Gość: sprawiedliwy
IP: *.ipt.aol.com
12.03.05, 00:13
Mam pytanie do lewicowych pracownikow urzedow w Lublinie: Moze
spakowalibyscie swoje rzeczy i przeniesli sie np. do partii pana Leppera,
moze Was przyjmie, a jak spotkam tego pana ktory zastepowal glownego szefa
podczas jego nieobecnosci to chyba szanowni internauci wiecie co zrobie,
szkoda slow. Takiej korupcji jaka jest w Lublinie to chyba w calej Polsce nie
ma, jak mu nie wstyd, chlopie masz przeciez rodzine, zajmij moze sie swoja
rodzina a nie oszukiwaniem ludzi!!! Ten gosc jest zalosny i to bardzo, kawal
k.....!!!!