Forum   narzędzia

narzędzia

(208 wyników)
 • Witam po próbie na naprawy Win7, komputer cały czas uruchamia się narzędziem do naprawy systemu z komunikatem ze nic nie może naprawić i tak cały czas. nie ma możliwości dostępu do systemu. można mu to jakoś wyłączyć by spróbować się uruchomić normalnie ??
 • Na początek Łatka. Trochę przewrotnie za pomocą Łatki przemieniłam białą wstążkę: [img]https://s6.tinypic.com/apjxoy_th.jpg[/img] [img]https://s6.tinypic.com/2z3x73p_th.jpg[/img] [img]https://s6.tinypic.com/30k56kz_th.jpg[/img] [img]https://s6.tinypic.com/2qx4a6t_th.jpg[/img] [img]https://s6.tinypic.com/rk3k1g_th.jpg[/img] [img]https://i50.tinypic.com/2r53n0o.jpg[/img] Jeszcze nie do końca poznałam działanie Łatki. Pierwszy raz użyłam tego narzędzia przy retuszu zdjęcia Ani, i...
 • Porobiło się: pogrzebałam w "narzędziach" i teraz przy każdym zamykaniu okna Mozilli wyświetla mi się okno z pytaniem czy usunac dane prywatne? (albo jakoś podobnie to brzmi). Nie wiem co ustwić na powrót w Mozilli, żeby było jak dawniej, czyli zeby przeglądarka pamiętała loginy i adresy w pasku adresowym. Będę wdzięczna za pomoc.
 • Zainstalował się pasek "mirrar" i przez widok i paski narzędzi nie da się go wywalić, pomimo nieaktywnej blokady pasków. Gdzie jeszcze muszę pogrzebać żeby się do niego dobrać?
 • Na szczęście do stworzenia narzędzia, które będzie zastępować "korepetytorów" z języka polskiego jest jeszcze daleko. :P __________ Ogród Jane Austen - łagodniejszy, kobiecy świat. iKatalog.org - katalog stron.
 • mam paski narzędzi u góry a chce miec po lewej, bo jest to bardziej wygodne przy matrycy 16:9. jak to zrobić? mam win7. udało się na pulpicie ale chdzi mi jeszcze o office (szczególnie worda)
 • Proszę, niech mi ktoś powie, czy słyszał o nowym narzędziu informującym o tym kto oglądał mój profil. Czy ktoś to już wypróbował?
 • Będę się wyrażała trochę nie zbyt profesjonalnym językiem, wręcz bardzo amatroski. Problem jest taki: Na dole ekranu wszyscy posiadacze oprogramowań Windows widzą pasek stanu, narzędzi czy jak to się inaczej nazywa. Gdy dziś włączyłam komputer to pomniejszając okno Internetu, GG czy nawet Worda, to gdzieś mi zniknęło. Otworzywszy Menager zadań systemu Windows mogłam dojrzeć, że programy wciąż są otwarte, tylko ich zminimalizowana wersja nie wyświetla się na pasku zadań, narzędzi c...
 • Witam, Mam taki problem. Gdy w programie MS Word 2003 wrzucam do paska narzędzi jakąś funkcję np 'ikonkę do wstawiania symboli' i zapisuje dokument, następnie zamykam progra, zaraz potem znowu go uruchamiam to ikonki już na górze nie ma i znowu ją muszę tam wrzucać. Wiem, że tak być nie powinno, dlaczego tak się dzieje? Jeśli to może pomóc to: mam skonfigurowanego Windows'a XP dla dwóch userów (dwa konta) - czy może to być przyczyną - jakiś konflikt?
 • Witam,co jakiś czas szlaeje kompter tzn pasek narzędzi jest rozmazany albo cały siwy i nie widać co jest otwarte, ikonki się ame podświetlają, czt wie ktoś co to może być pomocy!!!!!!!!!
 • Hey, Chciałabym mieć czysty pulpit bez ikonek, dodałam nowy pasek narzędzi i tam był już folder do wyboru "pulpit" z tzw. drzewka, czy to oznacza, że mogę bezkarnie teraz wszysko usunąc z oczu co mi się nie podoba, bez obawy że zniknie na zawsze i mieć do tego dostęp przez rozwijane menu ??
 • www.microsoft.com/poland/technet/security/tools/hfnetchk.mspx
 • super niesamowite narzedzie normalnie zaraz sciagam i instaluje w swoim makoesie
 • Witam, szukam informacji/ pomysłu na wykonanie powyższych. Jeżeli ktoś chciałby się podzielić bardzo ogólnymi informacjami jak rozwiązać obsługę narzędziowni i odzieży roboczej w SAP ECC 6.0 byłbym wdzięczny.
 • Pytanie jak w Sapie (jaką transakcją) tworzyć zamówienia na np. narzędzia, artykułu biurowe, części zamienne. Czyli materiały nie służące do produkcji. Próbowałem w transakcji mm01 utworzyć najpierw dany materiał np. część zamienną i następnie w transakcji me21n utworzyć zamówienie. Jednak pojawił się komunikat, iż nie mam klasy wyceny i stanąłem. Proszę o pomoc. Pozdrawiam serdecznie
 • Może komuś się przydarzyło to samo co mi i zechce mi pomóc. W narzędziach wpakowały mi się znaki zapytania (jest ich 19), oczywiście po ich wcisnięciu wiecie co się pokazuje (różne brzydkie strony, których nie chcę oglądać). Nie mam pojęcia jak się tego pozbyć. Pozdrawiam!!!
 • Zniknęły mi wszystkie paski narzędzi w Wordzie :( Reinstalacja nie pomogła - nadal ich nie ma :( Wiecie może gdzie to ustrojstwo przechowuje plik z ustawieniami? A może to coś innego??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się