sid_6.8 03.10.10, 20:43 Wielka szkoda że rząd nie jest tak zaangażowany w inne patologie. Legalize it ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tow.janwinnicki W czym jest problem???????? 04.10.10, 11:57 Leży gó...arz na glebie, wzywa ktoś pogotowie. Jeżeli jest przytomny - zadaje się mu pytanie: czy zażywał pan dopalacze? Po odpowiedzi "tak" należy odjechać - niech zdycha, zarzyga się, whatever. Szkoda pieniędzy podatników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j2 Re: W czym jest problem???????? IP: *.lublin.mm.pl 04.10.10, 12:58 wzywają pogotowie, szpital, cukrzyca, gangrena, konieczna amputacja: czy jadł pan cukier, pił kolę, ciastka, czipsy(wszystko w nadmiarze oczywiście), unikał ruchu? Tak. To zdychaj debilu. A potem bolszewicy mogą pójść dalej. Wypadek samochodowy, zabici i ranni. Pytanie pogotowia: czy to przewoźnik państwowy czy prywaciarze do tego we własnym samochodzie> We własnym, to niech się sami ratują. Odpowiedz Link Zgłoś
efad4d Platforma to mohery 04.10.10, 18:10 albo np . czy donald "moher" tusk kiedy grzegorz "shrek" schtyna uszkodzi mu piszczel podczas rozgrywania meczu pilki noznej gral w zwiazku z pelnieniem obowiazków premiera czy prywatnie? Jak prywatnie to niech sam sie leczy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tow.janwinnicki A jak zimny Lech 05.10.10, 11:52 lata prywatnie z wizytą - to chowamy na Wawelu za pieniążki córci czy podatnika? Oto jest pytanie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j2 Re: A jak zimny Lech IP: *.lublin.mm.pl 05.10.10, 12:26 niech pacjent weźmie do głowy, że rozmowa jest o dopalaczach i ochronie zdrowia. Po wzięciu proszków, proszę sobie powtarzać, że nie wszystko da się zrzucić na piss kaczorów i ziobrę Proszę więcej zażywać ruchu i słońca Odpowiedz Link Zgłoś
tow.janwinnicki Słusznie! 05.10.10, 14:22 Cały czas o tym mowa! Nie wszystko (czyt. kampanię wyborczą) można zrzucić jedynie na dopalacze lub inne proszki! Potrzeba jeszcze zdradzieckiej szefowej sztabu wyborczego, namawiającej razem z Pawłem "Piłatem" Ponc(yl)juszem, nafaszerowanego dziwnymi proszkami prezia aby działał wbrew sobie w stanie permanentnego otumanienia! Ale...jak wiadomo nie od dzisiaj - wszyscy wbijają szpilki, to nie ludzie to wilki (z PO). Odpowiedz Link Zgłoś