Gość: kuba
IP: *.no / *.internetdsl.tpnet.pl
18.02.05, 22:08
dziennik.dziennikbudowy.pl/Ekspres.nsf/n/F4D8774907124A2DC1256FAC002CF8D5?OpenDocument&View=n&Count=10&Cat=wd
Po co Lublinowi dwa lotniska? Warszawa ma ponad 1,6 mln mieszkancow i dopiero
teraz rozkreca drugie, po OKECIU, lotnisko - BEMOWO. Lublin razem ze
Swidnikiem ma troszke ponad 400 000 i bedzie budowal 2 lotniska w tym samym
czasie. Nie uwazacie ze to bezsens? Stawiam na Swidnik i tylko i wylacznie
Swidnik. Niedzwiada jest nam narazie nie potrzebna. Nie wiem dlaczego miasto z
wojewodztwem nie moga sie dogadac, ale OK, jesli obie instytucje maja kase to
prosze bardzo. Budujcie dwa lotniska. Prestiż nam podniesie niesamowicie, ale
moim zdaniem to troche marnotrawienie pieniedzy. Piszcie swoje spostrzezenia.