20.03.06, 00:13
Czekolada. Tak czy nie
Obserwuj wątek
    • Gość: mdła_dama Re: czekolada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 06:45
      w każdej ilości.
      z truskawkami albo z czarnymi porzeczkami.
      albo zwyczjnie, z koniakiem.
      przed snem.



      --------
      zimno.
      • rilian Re: czekolada 20.03.06, 07:22
        ale potem idzie w boczki....
        • andrzej.sawa Re: czekolada 20.03.06, 07:48
          Niektóre boczki nie są złe
          • rilian Re: czekolada 20.03.06, 07:51
            przypuszczam, że boczki mdłej damy są wyjątkowo estetyczne, ale niestety nie
            dała mi nigdy szansy na spotkanie, choćby z oddali...
            • Gość: mdła_dama Re: czekolada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.06, 16:15
              sądziłam, że Ciebie bardziej niż moje boczki interesuje moja dusza [a rzeczona
              szalenie estetyczna nie jest, niestety].

              p.s. nie zauważyłam, żebyś jakoś szaleńczo owej szansy pożądał.
              ostatnio nawet jakbyś mnie unikał...
              nawet z oddali.
              • gabriel Re: czekolada 21.03.06, 20:21
                Jako słodycz jak najbardziej tak, jako film jak najbardziej tak, jako klub w
                Lublinie jak najbardziej nie.
    • Gość: ja Re: czekolada IP: *.it-net.pl 20.03.06, 12:45
      Co "tak czy nie"?
      • frrancuzeczka Re: czekolada 20.03.06, 19:43
        tak
        • astra161 Re: czekolada 20.03.06, 21:48
          TAK!!
    • Gość: ane.luko Re: czekolada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 23:03
      Czekolada? Ależ oczywiście! Z co najmniej dwu powodów:
      a) A day without chocolate is a day without sunshine.
      b) Put "eat chocolate" at the top of your list of things to do today. That way,
      at least you'll get one thing done.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka