mija właśnie mój rok "uczestnictwa" na tym forum

Równy rok temu odkryłam to forum jako skarbnicę wiedzy

Byłam tydzień po zaręczynach

i snułam plany i wizje

Nie udzielałam się jakoś bardzo dużo, ale forum uważam za prawdziwą
kopalnię pomysłów

Dziś dokładnie 2 miesiące po ślubie a ja nadal codziennie wchodzę i
obserwuję
Dzięki dziewczyny!!