Dodaj do ulubionych

Imieniny Marszałka

20.03.06, 10:08
myslalem,ze marszalka wojtasa:))))na szczescie jeszcze swiat imbecyli nie
obchodzi sie w PiSuarowej Polsce PiSiorów..
Obserwuj wątek
    • shawman Re: Imieniny Marszałka 21.03.06, 01:27
      Ja też myślałem, że to kolejny news o Wojtasie... Że np. dowiemy się jak
      finansuje swoją imprezę imieninową z pieniędzy Urzędu, albo coś w tym rodzaju. :]

      A to jednak ten prawdziwy Marszałek przez duże 'M'! :)
      • Gość: 2811 Re: Imieniny Marszałka IP: *.lublin.mm.pl 21.03.06, 01:33
        Ona - przez duze M - z red. "Rzeczypospolitej"!
    • andrzej.sawa Re: Imieniny Marszałka 21.03.06, 06:10
      I Ty cokolwiek myślałeś?
      I nie wiesz o którego Marszałka chodzi?
    • Gość: szczamnasawe Re: Imieniny Marszałka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 10:10
      marszłek andrzejKutas sawa bo innego kretyna nie znam
      • Gość: Zbigniew Imieniny Marszałka Zbigniewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 11:06
        Byłem koło ratusza 17.III. A do ratusza - tup tup pielgrzymki - paniusie z
        anturium - jedna za drugą. Szły do marszałka Zbigniewa, żeby mu sprawić
        radość. Skąd w ludziach tyle fałszu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka