Dodaj do ulubionych

Rozmowa z wicemarszałkiem województwa

IP: *.ipt.aol.com 12.03.05, 00:13
Mam pytanie do lewicowych pracownikow urzedow w Lublinie: Moze
spakowalibyscie swoje rzeczy i przeniesli sie np. do partii pana Leppera,
moze Was przyjmie, a jak spotkam tego pana ktory zastepowal glownego szefa
podczas jego nieobecnosci to chyba szanowni internauci wiecie co zrobie,
szkoda slow. Takiej korupcji jaka jest w Lublinie to chyba w calej Polsce nie
ma, jak mu nie wstyd, chlopie masz przeciez rodzine, zajmij moze sie swoja
rodzina a nie oszukiwaniem ludzi!!! Ten gosc jest zalosny i to bardzo, kawal
k.....!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Referent UM Precz z korupcja!!!! IP: *.ipt.aol.com 12.03.05, 01:47
      Nadszedl juz najwyzszy czas by przerwac zmowe milczenia.Od dluzszego czasu
      slyszy sie pogloski o "faworyzowaniu" Contbusa przez Urzad Marszalkowski.Z
      dobrze poinformowanego zrodla wiem, ze pewne osoby z Urzedu Marszalkowskiego
      maja udzialy w Contbusie, dlatego tez tak zawziecie walcza o eliminowanie
      wszelkiej konkurencji.Gdyby prokuratura zechciala przyjzec sie tej sprawie
      blizej to z pewnoscia odkrylaby wiele ciekawych powiazan urzednikow i ludzi
      biznesu na lubelszczyznie i jak wyglada nasza demokracja.

      • Gość: Analfabetyzm Naucz sie najpierw obsługiwać komputer!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.05, 08:10
        Strata czasu to czytać!!!!!!
        • robertw18 CZEMU CHCĄ OGRANICZAĆ KONKURENCJĘ? 12.03.05, 19:11
          Urzędnik wprost mówi, że troszczy się o dochody przewoźników.
          • robertw18 WŁOCH DO LIBII !!! 12.03.05, 19:17
            Urzędnik wprost mówi, że troszczy się o dochody przewoźników.
            WYWALIĆ GO!!!
            ON MA SIĘ TROSZCZYĆ O JEŻDŻĄCYCH BUSAMI LUBLINIAN.
            Dla użytkowników lepiej jest, jeśli przejazdy są częściej i taniej. Jeśli
            urzędnik podstawowej sprawy "nie rozumie", powinien odejść.
            W podobny sposób ludzi ma być stać na taksówki, bo miejskie MPK "nie umie"
            zorganizować przejazdów nocą.
            Pozdr.
      • Gość: sdh Re: Precz z korupcja!!!! IP: 217.153.31.* 12.03.05, 10:44
        sprawa jest taka ze
        Misura ma 7 par kursow z Lublina do Wawy
        Antrans ma 4 pary kursow ( ale chyba wspolpracuje z Misura bo maja wspolne
        rozklady jazdy kieszonkowe)
        Jump Express ma 2 pary kursow plus trzecia para w niedziele wieczorem
        Klan ma 2 pary kursow
        a Contbus chyba 15 par kursow ale w kazdym razie powyzej 10 par na pewno

        dodatkowo jest jeszcze BIGSTAR z Tomaszowa ktory ma chyba 10 par kursow ale sa
        to kursy Warszawa - Tomaszow z przystankiem posrednim w Lublinie

        tak ze faktycznie Contbus ma najwiecej nie da sie ukryc
      • Gość: kondor Re: Precz z korupcja!!!! IP: *.pl / *.lublin.enterpol.pl 20.03.05, 13:30
        Jakie udziały????czy to firma wypuiszczajaca akcje???jakis Orlen czy co???
        Oszaleliscie?Gosc z glowa kupil duzo fajnych samochodow bardzo bezpiecznych i
        ekonomicznych rozlozyl je dobrze w czasie ma zaufanych kierowcow i stad ma
        klientow!!!A to nie jest od razu skandal ze ktos wlozyl kupe kasy w auta i wozi
        ludzi zeby poejzewac od razu wicemarszalkow o udzial w spolce!!!!Ludzi etroche
        powagi!!!
        A sami nie wolicei jechac w klimatyzowanym Mercedesie czy tluc sie blaszanym
        wiekowym blaszakiem Transitem???
        bez przesady
    • Gość: MAKARON Re: Rozmowa z wicemarszałkiem województwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.05, 11:00
      Jak zmieni się szef prokuratury to i miejsc w areszcie może zabraknie dla
      TOWARZYSZY daj BOŻE czas już na to.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka