Forum   płoty

płoty

(864 wyniki)
 • można, czy nie wieszać na płocie banery z podobieństwem swojego wymarzonego kandydata? Podobno, piszę podobno, gdyż mnie taka sytuacja nie dotknęła, ale podobno SM nakazuje zdejmowanie podobizn. Ile w tym prawdy, nie wiem? Proszę o informację. H.Z.
 • Witam Wszystkich. Jestem świeża na tym forum . Proszę was o poradę . Mieszkamy krótki czas w domku który postawiliśmy na niewielkiej działce . Nie mamy w ogóle ogrodzenia pomiędzy sąsiadami ( z obu stron mieszka rodzinka ) .Czas najwyższy to zmienić z wiadomych powodów każdy wciska nosa na nie swoją działkę.I tak naprawdę nikt nie ma prywatności . Rodzince to nie przeszkadza więc nie mamy co liczyć że się tym zajmą . Nie mamy zbyt dużo kasy ale mieszkać tak dalej się nie da . Bierzemy pod uw...
 • Czy Wam nie przeszkadzają reklamy na słupach,płotach etcx czyli generalnie w miejscach do tego nie przeznaczonych moim zdaniem? Niech rada gminy oraz Burmistrz się tym zajmą wreszcie...póki co dużo posesji wygląda jak jeden wielki bajzel reklamowy, w mojej ocenie.. Przecież ogrodzenie nie służy do reklamy tylko ma z definicji odgradzać posesję...Radni winni wprowadzić zakaz wywieszania reklam na płotach,które nie są przecież profesjonalnymi nośnikami reklam i służą do grodzenia posesji... ...
 • płoty wygrodziły bez żadnego racjonalnego powodu chodnik wzdłuż portu i wał przeciwpowodziowy na który w ogóle nie można się w tej chwili dostać. Czy to jest w ogóle legalne? Czy wał przeciwpowodziowy może być zagrodzony? Cieszyłam się na inwestycje w porcie, ale coś czuję że się skończy kilometrami warstwowych płotów jak na Marinie Mokotów:( Miasto powinno być dla wszystkich!
 • Rozebrać? Chyba ten człowiek z Panoptykonu nie zna mieszkańców tej syfiastej Pragi! Prawda jest taka, że tam w dużej mierze mieszka tzw. margines i patologia (wiem to z autopsji, gdyż nie raz muszę tamtędy przejeżdżać). Na Pradze napadano mnie już 3 razy! Wiem, że ten "element" z radością by chciał pozostawienia tego płota, ale "nie dla psa kiełbasa!". Wywalić "elements" z Pragi, dopiero wtedy można się zastanawiać, czy otwierać bramy Narodowego (i innych).
 • No i te ścieżki wysypane kamieniami. Co za osioł to wymyślił??? Zresztą ludzie i tak głosują nogami i wzdłuż alejek wydeptali trawniki, bo po tych kamlotach nie da się chodzić.
 • To wszystko przez tych ekologów i społeczników, którzy bronią przydrożnych płotów! Ile jeszcze musi być wypadków, żeby zrozumieli, że płoty są niebezpieczne! Mam nadzieję, że kiedyś ich bliscy wpadną na taki płot i wtedy zrozumieją...
 • Kamienie zapobiegające wjazdu samochodom jak najbardziej, płot – absolutnie nie! Wystarczyłoby więcej wysepek przy wejściu do parku jakie są z kilku stron już w tym momencie i wystarczy. Piesi mogą swobodnie przechodzić, na górze jest trawa, a nie można nielegalnie wjechać samochodem.
 • Grzymowicz, sołtysie Ty jeden. Odspawaj się w końcu od stołka. Możesz nawet zabrać ze sobą ten płot. Niedługo zrzucisz winę na Unię Europejską, że za mało kasy dają.
 • Pytanie 1. Mam od pół roku nowy płot. Taki z paneli gotowych. No i zaczęły właśnie tracić kolor fabryczny i robić się takie szare i brzydkie. 1a) Czym pomalowć, żeby zaimpregnować i nadać ładny kolor? W B&Q stoi cała ściana tych impregnatów i ja tam głupieję. 1b) Czy słupki też mlować? Pytanie 2. Szopkę nową, też kilkumiesięczną tym samym co płot, czy są inne specyfiki do malowania szopek?
 • co oni z tym płotem ciągle? wcale tak nie przeszkadza;-p w Polsce i jak sądzę również na świecie wokól niemal każdego stadionu boiska zakładu szpitala szkoły jest jakiś płot i chyba kazdy normalny niehipster rozumie po co.
 • Stoję ja sobie jak ten głupek przy płocie hacjendy i macham pędzlem. Pewnie kilka dni tak mi zejdzie na tym machaniu, bo płot długi, pędzel mały, a znikąd ratunku. Rozglądam się ja nawet z nieśmiałą nadzieją, że ktoś mi zaoferuję szklaną kulkę, albo nawet żabę, za możliwość pomachania pędzlem, ale nikogo nie widać, tylko jakaś młoda sójka gapi się na mnie z gałęzi jak sroka w gnat i cośtam pomrukuje po swojemu. Takie durnowate zajęcie nie angażuje aparatu myślenia (cokolwiek to jest), więc r...
 • Kupiliśmy nowy dom prawie dwa lata temu. Zależało nam na szybkim postawieniu płotu, bo mamy 2 duże psy. Sąsiadka ochoczo przystała na uczestnictwo w kosztach (mam na to świadków, bo rozmowy były prowadzone przez panią z biura sprzedaży). Potem rozmawiałam z nią i spytała, czy możemy wszystko załatwić, opłacić, a ona potem nam zwróci pieniądze. Suma niemała, bo wyszło 740 funtów za ten wspólny kawałek. No i zaczęły się schody, a to pracę zmieniła, a to jej coś tam nie zapłacili, a to na bonus ...
 • i miasto nie widzi problemu??? banda darmozjadów! popełnili błąd w 1997, a teraz nie chcą ponieść za niego odpowiedzialności! Banda baranów na stołkach, decydenci od siedmiu boleści.
 • Bardzo was proszę o radę. mamy konflikt z sąsiadem, który użytkuje grunt przylegający do naszej drogi dojazdowej do posesji. Użytkuje można powiedzieć ze bezprawnie bo nie jest właścicielem działki ani nie ma zgłoszenia do gminy o dzierżawie ani umowie najmu, ale uprawia to pole chyba po dalszej rodzinie, właściciel nie żyje. Chcemy postawić płot po to aby nie wjeżdżał ciągnikiem na naszą drogę która jest utwardzona i notorycznie w trakcie upraw podrywa nam w granicy ją, co powoduje rozsuw...
 • a co Wam płot przeszkadza...będą otwarte wejścia, a w godzinach nocnych menele nie będą okradać okolicy...myślę, że trzeba poprawić drzewostan wokół stadionu, by było tam pięknie...myślę, że można by się zastanowić nad tym, czy nie urządzić w tej okolicy dużego parku kulturalnego Warszawy....Monachium ma English Garten...może otoczenie narodowego podobnie zaadoptowac...brakuje w końcu miejsca na sport etc., a pojedyncze wysokościowce można postawić, jednak nie na niewielkim obszarze...wtedy s...
 • Hmm... Wypie.....j, to najmniejsze. co się reprezentantom narodu należało. Czemu są więc tak wstrząśnięci, a nie zmieszani, jakby stwierdził James Bond. Zwłaszcza ex-marszałek, który Twittera użył jak rasowy ekshibicjonista.
 • Jaki płot polecacie do ogrodu? Ma być ładnie. Beton? Drewno? Kuty?
 • warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,10255251,Przedszkolaki_uciekly_przez_dziure_w_plocie.html Z mojego dzieciństwa pamiętam, że dzieciaki miały więcej swobody, nie było tych wszystkich ogrodzeń, na placu zabaw można było siedzieć bez większych ograniczeń. To teraz pytanie, czy to brak poinformowania tych dzieci czy chęć wyrwania się z tych wszystkich płotów? Czy może jeszcze coś innego?
 • Tam już dawno powinien stać pomnik, a nikt nawet w przybliżeniu nie może pokazać gdzie ten płot był. Czy ktoś może wie gdzie on jest? A może żadnego płotu nie było?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się