Dodaj do ulubionych

Jeszcze 11 dni!!!

IP: *.czechowice.net.pl / *.czechowice.net.pl 19.04.05, 20:55
Sukienka wisi w szafie. W zasadzie wszystko gotowe. uff, ale ten czas
przeleciał...
Obserwuj wątek
    • Gość: * Re: Jeszcze 11 dni!!! IP: *.chello.pl 19.04.05, 20:59
      Wszystkiego najlepszego!!!
      • Gość: :-) Re: Jeszcze 11 dni!!! IP: *.czechowice.net.pl / *.czechowice.net.pl 19.04.05, 22:21
        Dziękujęsmile
    • boberek76 Re: Jeszcze 11 dni!!! 19.04.05, 22:48
      Gratulacje!!! Ja mam jeszcze 3 mce
      Trzymam kciuki, żeby wszystko posżło jak trzeba
      • Gość: Asia Re: Jeszcze 11 dni!!! IP: 62.111.195.* 20.04.05, 07:39
        Ja tez 30 kwietnia, ale nie wszystko gotowe. Mam zamiar załatwić do końca
        tygodnia. Tylko lekko sie denerwuję
        • agasz_2000 Re: Jeszcze 11 dni!!! 21.04.05, 23:16
          a ja mam stresa na maksa.....ale cóż się dziwić, kiedy w poniedziałek okazało
          sie, że wybrany przez nas kościól jest niemożliwy...z powodu totalnego remontu
          drogi dojazdowej...a w środę okazało się, że moja suknia nie jest ta suknią,
          która wyrałam 3 miesiące temu.....uszyli ja total inaczej...po prostu
          fatalnie....wcoraj kupiłam inna...na zywiołsmile ale mam nadzieję, że te wszystkie
          zmiany nie będa złym znakiem i wszystko będzie okismile trzymam za was kciukasy!!!
    • Gość: Stokrotka Re: Jeszcze 11 dni!!! IP: *.chello.pl 20.04.05, 21:20
      Ja tez 30 kwietnia...
      Czy jest cos takiego jak depresja przedslubna? Bo chyba ja mam...
      Niby wszystko co trzeba zalatwione, wszystko w porzadku, a ja czuje sie
      okropnie...
      A moze to tylko depresja-z-powodu-niepewnosci-co-do-makijazu-slubnego smile)))
    • dorciaszek Re: Jeszcze 11 dni!!! 20.04.05, 21:58
      powodzenia - ja jeszcze 4, 5 a juz nie moge sie doczekac
    • Gość: Marta BG Re: Jeszcze 11 dni!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.05, 23:13
      tak, wiem coś na ten temat, 30 kwietnia coraz bliżej. Ale jestem bardzo
      spokojna, ufam, że będzie dobrze a stresowanie się fryzurą czy makijażem
      zostawiam innym panna młodym. Ja sobie na to nie pozwolamsmile
      • Gość: ewelina Re: Jeszcze 11 dni!!! IP: *.w81-49.abo.wanadoo.fr 20.04.05, 23:16
        Ja dwa tygodnie do cywilnego i 3 do koscielnego!!! Powodzenia dziewczyny!
    • amoniaaa Re: Jeszcze 11 dni!!! 29.04.05, 10:32
      No z tego co tu liczę, to chyba juz jutro wink Udanej zabawy!!!
      • Gość: Marta BG jUTRO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.05, 10:56
        Ano jutro. Ale ciagle ten sam spokojsmile
        • amoniaaa Re: jUTRO 29.04.05, 10:59
          o której macie ślub i w jakim mieście jeśli można wiedzieć? Daj znac potem jak
          się udała zabawa i cała reszta wink
          • Gość: Marta Bg Re: jUTRO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.05, 12:43
            17.00 Czerwiensk, kolo Zielonaj Gory
    • wojtow Re: Jeszcze 11 dni!!! 29.04.05, 12:36
      smile
    • vandikia jeszcze 35 dni ;))) 29.04.05, 12:38
      opowiedz potem jak było wink

      powodzenia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka