Forum   zafascynowany

zafascynowany

(72 wyniki)
 • Czy są? Bo mnie się wydaje, że tak, że zakochać się w kimś, a zafascynować się kimś to różnica. Tylko nie wiem, jak to w sensie praktycznym odróżnić.
 • Zastanawiam się czy możliwe jest zapatrzenie w kogoś przez całe życie. To znaczy przez lata, wiele lat. Czytałem przed chwilą jakiegoś bloga, w moim mniemaniu całkiem niegłupio piszącej kobiety, matki, żony itp... I za sprawą jej zastanawiania ja się teraz zastanawiam: Co sprawia, że ktoś jest nadal atrakcyjny? Przecież po latach nie sposób być jakąś tajemnicą. To odpada. Ludzie uczą się swoich myśli na wzajem i po 5 wspólnych gwiazdkach potrafią odgadnąć odpowiedź tej drugiej osoby. ...
 • Poszukuję książki dla ośmiolatki zafascynowanej podwodnym światem, która uwielbia czytać; może być również jakaś encyklopedia opisująca morskie głębiny.Czy jest ktoś kto mógłby mi coś polecić?
 • Myślę że to zupełnie naturalna reakcja na zalew lewicowej ideologii, której w Polsce patronuje Gazeta Wyborcza. Ludzie mają dosyć parad równości, feministek, politycznej poprawności, gwałcenia języka polskiego, plucia na naszą historię, biczowania nas Jedwabnym itd. Ludzie nie rozumieją, dlaczego nie można zrobić niczego z Cyganami, sztajmersami na dworcach kolejowych. Wbrew lewackiej propagandzie wielu ludzi nie życzy też sobie legalizacji narkotyków. Ludzi nie cieszy wizja imigranckich hord...
 • Skasowalem konto na facebooku ponad rok temu... po cholere mi informacje co w tej chwili robia moi znajomi
 • Może już wystarczy tych peanów? Impreza w tym roku była beznadziejna i naprawdę nie zasługuje na aż cztery artykuły. Wybraliśmy się na Bolko wczoraj około 15. Oczywiście programu z rozpiską co i o której godzinie nigdzie nie było, bo po co. Dobrze, że wiedziałam gdzie idę, bo trasa na polanę zupełnie nieoznakowana; kilka osób pytało się mnie "gdzie ci rycerze". A rycerze w liczbie mizernej. Bojówka na modłę prowizorki, publika nieodseparowana, a (przez to?) machanie mieczem jakieś...
 • wyłącznie netowo? Takie netowe zafascynowanie czyjąś osobą-postami,prezentowanymi poglądami... Śledzicie ich posty,czujecie netową pustkę gdy czasowo tej osoby nie ma?
 • Pytam bo przez już 2 dzień żyję losami Wielkiego Mistrza (aż mnie w żołądku coś skręca, gdy o nim myślę). Postać stworzona przez Trudi Canavan w Trylogii Czarnego Maga ale tak fenomenalnie go scharakteryzowała, że ach! Zamieniłabym za niego mojego realnego faceta, mojego dentystę, Diego Forlana, lorda Bahla i Mihna (dwaj ostatni są z "Królestwa Zmierzchu" Toma Lloyda też bardzo ciekawe postacie).
 • Jest to południowoafrykańska saga o rodzinie Bouvilliersów... Wspaniała, cudownie wciągąjaca, poruszajaca wiele ważkich problemów: niewolnictwo, apartheid, ale także miłość w wielu jej obliczach... Gorąco polecam wszystkim. Na koniec zapytam jeszcze: Kto tak jak ja się nią zafascynował? :)
 • Podczytuję Was od jakiegoś czasu, bo nieśmiało krystalizują się mi i męzowi plany dot. trzeciego dziecka. Czytam jak sobie radzicie z pracą i zajęciami dodatkowymi dzieciaków, no i oczywiście super wątek o samochodach, bo w nasz to 3 foteliki nie wejdą. Podziwiam Was za szybkie podejmowanie decyzji - my już 2 lata się zastanawiamy ;) Mamy dwóch chłopców i myślę, że bez szans na dziewczynkę.Ale kto to wie. Czy możecie doradziecie mi jako doświadczone Mamusie, bo mam dylemat. S...
 • Co zrobić, żeby nie wzbudzać w nim instynktów ojcowskich, ale właśnie zafascynować? nie chodzi mi o to, żeby w konsekwencji wodzić go za nos i w jakiś sposób nad nim dominować, a raczej o to, żeby stale pozostawał pod wpływem mojej kobiecości, żeby mnie szanował i podziwiał. dodam, że bardzo mi na nim zależy.
 • Mam poważny problem z synkiem. Ma 2,5 roku i od około 3 miesięcy nie korzysta z pampersów. Bardzo bawi go jak siusia np. na działce na trawkę. Tak go zafascynowało to wszystko, że przedziera się przez spodenki i majtki i trzyma tam rączkę. Początkowo nie reagowałam, ale teraz martwię się że trwa to tak długo. Czasami na siłę wyciągam jego rączkę z majteczek a on złości się i wkłada spowrotem. Co robić? W miejscach publicznych wygląda to fatalnie. Czy ktoś miał taki problem?
 • Co zrobić z żoną zafascynowaną psychologią??? Jest pedagogiem i interesuje się psychologią i bezkrytycznie przyjmuje wszystko co przeczyta, starając się przenosić wszystkie amerykąnskie wzorce na moją osobę, nie odnosząc własnych teorii do swojej osoby. Wymagając ode mnie tego czego sama nie potrafi zrobić. Staje się to coraz bardziej uciążliwe
 • www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=kraj&name=2913 Szczerze polecam.
 • tylko zeby do wydania tej ksiazki bylo jeszcze co ogladac i rewitalizowac... a tak na marginesie wszyscy wydaja sie dostrzegac piekno naszej slaskiej ziemii oprocz oczywiscie rodzimych urzednikow... :/ pyrsk!
 • Niedawno wróciłam z Egiptu i jestem zafascynowana tym krajem. Nie moge sobie miejsca znaleźć. Tesknie za wieloma miejscami, tamtejszymi ludzmi, atmosfera. Czy ktos podziela moje uczucia?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się