Dodaj do ulubionych

objawienie

12.04.07, 00:41
Widzący z Lublina przybrał postać czarnego pająka. Widziałam go przy tablicy
pamiątkowej na Placu Zamkowym, coś tam sobie majstrował.
Obserwuj wątek
    • Gość: wiejska baba radzę kupowac z banderolką IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.07, 08:01
      legalne trunki mniej trujące
      • fla Re: radzę kupowac z banderolką 12.04.07, 11:23
        ale niekoszerne
        • andrzej.sawa Re: radzę kupowac z banderolką 12.04.07, 12:25
          A Ty wiesz co koszerne?
          • fla Re: radzę kupowac z banderolką 12.04.07, 13:07
            nie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka