Forum   dyscyplina

dyscyplina

(176 wyników)
  • Sensacyjną wiadomość przekazał amerykański kanał sportowy ESPN. Otóż Daniela Hantuchová wystartuje na igrzyskach olimpijskich nie w turnieju tenisowym, ale a zawodach lekkoatletycznych, mianowicie w biegach na 100 oraz 200 m. Stąd jej słabe ostatnio wyniki w tenisowych turniejach. Ona po prostu trenuje już co innego! ESPN dostarczył też fotkę pokazującą danielę, jak ćwiczy start: imageshack.us/photo/my-images/267/hantuchovanewsprinter.jpg/   Zdjęcie sugeruje wyraźnie, że nasza miła zaw...
  • Brawo Panie Bogdanie !!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszczie ktoś to musiał powiedzieć, bez względu na konsekwencje. Mam nadzieje, że zwycięży zdrowy rossądek i dobro piłki ręcznej, szacunek dla kibiców, jeśli nie, to czeka nas przyszłość polskiej piłki nożnej(koniec.........)
  • No moze nie jest tak zle,ale mlodziez nie lubi zapachu i to wlasnego potu,a w sporcie to konieczne.
  • To rugby nie jest jeszcze w programie igrzysk? To naprawdę nieco dziwne zwazywszy, że ta dyscypina ma takie tradycje i dużą widowiskowość - myślę, że wyższą niż piłka nożna ze względu na napięcie jakie trwa do ostatniej minuty i potencjalne szybkie zmiany wyniku meczu.
  • Kocham sport, z chęcią uprawiam wiele dyscyplin (piłka, kosz, rowery, pływanie, tenis, siłka itd.) ale niewiele dyscyplin potrafi mnie zainteresować ogladając je z boku, szczególnie w TV. Mecze piłkaskie w TV to mordercza nuda (chyba ze postawie kasę :)))) tenis - nuda, żużel - poza startem to reszta nuda. Jednym zdaniem, lubie grac w te "nudne" gry, ale ich ogladanie to nudy :)) już chyba wyścigi ślimaków były by ciekawsze :) Jakie wg. Was dyscypliny są szczególnie nudne przy...
  • Wydział Dyscypliny PZPN zbada trzy wątki: - popisy wokalne w szatni Groclinu - zapędy bokserskie Boruca - szarpaninę między drugim trenerem Groclinu a tym gościem z Legii (nie pamiętam kto to był).
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?