Dodaj do ulubionych

Módlmy się za CBA

11.10.09, 11:35
Na kazaniu w mojej parafii ksiądz stanął w obronie szefa CBA. Było to tym
bardziej dziwne, że wcześniej opowiadał o biskupie Felińskim, który słynął z
tego, że potrafił zachować granice między wiarą i polityką.
Jak widać nawet wyniesienie biskupa Felińskiego na ołtarze niewiele zmieni w
polskim kościele.
Módlmy się zatem za CBA.
Obserwuj wątek
    • bu2m Re: Módlmy się za CBA 11.10.09, 13:08
      Służby specjalne i kler kręcą polskim społeczeństwem. Dlatego jest jak
      jest.
      • Gość: kleryk Re: Módlmy się za CBA IP: *.236.72-86.rev.gaoland.net 11.10.09, 14:15
        a na Pomatolkuw glosuja matolki zeby MISIAKI&COMPANY mogly robic
        biznes
        • Gość: jbarska Wywalić z całym CBA! IP: *.lublin.mm.pl 11.10.09, 15:48
          Wywalic M.Kaminskiego? Wywalic,ale z całym CBA. Na miejsce CBA
          stworzyc policję pod inną nazwa. To mozna uczynic bez trudu.
          • lech.niedzielski Módlmy się za CBA i 12.10.09, 11:29
            ABW, CBŚ, SOK, RKW, OER,LRD, NJW, KTZ !!!
            • Gość: Ponuro && Kaczo Re: Módlmy się za CBA ? IP: *.natpool21.outside.ucf.edu 12.10.09, 20:50
              ABW, CBŚ, SOK, RKW, OER,LRD, NJW, KTZ !!!

              Dokladnie tak, w Polsce dziala wystarczajaco duzo "tajnych i
              poufnych" sluzb!
              • dociek Re: Módlmy się za CBA ? 12.10.09, 21:05
                Dla urzędników pana B. to już rutyna. Czy modlić się za CBA, czy
                poświęcać samochody urzędnikom, czy prowadzić poselską mszę na
                sprowadzenie deszczu podczas suszy.
          • Gość: jerzy zomowiec Re: Wywalić z całym CBA! IP: *.lublin.mm.pl 12.10.09, 22:53
            Gościu jbarska. jak można wywalać całe CBA,jak istnieje taka duża
            patologia społeczno-moralno-polityczno-gospodarcza i tak wielkie
            zapotrzebowanie.Przy tym ustroju to PRL jest/był małym "pikusiem" we
            wszyskich tych dziedzinach.Przydało by się i SB i ZOMO i jeszcze by
            było mało gdyby mieli takie morale i patryjotyżm jak obecne
            wszystkie szwadrony i całe społeczeństwo.Przykładowo ; na targowisku
            przy ul.Wileńskiej zamawiam i kupuję kartofle biale a w domu okazuje
            się że sprzedano mi żółte.drugim razem zamawiam rozssypujace i suche
            po ugotowaniu a wdomu okazuje się ze mi sprzedano wodnisto-błotne
            trzecim razem zamawiam i kupuję odmianę "x" a w domu okazuje się że
            sprzedano mi odmianę "y" i ja mam nie akceptować różnych
            powoływanych szwadronów do przywracania ładu i porządku publicznego
            czy współżycia moralnego społeczeństwa?Pomijam już patryjotyzm i
            sprawiedliwość.Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka