Dodaj do ulubionych

A.Zawisza znów na widowni,teraz na progu nazizmu

11.11.12, 21:56
O co chodzi Młodzieży Wszechpolskiej? Jej szef nie owija w bawełnę. "Chcemy zbudować siłę, której lewaki, liberałowie, pedały się boją"
Szef Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki podkreślił, że hasło Marszu brzmi "Odzyskać Polskę", co oznacza "zorganizować naród i obalić republikę okrągłego stołu". "Nie będzie żadnego okrągłego stołu, nie będzie porozumienia i nie będzie grubej kreski" - podkreślił Winnicki. "Chcemy zbudować siłę, której lewaki, liberałowie, pedały się boją. Chcemy zbudować polską narodową siłę" - przekonywał.
Były poseł Dariusz Grabowski mówił z kolei, że polski naród nie ma poczucia własnej wartości, demograficznie cofamy się (...). "Pora się opamiętać, powiedzieć dość i zrozumieć, że są dwa fundamenty polskiego narodu: świadomość i tożsamość oraz fundament gospodarczy - przekonywał. - Nie bójmy się mówić, że trzeba usunąć ten rząd i zmienić konstytucję. Tego marszu już nikt nie zatrzyma, ten marsz pójdzie do przodu i osiągnie swój cel" - podkreślił.
Członek zarządu stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" b.poseł Artur Zawisza przekonywał, że uczestnicy Marszu zebrali się, aby walczyć o niepodległość, zaś drugi marsz prezydencki był "fałszywy" i "jedynie celebrował niepodległość". "W imieniu uczestników marszu oskarżam prezydenta i premiera, że sprzeniewierzyli się polskiej niepodległości", m.in. przez "dołączanie do flagi Polski - flagi Unii Europejskiej,(...) sprzedali polskiego złotego, jako walutę narodową,(...) narzucają ratyfikację paktu fiskalnego,(...) zgodzili się na unię bankową. My nie pozwolimy aby Polska była obcą służebnicą i dlatego marsz idzie na przód, aby odzyskać Polskę" - podkreślił.

Artur Zawisza wychowa,l sie w Lublinie. Znow na widowni. Na progu nazizmu..(jb)

"Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)
Obserwuj wątek
    • joannabarska Re: A.Zawisza znów na widowni,teraz na progu nazi 11.11.12, 23:19
      natemat.pl/38855,dlaczego-marsz-niepodleglosci-znowu-zepsul-nam-swieto-od-innych-krajow-rozni-nas-tylko-dzien-jaki-wybrali-frustraci-- poczytajcie

      "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)
    • gilgamesz Re: A.Zawisza znów na widowni,teraz na progu nazi 11.11.12, 23:26
      Oj Barska, Barska! Poprowadź swój pochód. Tekturowe chłopaki pójdą za Tobą.
    • qqbek Pan Zawisza... 12.11.12, 01:31
      ...ma coraz cieplej wokół zadu.
      To i radykalizuje się.

      Żal mi państwa Maciejewskich, których wydymał nasz "niepodległościak" bez wazeliny.
      Mam nadzieję, że rewanż (też bez wazeliny) czekać go będzie w którymś z zakładów karnych RP (ale będzie wtedy piania o "represjach wobec prawicy").
      • Gość: aon Re: Pan Zawisza... IP: *.paradowski.pl 12.11.12, 06:51
        trzeba zrobić referendum ws. wystąpienia z UE
        • qqbek Typowy aronek... 12.11.12, 08:53
          Gość portalu: aon napisał(a):

          > trzeba zrobić referendum ws. wystąpienia z UE

          ...nie przeczyta nawet, tylko walnie, jak rolnik kupę za stodołą, swoją błyskotliwą myślą i pójdzie smrodzić dalej.
          Ja tutaj o tym, że pan Zawisza, przykładny prawicowiec, ma swoje za uszami, ten o wystąpieniu z UE. Gdzie tu sens?
          • Gość: Maxx Re: Typowy aronek... i te same bajdurzenie! IP: 173.233.214.* 21.11.12, 23:02
            Niestety, "aron" rozumem nigdy nie wyrosl z parczewskiego grajdolka!
    • Gość: J-k Re: A.Zawisza znów na widowni,teraz na progu nazi IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 12.11.12, 08:53
      Artur Zawisza to polityczny zombie. Wystarczy przebić go osikowym kołkiem a zniknie. Dzisiaj takim kołkiem jest pilot telewizora. Wystarczy zmienić program.
      To polskie media są w dużym stopniu odpowiedzialne za budzenie tych politycznych zombie. Inna sprawa to wymiar sprawiedliwości, który gotów jest ścigać za obrazę abstrakcyjnego Ducha Świętego, a puszcza płazem propagowanie faszyzmu.
      www.google.ca/imgres?q=raczkowski,+rysunki&start=240&um=1&hl=pl&biw=1680&bih=925&tbm=isch&tbnid=cz_yUDbk1-5hZM:&imgrefurl=http://zohan.blox.pl/html&docid=dlA_tDkTr7jeTM&imgurl=http://zohan.blox.pl/resource/naprzodpolsko.jpg&w=400&h=377&ei=daqgUP_RB-Xa2wWulYHABQ&zoom=1&iact=hc&vpx=1408&vpy=596&dur=7523&hovh=218&hovw=231&tx=153&ty=169&sig=102312525772929145167&page=6&tbnh=138&tbnw=152&ndsp=48&ved=1t:429,r:55,s:200,i:169


      • joannabarska Re: A.Zawisza znów na widowni,teraz na progu nazi 15.11.12, 14:46
        A jak bezczelnie się ten cały Zawisza zachowal w "Kropce nad i" u Moniki Olejnik!- No i te jego wąsiki budzą skojarzenia, choć wzrost ju mniej,ale on czesto powoduje kompleksy.-

        "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)
        • Gość: joannabarska O Zawiszy - cd. IP: *.lublin.mm.pl 18.11.12, 21:14
          Nie milkną echa kontrowersyjnego filmu "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego, jak i nie milkną echa po Marszu Niepodległości, który 11 listopada znowu wywołał zamieszki na ulicach Warszawy. Oba te tematy w jednym wywiadzie udzielonym blogerowi Salon24.pl postanowił skomentować lider narodowców, Artur Zawisza. "Młody Stuhr jest 'wioskowym głupkiem' " - mówi były poseł Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie zatytułowanej "Antifa to łowcy HIV-a".
          Zawisza twierdzi , że "wioskowego głupka" w odtwórcy głównej roli w "Pokłosiu" dostrzega nie tylko on. "Stuhr jest 'wioskowym głupkiem' i wie już o tym każdy telewidz" - twierdzi prawicowy polityk. Jednocześnie nieco szerzej komentuje problem, który porusza w swoim najnowszym filmie Władysław Pasikowski. Były członek PiS mówi, że "zawsze i wszędzie gdzie pojawili się Żydzi, pojawiał się tzw. antysemityzm".
          On sam jednak antysemityzm woli nazywać "judeosceptycyzmem". Według Zawiszy, to "krytyczna postawa poznawcza będąca uprawnionym punktem widzenia w ramach rozumiejącej obserwacji zjawisk społecznych i historycznych".
          Skoro Maciej Stuhr - jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia i syn wybitnego Jerzego Stuhra, to dla Zawiszy "wiejski głupek", za kogo ma więc swoich przeciwników politycznych? "Antifa to łowcy HIV-a i stanowią margines marginesu" - odpowiada pytany o konkurencyjne dla współorganizowanego przez niego Marszu Niepodległości wydarzenia z 11 listopada. Jego zdaniem, narodowcy konkurowali tylko z prezydentem Bronisławem Komorowskim i tę konkurencję wygrali, ponieważ w marszu prezydenckim szli "urzędnicy za pieniądze, funkcjonariusze na rozkaz i outsiderzy dla ciepełka Bronisława Komorowskiego".
          ( z portalu "Na temat")

          • Gość: bosman rzuca się wszawiec... IP: *.centertel.pl 19.11.12, 10:27
            jak wesz na grzebieniu. TVN mu pozwolił na chwilkę zaistnieć to pierdzi i śmierdzi.
            • Gość: JB Re: rzuca się wszawiec... IP: *.lublin.mm.pl 19.11.12, 15:30
              Wyjątkowo wredna postac, smutne,ze to absolwent Zamojszczaka w Lublinie.
          • Gość: leonss Re: O Zawiszy - cd. IP: *.icpnet.pl 21.11.12, 19:58
            joanna barska kopnij się w czółku i słuchaj wielu mieszkanców a nie przeciwnków prawicy .Wiesz dobrze że na tym forum człowiek inaczej myślący nie ma racji lub skasują jego wpisy na forum lub wymyślą paragrach że reszte ludzi jest idiotami psycholami poza tobą myślącymi i podobnymi
            • Gość: JB Re: O Zawiszy - cd. IP: *.lublin.mm.pl 21.11.12, 20:31
              leonSS - mysl co sobie tam chcesz,ale jak atakujesz kogos ,to nie pod takim glupim nickiem.A o Zawiszym jest ciekawy tekst w ostatnim numerze "Newsweek". Tęga głowa!
              • Gość: leonss Re: O Zawiszy - cd. IP: *.icpnet.pl 21.11.12, 22:36
                interbnauto JB jak Newsweek-i nne pisma będą niezależne to możemy porozmawiać .80 -90 procent to media zależne poczowszy od Wyborczej twn twn -24 mniej Polsat -LISY,OLejniki Najsztuby czy Wołki
                Krzeminski itd Szko kontaktowe -szkoda mi opuszków na pisanie .Za niedobrej komuny Lublin był na 9 pozycji w kraju dziś zamuka tabele pozycja nr 15-16 .Pytam kto zwija region Lubelski gdzie żyje ponad 2.15mil mieszkanców .Dlaczego w tym regionie nie ma zadnej siedziby gdzie by podatki zostawały w tym regionie .Dlaczego reion nie posiada mostu na WIŚLE nr 2 a nawet drogi ekspresowej np do stolicy czy Rzeszowa Białegostoku czy Kielc .Lubelskie prosi sie na kolanach na obwodnice -idrogę ekspresową S.17 ,S12 S19 czy
                • Gość: JB Re: O Zawiszy - cd. IP: *.lublin.mm.pl 22.11.12, 00:47
                  leonSS - wg Ciebie niezalezne sa jakie pisma? "Gazeta Polska"? Dziękuję, postoję.Jesli jestes taki mądry ,to sam stan na czele pisma. Powodzenia!
            • Gość: Maxx Re: O Zawiszy - cd. IP: 173.233.214.* 21.11.12, 23:05
              Odkad to niejaki "leonss" (z Poznania?) zaczal aktywnie popierac polskich faszystow?
      • Gość: Bazyl Re: A.Zawisza znów na widowni,teraz na progu nazi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.12, 12:39
        Gość portalu: J-k napisał(a):
        > Inna sprawa to wymiar sprawiedliwości, który gotów jest ścigać
        > za obrazę abstrakcyjnego Ducha Świętego, a puszcza płazem
        > propagowanie faszyzmu.

        I wężykiem, Jasiu, wężykiem ...
        Pozdrawiam.
    • Gość: Maxx Re: A.Zawisza znów na widowni,teraz na progu ? IP: 173.233.214.* 21.11.12, 22:59
      Na jakim znow "progu"? Nie ma sie co oszukiwac, przecie ow Zawisza to 100-procentowy faszysta!!!
      • Gość: leonss Re: A.Zawisza znów na widowni,teraz na progu ? IP: *.icpnet.pl 22.11.12, 12:14
        jeżeli Zawisza faszysta to ty jesteś anty Polak .Dlaczego Lubelskie za tych szczególnie rządów spadło w rankingu gospodarczego rozwoju na 15-16 miejsce w kraju gdzie za tz komuny Lubelskie miało pozycje gospodarcząnr 9-10 .Dlaczego wszystkie siedziby wyprowadzane są poza region Lubelski 1.Cukrownia Torun siedziba -sponsor koszykarek w Toruniu kosztem Lublina 2.Cementownie Rejowiec ,Chełm Ożarów siedziba.3.Makaron Lubela siedziba -Wadowice 4.Lublin w regionie gazowniczymSandomierz 5.Energetyka siedziba Rzeszów.Zakłady azotore Puławy byc może Tarnów , Warszawalub firma z Niemiec?????.
        • Gość: bosman jak to leonssiu "dlaczego"? IP: *.centertel.pl 24.11.12, 19:41
          ty hop do Poznania a oni za tobą :-))) Aha - i nie przerywaj brania leków.
          • Gość: leonss Re: jak to leonssiu "dlaczego"? IP: *.icpnet.pl 24.11.12, 21:26
            uzasadnij podważania mojch argumenytów -Szanuje ludzi pokroju osoby krytykowanej NIESŁUSZNIE ,ale to wasz problem .-Pozdrowieniam i szanuje ludzi pokroju Zawisza ,którzy nie są chotrągiewkami ,natomiast jako adwersarz podważąjcy moje argumenty niech bie rze lekii na inną chorobe -wniosek niech ludzie z całej Polski czytają wpisy [ bosman- język kultry wulgarny obrażający niekiedy graniczy z budką z Piwem ] obrażnia wielu Polaków.Na koniec z koniem nie będe się kopał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka