiej kupic
      transparentny zeby uniknac pomylki koloru?jak sadzicie?
      • Gość: JUSTKA Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 62.29.138.* 20.04.05, 15:31
        transparentny !!! smile
        np loreal translucide...
        • Gość: mila Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: *.cable.casema.nl 20.04.05, 16:12
          ale przeciez Translucide to podklad, a nie puder sypki...
          • Gość: JUSTKA Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 62.29.138.* 20.04.05, 16:25
            jest rowniez puder sypki.
          • Gość: JUSTKA Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY SAMODZIELNIE IP: 62.29.138.* 20.04.05, 16:26
            wejdz nawet na strone www.pedet.pl i wpisz nazwe a zobaczysz.
            ja mam taki puder i jestem zadowolona. jest baaardzo lekki i naturalny
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka