mike79
14.07.03, 16:23
Jako sprawca calego zamieszania, nie moge sobie odmowic utworzenai
pierwszego watku i zamieszczenia pierwszego postu na naszym nowym podforum.
Mam nadzieje ze bedzie ono miejscem rzeczowych dyskusji na temat przyszlosci
komunikacji miejskiej w naszym miescie !
pozdrawiam
PS. Redakcjo spisujesz sie coraz lepiej ;]