nelcia181
09.09.08, 19:13
Jako, że jestem nauczycielem, nie mam urlopu podczas roku szkolnego, ale biorę
ślub w październiku i dlatego planuję iść na L4 od środy przed ślubem do środy
po ślubie, czy w związku z tym mogę mieć jakieś problemy w ZUSie, że będąc na
L4 idę do ślubu, czy mogą się przyczepić? Nie mam pojęcia dlatego pytam, z
góry dzięki za wszystkie odpowiedzi, nic nie mogę znaleźć w necie.