fla 12.04.07, 00:41 Widzący z Lublina przybrał postać czarnego pająka. Widziałam go przy tablicy pamiątkowej na Placu Zamkowym, coś tam sobie majstrował. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wiejska baba radzę kupowac z banderolką IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.07, 08:01 legalne trunki mniej trujące Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.sawa Re: radzę kupowac z banderolką 12.04.07, 12:25 A Ty wiesz co koszerne? Odpowiedz Link Zgłoś