Dodaj do ulubionych

H e l p m e !!!!

26.03.03, 11:59
Moze ktos mi pomoże :((((

Od dwóch tygodni szukam na wszelkie możliwe sposoby Nokii 6310i w kolorze
srebrnym lub beżowym, nówki z simlockiem sieci idealnej!!!

Cholernie ciężko coś takiego znaleźć :(((

Obsesyjnie zwariowałem na punkcie tego telefonu!!!!

Pozdrawiam!!! :)
Obserwuj wątek
    • ziedrzec Re: H e l p m e !!!! 27.03.03, 08:08
      Polecam lekturę "Generqation P" Wiktora Pielewina :-)))))

      jetbang napisał:

      > Moze ktos mi pomoże :((((
      >
      > Od dwóch tygodni szukam na wszelkie możliwe sposoby Nokii 6310i w kolorze
      > srebrnym lub beżowym, nówki z simlockiem sieci idealnej!!!
      >
      > Cholernie ciężko coś takiego znaleźć :(((
      >
      > Obsesyjnie zwariowałem na punkcie tego telefonu!!!!
      >
      > Pozdrawiam!!! :)
    • dociek Re: H e l p m e !!!! 28.03.03, 08:23
      Gratulacje z okazji zaspokojenia wariackiej obesesji! Srebrna, czy beżowa?
      • jetbang Mam ją !!!! :))))) 28.03.03, 09:01
        juppi!!!
        beżowa!!!

        Pozdrawiam!!! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka