pan_bombardier 19.11.12, 11:08 a co po co tu odzywa sie ten sępoch. miałem z nim do czynienia i wiem, ze to jest człowiek, któremu nie dałbym 2 zł, żeby poszedł do sklepiku kupić mi bułki na śniadanie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: konrad sęp och IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.12, 15:33 potwierdzam, to niekompetentny cwaniak; to w ogóle jest fatalne, że dyrektorem domu kultury zostaje się z nadania politycznego, a nie z powodu kompetencji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin12 Re: sęp och IP: *.nplay.net.pl 19.11.12, 18:28 może i cwaniak ale czy na pewno niekompetentny, skoro jest autorem listu? Odpowiedz Link Zgłoś
2muzykolog A dlaczego wśród sygnatariuszy listu nie ma 19.11.12, 15:55 Bramy Grodzkiej NN? Fundacji "Muzyka kresów"? I innych, które zajmują się tym bez urzędniczego zaplecza, politycznego poparcia itp? Listę tworzą biurokratyczno-akdemickie instytucje raczej oderwane od rzeczywistości, o PRLowskim rodowodzie. Hm... nie wygląda to przekonywująco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman kasa misiu, kasa... IP: *.centertel.pl 19.11.12, 17:04 Dziwne pytania zadajesz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: A dlaczego wśród sygnatariuszy listu nie ma IP: *.play-internet.pl 19.11.12, 20:58 Brama Grodzka NN? Fundacja "Muzyka kresów"? bez politycznego zaplecza??? buahahaa a co takiego robi Teatr NN w kwestii kultury ludowej? Festiwal legend Lubelszczyzny dla zorganizowanych grup ze szkół i przedszkoli :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2muzykolog Re: A dlaczego wśród sygnatariuszy listu nie ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.12, 23:47 Żeby zobaczyć, że Brama sporo robi od lat wystarczy leniwemu zajrzeć na nich stronę, poza tym mają nowoczesne know how, podobnie jak Muzyka Kresów, czy Warsztaty Kultury. Ale tu idzie chyba nie o takie rzeczy, tylko o nową instytucję z synekurami, której przykrywką będą akademicy. Chciałbym się mylić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leonss Re: Lublin chce sprawować pieczę nad polską kultu IP: *.icpnet.pl 20.11.12, 22:54 Zdrojewski powinien pod uwagę wziąść to że Lublin został oszukany [przez Wrocław również ]ze nie został ESK 2012 to on przekazał kwote 100mil zł na kulture dla swojego miasta ,ALE czy on ma KULTURE REKOMPENSATY Odpowiedz Link Zgłoś