ishawara 20.03.06, 00:13 Czekolada. Tak czy nie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mdła_dama Re: czekolada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 06:45 w każdej ilości. z truskawkami albo z czarnymi porzeczkami. albo zwyczjnie, z koniakiem. przed snem. -------- zimno. Odpowiedz Link Zgłoś
rilian Re: czekolada 20.03.06, 07:51 przypuszczam, że boczki mdłej damy są wyjątkowo estetyczne, ale niestety nie dała mi nigdy szansy na spotkanie, choćby z oddali... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mdła_dama Re: czekolada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.06, 16:15 sądziłam, że Ciebie bardziej niż moje boczki interesuje moja dusza [a rzeczona szalenie estetyczna nie jest, niestety]. p.s. nie zauważyłam, żebyś jakoś szaleńczo owej szansy pożądał. ostatnio nawet jakbyś mnie unikał... nawet z oddali. Odpowiedz Link Zgłoś
gabriel Re: czekolada 21.03.06, 20:21 Jako słodycz jak najbardziej tak, jako film jak najbardziej tak, jako klub w Lublinie jak najbardziej nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ane.luko Re: czekolada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 23:03 Czekolada? Ależ oczywiście! Z co najmniej dwu powodów: a) A day without chocolate is a day without sunshine. b) Put "eat chocolate" at the top of your list of things to do today. That way, at least you'll get one thing done. Odpowiedz Link Zgłoś