coookie 15.09.04, 13:30 Hm...to chyba popularny wętek...i potrzebny. Dlatego wpisujcie tu które szkoły śą dobre a krórych unikać. tyle sie tego narobiło, że stało się podejrzane, nie? Polecam Metodystów, Felberga ale z ograniczonym entuzjazmen (ang) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: monikana Re: Szkoły jezykowe IP: *.enterpol.pl 15.09.04, 13:44 Czytasz w moich myslach - tez mialam zalozyc taki watekm bo niby popularny i troche tego jest juz na forum lubelskim, ale powstaja nnowe szkoly, a i te stare sie zmieniaja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majka Re: Szkoły jezykowe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 21:56 ja polecam AVALON !!! ... dobrze uczą....mila atmosfera.. a poza tym wszystkim zniżki do 300 zł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heh Re: Szkoły jezykowe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 15:29 hiszpański w Avalonie :) atmosfera sympatyczna, poziom zajęć wysoki, dużo wiedzy wynoszę :) ps. są tutaj tacy, którzy naskakują na polecających avalon jako agentów właścicieli avalonu ;), uprzedzam, że do nich nie nalezę :P a ocena szkoły to moja subiektywna opinia :) Odpowiedz Link Zgłoś
bastiatan Re: Szkoły jezykowe 15.09.04, 16:51 Jeżeli chodzi o jęz. angielski to Linguaton. Uczą świetnie. Odpowiedz Link Zgłoś