Gość: :-) IP: *.czechowice.net.pl / *.czechowice.net.pl 19.04.05, 20:55 Sukienka wisi w szafie. W zasadzie wszystko gotowe. uff, ale ten czas przeleciał... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: * Re: Jeszcze 11 dni!!! IP: *.chello.pl 19.04.05, 20:59 Wszystkiego najlepszego!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Re: Jeszcze 11 dni!!! IP: *.czechowice.net.pl / *.czechowice.net.pl 19.04.05, 22:21 Dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
boberek76 Re: Jeszcze 11 dni!!! 19.04.05, 22:48 Gratulacje!!! Ja mam jeszcze 3 mce Trzymam kciuki, żeby wszystko posżło jak trzeba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Jeszcze 11 dni!!! IP: 62.111.195.* 20.04.05, 07:39 Ja tez 30 kwietnia, ale nie wszystko gotowe. Mam zamiar załatwić do końca tygodnia. Tylko lekko sie denerwuję Odpowiedz Link Zgłoś
agasz_2000 Re: Jeszcze 11 dni!!! 21.04.05, 23:16 a ja mam stresa na maksa.....ale cóż się dziwić, kiedy w poniedziałek okazało sie, że wybrany przez nas kościól jest niemożliwy...z powodu totalnego remontu drogi dojazdowej...a w środę okazało się, że moja suknia nie jest ta suknią, która wyrałam 3 miesiące temu.....uszyli ja total inaczej...po prostu fatalnie....wcoraj kupiłam inna...na zywioł ale mam nadzieję, że te wszystkie zmiany nie będa złym znakiem i wszystko będzie oki trzymam za was kciukasy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stokrotka Re: Jeszcze 11 dni!!! IP: *.chello.pl 20.04.05, 21:20 Ja tez 30 kwietnia... Czy jest cos takiego jak depresja przedslubna? Bo chyba ja mam... Niby wszystko co trzeba zalatwione, wszystko w porzadku, a ja czuje sie okropnie... A moze to tylko depresja-z-powodu-niepewnosci-co-do-makijazu-slubnego ))) Odpowiedz Link Zgłoś
dorciaszek Re: Jeszcze 11 dni!!! 20.04.05, 21:58 powodzenia - ja jeszcze 4, 5 a juz nie moge sie doczekac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta BG Re: Jeszcze 11 dni!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.05, 23:13 tak, wiem coś na ten temat, 30 kwietnia coraz bliżej. Ale jestem bardzo spokojna, ufam, że będzie dobrze a stresowanie się fryzurą czy makijażem zostawiam innym panna młodym. Ja sobie na to nie pozwolam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewelina Re: Jeszcze 11 dni!!! IP: *.w81-49.abo.wanadoo.fr 20.04.05, 23:16 Ja dwa tygodnie do cywilnego i 3 do koscielnego!!! Powodzenia dziewczyny! Odpowiedz Link Zgłoś
amoniaaa Re: Jeszcze 11 dni!!! 29.04.05, 10:32 No z tego co tu liczę, to chyba juz jutro Udanej zabawy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta BG jUTRO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.05, 10:56 Ano jutro. Ale ciagle ten sam spokoj Odpowiedz Link Zgłoś
amoniaaa Re: jUTRO 29.04.05, 10:59 o której macie ślub i w jakim mieście jeśli można wiedzieć? Daj znac potem jak się udała zabawa i cała reszta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Bg Re: jUTRO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.05, 12:43 17.00 Czerwiensk, kolo Zielonaj Gory Odpowiedz Link Zgłoś
vandikia jeszcze 35 dni ;))) 29.04.05, 12:38 opowiedz potem jak było powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś