Gość: ja
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
13.03.07, 15:22
czy istnieje moze taki wątek?dotyczacy lekarzy lubelskich, do których nie
warto sie wybierac?ktorych opinia jest ewidentnie nie do przyjecia? wiem ze
jest cos takiego jesli chodzi o ginekologow..moze warto cos takiego stworzyc,
zeby zaoszczedzic rozczarowan?