Dodaj do ulubionych

Szkoły jezykowe

15.09.04, 13:30
Hm...to chyba popularny wętek...i potrzebny. Dlatego wpisujcie tu które
szkoły śą dobre a krórych unikać. tyle sie tego narobiło, że stało się
podejrzane, nie?

Polecam
Metodystów, Felberga ale z ograniczonym entuzjazmen (ang)
Obserwuj wątek
    • Gość: monikana Re: Szkoły jezykowe IP: *.enterpol.pl 15.09.04, 13:44
      Czytasz w moich myslach - tez mialam zalozyc taki watekm bo niby popularny i
      troche tego jest juz na forum lubelskim, ale powstaja nnowe szkoly, a i te
      stare sie zmieniaja...
      • Gość: majka Re: Szkoły jezykowe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 21:56
        ja polecam AVALON !!! ... dobrze uczą....mila atmosfera.. a poza tym wszystkim
        zniżki do 300 zł
    • Gość: heh Re: Szkoły jezykowe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 15:29
      hiszpański w Avalonie :) atmosfera sympatyczna, poziom zajęć wysoki, dużo
      wiedzy wynoszę :)
      ps. są tutaj tacy, którzy naskakują na polecających avalon jako agentów
      właścicieli avalonu ;), uprzedzam, że do nich nie nalezę :P a ocena szkoły to
      moja subiektywna opinia :)
    • bastiatan Re: Szkoły jezykowe 15.09.04, 16:51
      Jeżeli chodzi o jęz. angielski to Linguaton. Uczą świetnie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka