mishak 20.03.06, 10:08 myslalem,ze marszalka wojtasa:))))na szczescie jeszcze swiat imbecyli nie obchodzi sie w PiSuarowej Polsce PiSiorów.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
shawman Re: Imieniny Marszałka 21.03.06, 01:27 Ja też myślałem, że to kolejny news o Wojtasie... Że np. dowiemy się jak finansuje swoją imprezę imieninową z pieniędzy Urzędu, albo coś w tym rodzaju. :] A to jednak ten prawdziwy Marszałek przez duże 'M'! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2811 Re: Imieniny Marszałka IP: *.lublin.mm.pl 21.03.06, 01:33 Ona - przez duze M - z red. "Rzeczypospolitej"! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.sawa Re: Imieniny Marszałka 21.03.06, 06:10 I Ty cokolwiek myślałeś? I nie wiesz o którego Marszałka chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczamnasawe Re: Imieniny Marszałka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 10:10 marszłek andrzejKutas sawa bo innego kretyna nie znam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbigniew Imieniny Marszałka Zbigniewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 11:06 Byłem koło ratusza 17.III. A do ratusza - tup tup pielgrzymki - paniusie z anturium - jedna za drugą. Szły do marszałka Zbigniewa, żeby mu sprawić radość. Skąd w ludziach tyle fałszu? Odpowiedz Link Zgłoś