Dodaj do ulubionych

Protest w banku

IP: *.debica.sdi.tpnet.pl 09.11.02, 08:26
Protestujcie póki istniejecie w Rzeszowie było podobnie z
bankiem PKO BP oddzialem regionelnym, wszyscy obiecywali ze
bedzie dobrze i co - i zlikwidowano oddział regionalny nawet
nikt niezdażył sie przeciwstawić - PROTESTUJCIE POPIERAM bo
znajdziecie sie na bruku !!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka