Gość: wisia IP: 217.97.175.* 06.06.03, 02:39 Hmmm... do rana jest czas na zmiany - w Lublinie jest Lubelski Urząd Wojewódzki, a delegatury sa w Bialej, Chelmie, Zamosciu... Ot, chochlik niecnota :-))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj