Dodaj do ulubionych

SURDADAISCI LUBELSCY! ŁĄCZCIE SIĘ!!!

    • aard Surdadanadana w wersji neo 16.01.03, 12:44
      He is the One:
      www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=63&w=4279584Zaj(l)żyjcie!
    • aard Zasłuchani w Szarych Wędrowców opowieść... 07.02.03, 11:29
      ...która najwyraźniej nigdy się nie ma zakończyć, a jeśli już, to po osuszeniu
      wszystkich piwniczek lubelskich, surdadaiści lubelscy się rozłączyli.
      No cóż, to jeszcze nie grzech, chociaż szkoda.
      Coś Wam zacytuję na małe rozruszanie, nie jest to moje, ale chyba warto.

      "RAJ POD ZIEMIĄ

      Wrcam o świcie do domu, boli mnie głowa, lecz nie biorę proszka, tylko włączam
      głośną muzykę symfoniczną i zamykam okno, by odciąć dopływ świeżego powierza.
      Ledwo trzymam się na nogach i w ubraniu przewracam się na łóżko. Postanawiam
      myśleć o czymś przyjemnym, by szybciej odpłynąć i by mieć miłe sny, lecz długo
      nie mogę się zdecydować, co powinno być tematem moich marzeń senych. Na świecie
      jest przecież tyle cudownych rzeczy!

      Wreszcie z magazynu przeboatej wyobraźni wybieram węża dusiciela, nierdzewne
      ostrogi i piękną niedoświadczoną dentystkę, w dodatku pijaną. Czy możę być coś
      wspanialszego?"
      • aard Za (bodajże) Kochanowskim 27.02.03, 11:46
        Nie porzucaj nadzieje, jakoć się kolwiek dzieje.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka