Dodaj do ulubionych

Contbus i PESELE klientów. Sprawa właściciela u...

20.05.11, 06:14
zawsze dla garbatego znajda odpowiednia sciane, sad sadem ale sprawiedliwosc musi byc po naszej stronie - odjechac o take Polske walczylem
Obserwuj wątek
    • Gość: bosman Rozsądne, życzliwe dla oskarżonego... IP: *.centertel.pl 20.05.11, 09:06
      podejście Sadu do sprawy. Brawo.Ktoś chciał "Contbusa" ujaić i nie udało się. Czy nastapi ciąg dalszy polowania? Oby nie nastąpił.
    • jozek46 Contbus i PESELE klientów. Sprawa właściciela u... 20.05.11, 09:28
      Zastanawiam się dokąd jeszcze urząd marszałkowski będzie nękał przewożników,za nieudacznictwo PKS-u nadzorowanego przez PSL.Trzeba przyznać,że konkurencja najlepiej funkcjonuje w przewozach pasażerskich na kołach/nie mylić z koleją,bo tam jest grabież/ i to każdy urząd i partia musi uszanować,a nie wszelkimi sposobami najlepszego nękać.Pasażerowie wybierają Contbusa ,bo ten najlepiej wykonuje/póki co/usługę i to jest najlepszy sygnał dla władzy.Nie można tutaj ingerować jak to robi UM i funkcyjni PO-PSL.PkS niestety musi odejśc z rynku,bo szkoda pieniędzy podatników na dalsze jego dofinansowywanie.Jeżeli koalicjanci tego nie rozumią to mają okazję sami odejść.Myślę ,że już w jesieni wyborcy pogonią hazardzistow i gumofilcowych.
      • Gość: bosman napisałeś: funkcyjni PO-PSL IP: *.centertel.pl 20.05.11, 09:31
        raczej dyspozycyjni, skłonni wykonać wszystko.
    • ireneus1 [...] 20.05.11, 13:48
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka