Forum   osina

osina

(4 wyniki)
  • Ten wywiad GW chyba już kiedyś zamieściła? A może to całostronna reklama? Czy każdy ją może wykupić w formie wywiadu? Ile kosztuje?
  • Pan Edward Osina wykazał się daleko idącą niekompetencją i niewiedzą z zakresu organizacji a cały artykuł jest absurdalny. Te sekretarki opracowują znaczną część dokumentacji, nawet wtedy, gdy ją tylko rejestrują. Ktoś kompetentny będzie musiał zająć się wprowadzeniem nowych szefów. To wbrew temu co się zdaje biznesmenowi nie jest przedsiębiorstwo, które może sobie zawiesić obieg dokumentów i działanie na czas, aż się pojawią szefowie.
  • XV Фестиваль української культури на Підляшші „Підляська осінь” Від 3 до 5 листопада &#...
  • oczywiscie tak sie nazywam. dziadek wyjechal z golebia w 1932 roku. z tego co wiem,osade te zamieszkiwala w zasadzie jedna rodzina olszakow. wiecej jest ich pod zyrzynem. chcialbym sie dowiedziec czy kiedykolwiek zetkneliscie sie z kims z mojego klanu. mieszkajac na wsi radomskiej czulem sie wyjatkowo wyobcowany. z reguly sam musialem bic sie przeciwko koscom,musialkom lub szczepanikom ktorych w okolicy bylo pelno. dlatego zawsze tesknilem za pulawskimi okolicami gdzie czulbym ...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?