madziuniunia
04.07.07, 13:30
Hej dziewczyny, czy któraś z was miała, ma albo będzie miała suknie LINEA
RAFFAELL.
Bardzo mi sie podobaja jestem ciekawa waszych opini na ich temet.
Trochę przerażają mnie ceny, ale naprawdę mi sie podobają. Moze bedziecie
wiedziały, gdzie można je kupić (Warszawa i okolice)?