Dodaj do ulubionych

Cymbeline Antibes

23.03.07, 09:27
Bardzo podoba mi się ta suknia, właściwie sukienkasmile czarną szarfę wyrzucam

svatebnistranky.cz/shop/product_info.php?cPath=128_222_226&products_id=1676&osCsid=2869dce46b73ceb1c039c7df8dc01d08

ale zastanawiają mnie jednocześnie dodatki, brakuje mi pomysłu na welon,
kwiatki itp.
Czy welon tylko krótka mgiełka, czy coś z haftem, jak radzicie?
www.bridalheadpieces.com/mantilla/pw2718.htm
bukiet chyba,bardziej długi z delikatnych kwiaów? storczyki czy coś takiego?.
Co myślicie o takich wyborach?


Obserwuj wątek
    • niunia9615 Re: Cymbeline Antibes 23.03.07, 09:29
      Ładna, ale jak dla mnie to troszke za skromna.
    • toska26 Re: Cymbeline Antibes 23.03.07, 09:30
      Prześliczna !! Czy tą szarfę można tak bezbolesnie wyrzucić? smile Jak to wygląda?
      A co do welonu to może jakiś z delikatną koronką? Taką jak na sukience?
    • plumka25 Re: Cymbeline Antibes 23.03.07, 09:30
      A jeszcze sprawa bolerka, to będzie wrzesień, może być chłodno, dziękuję za
      pomoc, pozdrawiam
    • kroolik7 Re: Cymbeline Antibes 23.03.07, 09:33
      jesli juz welon to gładki najbardziej jak sie da. Sukienka swoją drogą bardzo
      ładna ,ja nie pozbyłabym się szarfy tylko zmieniła jej kolor na jakis żywszy i
      w takim samy kolorze jak szarfa wbiła sobie kwiatek we włosy. A bukiet raczej
      skromny i nie taki zwisający tylko zbity. To mije zdanie.
    • banika2 Re: Cymbeline Antibes 23.03.07, 10:11
      Sukienka piękna, też ją mierzyłam, na pewno nie jest za skromna, a jeśli chodzi
      o czarną szarfę to ja ją mierzyłam z tasiemką w kolorze jasnego brązu i
      wyglądała super. Niestety nie stać mnie na nią sad
      • plumka25 Re: Cymbeline Antibes 23.03.07, 10:45
        Banika2, mogę zapytać ile w Twoim mieście kosztuje wypożyczenie tej sukienki?
        • banika2 Re: Cymbeline Antibes 23.03.07, 11:56
          Nie wiem ile kosztuje wypożyczenie, bo model ze sklepu nie był w moim
          rozmiarze. W komisie jej też nie było. Kupno kosztuje 5300. Jestem z Krakowasmile
    • maga801 Re: Cymbeline Antibes 23.03.07, 14:24
      a może bez welonu? Fryzura modelki jest do tej sukni rewelacyjnie dobrana, ja
      wpięłabym we włosy kwiat. Bukiet bladoróżowy.
      Suknia jest przepiękna!!!
    • memphis90 Re: Cymbeline Antibes 23.03.07, 14:24
      Trochę przezroczysta ta sukienka...
      • azorek22 Re: Cymbeline Antibes 23.03.07, 17:52
        Piekna ta sukienka, jedna z niewielu na tym forum, ktore mi sie podobaja.

        Moze szarfe zmienic na inny, jasny kolor i w tym samym odcieniu dodatki dla
        Pana?

        -bukiet wybralabym malutki, zwykly, ale nie wiszacy,
        -welon jak najprostszy, albo bez welonu i kwiat we wlosy, jezeli mozesz je spiac
    • mela81 Re: Cymbeline Antibes 24.03.07, 16:35
      Welon jak najbardziej,tylko delikatny,niewyobrazam sobie siebie bez welonu
      panna młoda w welonie wyglada romantycznie
      • plumka25 Re: Cymbeline Antibes 26.03.07, 11:59
        Dziękuję za Wasze rady, zachorowałam na tą sukienkęsmile rzeczywiście jak ruszę
        wyobraźnia to mały bukiecik fajnie będzie się prezentował, a z szarfa w innym
        kolorze to fajny pomysł, może nie będę się jej całkowcie pozbywać tylko zmienię
        jej kolor
    • ewbia1 Re: Cymbeline Antibes 26.03.07, 12:15
      Bardzo mi się podoba. Ja też wybrałam Cymbeline na skromny ślub cywilny:
      Abigael i zastanawiam się nad dodatkami (buty, bizuteria, bukiet no i fryzura).
      Może coś doradzicie.
      Link w załączeniu. Z góry dzięki. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.
      blog.aufeminin.com/blog/seeone_128015_3752202/destination-plusdecomplexesland/cymbeline-abigael

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka