Dodaj do ulubionych

Zespół Explosion ???

26.11.07, 08:46
Czy ktoś słyszał coś na temat tego zespołu grają na Śląsku, w
Zagłębiu i okolicach. Proszę o opinie
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka