Forum   czarnej liście

czarnej liście

(5 wyników)
  • pierwszy
  • To akurat super dla dluznikow. Czym wiecej i za mniejsze kwoty beda tam wpisywac tym bardziej ten rejestr bedzie ignorowany. Bo caly ten BIK to lamanie prawa ochrony danych osobowych. Ale oczywiscie banki to jakies swiete krowy i ich dotyczy inne prawo niz pozostale podmioty. No ale to wlasnie dzisiejszy wolny rynek.
  • 7 lat temu, wtedy moj znajomy(obecnie moj maz ) wzial kredyt w Skoku wysokosci 1000 zl. Bylam jego zyrantem. Z pocztaku kredyt byl splacany regularnie, pozniej byly drobne opoznienia, ale na pewno cala suma wplynela na konto Skoku. Po jakims czasie od splaty kredytu , przyszlo do kazdego z nas pismo,ze kredyt nie jest splacany i jesli go nie uregulujemy to wystapia na droge prawna. Oczywiscie udalismy sie oboje do oddzialu Skoku z wszstkimi papierami, w ktorym maz bral kredyt. Mila Pani...
  • W dzisiejszym artykule w GW na próżno szukam informacji czy umieszczenie dłużnika na czarnej liście jest bezpłatne. Niesolidny lokator nie płacił za wynajem, mam prawomocny wyrok sądu, sprawa od półtora roku jest u komornika. Komornik oczywiście nic nie może ściągnąć. Chętnie umieściłabym dłużnika na czarnej liście, ale pod warunkiem, że nie będę w to wkładała kolejnych pieniędzy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?