Forum   płoty

płoty

(864 wyniki)
 • można, czy nie wieszać na płocie banery z podobieństwem swojego wymarzonego kandydata? Podobno, piszę podobno, gdyż mnie taka sytuacja nie dotknęła, ale podobno SM nakazuje zdejmowanie podobizn. Ile w tym prawdy, nie wiem? Proszę o informację. H.Z.
 • Witam Wszystkich. Jestem świeża na tym forum . Proszę was o poradę . Mieszkamy krótki czas w domku który postawiliśmy na niewielkiej działce . Nie mamy w ogóle ogrodzenia pomiędzy sąsiadami ( z obu stron mieszka rodzinka ) .Czas najwyższy to zmienić z wiadomych powodów każdy wciska nosa na nie swoją działkę.I tak naprawdę nikt nie ma prywatności . Rodzince to nie przeszkadza więc nie mamy co liczyć że się tym zajmą . Nie mamy zbyt dużo kasy ale mieszkać tak dalej się nie da . Bierzemy pod uw...
 • Czy Wam nie przeszkadzają reklamy na słupach,płotach etcx czyli generalnie w miejscach do tego nie przeznaczonych moim zdaniem? Niech rada gminy oraz Burmistrz się tym zajmą wreszcie...póki co dużo posesji wygląda jak jeden wielki bajzel reklamowy, w mojej ocenie.. Przecież ogrodzenie nie służy do reklamy tylko ma z definicji odgradzać posesję...Radni winni wprowadzić zakaz wywieszania reklam na płotach,które nie są przecież profesjonalnymi nośnikami reklam i służą do grodzenia posesji... ...
 • płoty wygrodziły bez żadnego racjonalnego powodu chodnik wzdłuż portu i wał przeciwpowodziowy na który w ogóle nie można się w tej chwili dostać. Czy to jest w ogóle legalne? Czy wał przeciwpowodziowy może być zagrodzony? Cieszyłam się na inwestycje w porcie, ale coś czuję że się skończy kilometrami warstwowych płotów jak na Marinie Mokotów:( Miasto powinno być dla wszystkich!
 • Rozebrać? Chyba ten człowiek z Panoptykonu nie zna mieszkańców tej syfiastej Pragi! Prawda jest taka, że tam w dużej mierze mieszka tzw. margines i patologia (wiem to z autopsji, gdyż nie raz muszę tamtędy przejeżdżać). Na Pradze napadano mnie już 3 razy! Wiem, że ten "element" z radością by chciał pozostawienia tego płota, ale "nie dla psa kiełbasa!". Wywalić "elements" z Pragi, dopiero wtedy można się zastanawiać, czy otwierać bramy Narodowego (i innych).
 • No i te ścieżki wysypane kamieniami. Co za osioł to wymyślił??? Zresztą ludzie i tak głosują nogami i wzdłuż alejek wydeptali trawniki, bo po tych kamlotach nie da się chodzić.
 • To wszystko przez tych ekologów i społeczników, którzy bronią przydrożnych płotów! Ile jeszcze musi być wypadków, żeby zrozumieli, że płoty są niebezpieczne! Mam nadzieję, że kiedyś ich bliscy wpadną na taki płot i wtedy zrozumieją...
 • Kamienie zapobiegające wjazdu samochodom jak najbardziej, płot – absolutnie nie! Wystarczyłoby więcej wysepek przy wejściu do parku jakie są z kilku stron już w tym momencie i wystarczy. Piesi mogą swobodnie przechodzić, na górze jest trawa, a nie można nielegalnie wjechać samochodem.
 • Grzymowicz, sołtysie Ty jeden. Odspawaj się w końcu od stołka. Możesz nawet zabrać ze sobą ten płot. Niedługo zrzucisz winę na Unię Europejską, że za mało kasy dają.
 • Pytanie 1. Mam od pół roku nowy płot. Taki z paneli gotowych. No i zaczęły właśnie tracić kolor fabryczny i robić się takie szare i brzydkie. 1a) Czym pomalowć, żeby zaimpregnować i nadać ładny kolor? W B&Q stoi cała ściana tych impregnatów i ja tam głupieję. 1b) Czy słupki też mlować? Pytanie 2. Szopkę nową, też kilkumiesięczną tym samym co płot, czy są inne specyfiki do malowania szopek?
 • co oni z tym płotem ciągle? wcale tak nie przeszkadza;-p w Polsce i jak sądzę również na świecie wokól niemal każdego stadionu boiska zakładu szpitala szkoły jest jakiś płot i chyba kazdy normalny niehipster rozumie po co.
 • Stoję ja sobie jak ten głupek przy płocie hacjendy i macham pędzlem. Pewnie kilka dni tak mi zejdzie na tym machaniu, bo płot długi, pędzel mały, a znikąd ratunku. Rozglądam się ja nawet z nieśmiałą nadzieją, że ktoś mi zaoferuję szklaną kulkę, albo nawet żabę, za możliwość pomachania pędzlem, ale nikogo nie widać, tylko jakaś młoda sójka gapi się na mnie z gałęzi jak sroka w gnat i cośtam pomrukuje po swojemu. Takie durnowate zajęcie nie angażuje aparatu myślenia (cokolwiek to jest), więc r...
 • Kupiliśmy nowy dom prawie dwa lata temu. Zależało nam na szybkim postawieniu płotu, bo mamy 2 duże psy. Sąsiadka ochoczo przystała na uczestnictwo w kosztach (mam na to świadków, bo rozmowy były prowadzone przez panią z biura sprzedaży). Potem rozmawiałam z nią i spytała, czy możemy wszystko załatwić, opłacić, a ona potem nam zwróci pieniądze. Suma niemała, bo wyszło 740 funtów za ten wspólny kawałek. No i zaczęły się schody, a to pracę zmieniła, a to jej coś tam nie zapłacili, a to na bonus ...
 • i miasto nie widzi problemu??? banda darmozjadów! popełnili błąd w 1997, a teraz nie chcą ponieść za niego odpowiedzialności! Banda baranów na stołkach, decydenci od siedmiu boleści.
 • Hmm... Wypie.....j, to najmniejsze. co się reprezentantom narodu należało. Czemu są więc tak wstrząśnięci, a nie zmieszani, jakby stwierdził James Bond. Zwłaszcza ex-marszałek, który Twittera użył jak rasowy ekshibicjonista.
 • Bardzo was proszę o radę. mamy konflikt z sąsiadem, który użytkuje grunt przylegający do naszej drogi dojazdowej do posesji. Użytkuje można powiedzieć ze bezprawnie bo nie jest właścicielem działki ani nie ma zgłoszenia do gminy o dzierżawie ani umowie najmu, ale uprawia to pole chyba po dalszej rodzinie, właściciel nie żyje. Chcemy postawić płot po to aby nie wjeżdżał ciągnikiem na naszą drogę która jest utwardzona i notorycznie w trakcie upraw podrywa nam w granicy ją, co powoduje rozsuw...
 • Płot(26)

  Z czego płot zrobić pomóżcie. Mam 1000 pomysłów na minutę: klinkier, siatka Betafence, profile metalowe drewniane- no nie wiem!!!!
 • a co Wam płot przeszkadza...będą otwarte wejścia, a w godzinach nocnych menele nie będą okradać okolicy...myślę, że trzeba poprawić drzewostan wokół stadionu, by było tam pięknie...myślę, że można by się zastanowić nad tym, czy nie urządzić w tej okolicy dużego parku kulturalnego Warszawy....Monachium ma English Garten...może otoczenie narodowego podobnie zaadoptowac...brakuje w końcu miejsca na sport etc., a pojedyncze wysokościowce można postawić, jednak nie na niewielkim obszarze...wtedy s...
 • Jaki płot polecacie do ogrodu? Ma być ładnie. Beton? Drewno? Kuty?
 • Zagrożeniem jest praski motłoch który rozkradnie wszystko co sie da odkręcić w okolicach stadionu!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się