Dodaj do ulubionych

Suknie Linea Raffaell

04.07.07, 13:30
Hej dziewczyny, czy któraś z was miała, ma albo będzie miała suknie LINEA
RAFFAELL.
Bardzo mi sie podobaja jestem ciekawa waszych opini na ich temet.
Trochę przerażają mnie ceny, ale naprawdę mi sie podobają. Moze bedziecie
wiedziały, gdzie można je kupić (Warszawa i okolice)?
Obserwuj wątek
    • postka Re: Suknie Linea Raffaell 04.07.07, 13:46
      poszukaj w wyszukiwarce, duzo bylo o nich
    • pestka01 Re: Suknie Linea Raffaell 04.07.07, 13:48
      można je kupic w salonie Tylko Ona na ul. Nowolipie 22A i chyba tylko tam.
      ja mierzyłam model set 8 i jestem w nim absolutnie zakochana. suknia jest
      bardzo lekka i wygodna, ma wszytą halkę więc nie musisz dodatkowo za nią płacić.
      na mnie rozmiar 38 z salonu leżał tak idealnie, że nie musieliby wprowadzać
      nawet żadnych poprawek. tylko ja biorę ślub dopiero w przyszłym roku i panie z
      salonu powiedziały że nten model chyba nie przejdzie do przyszłorocznej
      kolekcji więc musiałabym zamawiać już na początku listopada.

      wklejam link do tej sukni:

      www.we-dwoje.pl/ona;i;on;-;kolekcja;sukien;slubnych;linea;raffaelli,artykul,1498.html?foto_id=15

      pozdrawiam
      • madziuniunia do pestka01 04.07.07, 14:01
        Bardzo podoba mi sie Twój wybór - ja wybrałam sobie chyba 3 modele i wśród nich
        jest również twoja. Słuchaj a ile kosztuje ta suknia?
        Ja też mam slub w nastepnym roku , zatem po wakacjach, pewnie trzeba ruszyć na
        salony? czy ty masz kolor ecru? czy te suknie dostepne sa w róznych kolorach.
        Mi bardzo podoba się Model: LINEA RAFFAELLI (set62)
        • pestka01 Re: do pestka01 04.07.07, 14:39
          mój model kosztuje 3390 zł,
          mierzyłam taką w kolorze jasne ecru i tak bardzo mi sie podobała że zapomniałam
          zapytac czy dostępne są inne kolory. ale chyba nie pasowałaby mi ta suknia w
          kolorze ciemniejszego ecru, więc jeśli się na nią zdecyduje to będzie dokładnie
          taka jak na zdjęciu.

          model 62 też jest super i też nad nim myślałam, ale moja siostra skrytykowała
          tą kryzę przy szyji i już jej nie mierzyłam nawet.
          a kiedy Twój ślub? mój 21.06.08 ale już nie mogłam się doczekać kiedy
          przymierzę tą suknię i w zeszłą sobotę wyruszyłam na podbój salonów ślubnych.
          • madziuniunia Re: do pestka01 04.07.07, 14:43
            ja mam 31.05.08
            Model o którym ci pisałam kosztował ok 4800 zł i troche się przeraziłam , ze
            one wszystkie sa takie drogie.
            Tak myslałm ze na suknię wydam max. 3 tys. więc moze jeszcze uda się skorzystac
            z tej firmy bo cena twojego modelu z przymrozeniem oka jest do przyjęcia.
            • pestka01 Re: do pestka01 04.07.07, 14:49
              ta różnica w cenie to chyba przez użyty materiał. moja jest z takiego w miarę
              zwykłego materiału - taka jakby cienka tafta, niewiem co to dokładnie jest i z
              tiulu, a Twoja z gniecionego jedwabiu. tak mi się wydaje że to dlatego właśnie.
            • pestka01 Re: do pestka01 04.07.07, 14:54
              tu jest Twój model na allegro. bardzo fajnie się prezentuje:

              allegro.pl/item209834044_wyjatkowa_suknia_slubna_na_wzor_linea_raffaelli.html
              • madziuniunia Re: do pestka01 04.07.07, 15:52
                Dzięki za linka, tam jest info. ze na wzór Linea Raffaelli. I chyba tak jest bo
                wydaje mi się ze jest inna.Chyba inny materiał a to robi różnicę. Bardziej
                podobami sie na modelce. Jak myślisz to sama. Albo poprostu kwestia zdjęcia -
                pozycji - nie wiem
                Trzecia która podobała mi sie z ich serii to set 28, okazuje się że jest i
                czwarta set 21 - też moja faworytka

                • madziuniunia Re: do pestka01 znów ja 04.07.07, 15:57
                  słyszałam, ze czesto zdarza sie tak że dziewczyny kupuja i tak suknie nie ta
                  którą chciały (bo niezbyt dobrze w niej wyglądały) tylko inna - o której
                  wczesniej by nie pomyślały ale ubrały i super
                • pestka01 Re: do pestka01 04.07.07, 18:40
                  masz rację, nie zauwarzyłam tego "na wzór".
                  jak się przyjrzałam zdjęciom to rzeczywiście widać różnicę.
                  jednak trudno podrobić suknie linea raffaelli smile
                • pestka01 Re: do pestka01 04.07.07, 18:44
                  set 28 bardzo fajna - nie wiem jak patrzyłam że jej wcześniej nie zauwarzyłam,
                  ta 21 trochę mniej mi się podoba bo nie lubię takich marszczeń na spódnicy.
                  chyba muszę się jeszcze raz wybrać do tego salonu i przymierzyć wszystkie
                  suknie z tej kolekcji po kolei smile
    • gioseppe Re: Suknie Linea Raffaell 04.07.07, 13:59
      a ile one kosztuja?
      mnie sie na samym poczatku poszukiwan bardzo podobaly ale z czasem zaczely mi
      sie kojarzyc ze zwykla sukienka na impreze smile

      za to bizuterie maja piekna

      pozdrawiam
      • madziuniunia Re: Suknie Linea Raffaell 04.07.07, 14:05
        Ja sprawdzała cene tylko jednego modelu - ok. 4800
        • muchagosia1 Re: Suknie Linea Raffaell 05.07.07, 19:09
          czesc dziewczyny,
          Ja przymierzylam praktycznie wszystkie suknie Linea Rafaelli z salonu w W-
          wie.Musze przyznac, ze sa przepiekne, wszystkie! ale jednak zawsze mi cos tam
          nie pasowalo, a to dekolt, a to dol, a to cena, jedno jest pewne, wszystkie sa
          wygodne, lekkie, i zwiewne.ja zdecydowalam sie na ten model:

          www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88ed9554bb00d416.html
          www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca36baf26539d5f0.html
          I choc czasami nie jestem przekonana co do wyboru, mysle, ze jest to suknia
          bardzo ladna i elegancka. Kosztuje 3400zl.

          Pozdrawiam
          • bibita Re: Suknie Linea Raffaell 22.07.07, 02:08
            czy te suknie nie sa trochę za mało "ślubne"??
          • libra101 Re: Suknie Linea Raffaell 27.07.07, 19:14
            Muchagosiu1 - prosze o pomoc, jaki stanik wybrałaś do tej sukni? Ja mam mały
            biust i dziś okazało się, że wygląda to źle, wszystko mi odstaje, ratuj!!!
    • lifesurfer Re: Suknie Linea Raffaell 05.07.07, 19:16
      bede miec set 48 z kolekcji 2007 i jestem w tej sukience absolutnie zakochanasmile
      pewnie pokaze zdjecia ze slubu po 28lipca. Pierwsza i ostatnia przymiarka
      24lipca i mam nadzieje,ze wszystko bedzie oksmile
      a to sukienka:
      www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=29&item_id=1430&cmd=show_item&pos=1&shift=1
      • madziuniunia Re: Suknie Linea Raffaell 06.07.07, 09:03
        No śliczne są te suknie!!!! Trudno im sie oprzeć. Ja tez napewno zajrzę do
        salonu na małe przymierzanko własnie tego modelusmile
      • ujlka Re: Suknie Linea Raffaell 27.07.07, 19:34
        ja zdecydowałam sie tez na set 48. Ale nie mam kupionej w salonie- mam
        niesamowicie utalentowaną krawcowa, która odszyla po dokladnym obejrzeniu
        sukienki identyczna! Trzeba jednak wziac pod uwage to, ze na zdjeciach i
        modelkach te sukienki zupelnie inaczej sie prezentuja.
        PS- po 11 sierpnia sukienke odsprzedam!
        • libra101 Re: Suknie Linea Raffaell 27.07.07, 19:56
          A jaki stanik wybrałaś, bo mi bardzo ciężko dopasować odpowiedni?
    • kasienkaz1 Re: Suknie Linea Raffaell 20.07.07, 16:26
      Witam,

      Moja suknia to set 61. Trzeci model przymierzony i zamówiony. Ślub mam 1
      września a pierwsza przymiarka ok 5 sierpnia.
      Pozdrawiam
    • ze_nitka Re: Suknie Linea Raffaell 22.07.07, 13:56
      Bardzo podobają mi się suknie tej firmy, są takie dziewczęce, nie maja w sobie
      nic z bezy wink
      Czy one wszystkie kosztują powyżej 3 tysięcy?
      Nie chciałam wydawac na suknie wicej niż 2,5 tysiaca ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka