Dodaj do ulubionych

równy roczek

30.07.09, 09:13
mija właśnie mój rok "uczestnictwa" na tym forum smile
Równy rok temu odkryłam to forum jako skarbnicę wiedzy smile
Byłam tydzień po zaręczynach wink i snułam plany i wizje smile
Nie udzielałam się jakoś bardzo dużo, ale forum uważam za prawdziwą
kopalnię pomysłów smile
Dziś dokładnie 2 miesiące po ślubie a ja nadal codziennie wchodzę i
obserwuję smile

Dzięki dziewczyny!!
Obserwuj wątek
    • tomelanka Re: równy roczek 30.07.09, 09:27
      no pacz a ja przeczytalam równy koczek, chyba jeszcze spie tongue_out
      • emily_valentine Re: równy roczek 30.07.09, 10:59
        No to skoro o rocznicach, to ja trochę z innej beczki wink
        Mnie wczoraj strzelił roczek jak do dietetyczki chodzę się
        odchudzać smile
    • paskud_agg Re: równy roczek 30.07.09, 12:28
      A ja myślałam, że roczek po ślubie albo do ślubu smile
    • ga_lapagos Sagowe dobre slowo 30.07.09, 20:57
      Jak milo przeczytac taki wpis!
      Tyle tu ostatnio sie narzeka na forumowiczki! jestesmy albo zle albo gorsze! A tu takie mile slowa! Lubie ludzi, ktorzy tak spontanicznie wyrazaja radosc!

      Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka