14.07.03, 16:23
Jako sprawca calego zamieszania, nie moge sobie odmowic utworzenai
pierwszego watku i zamieszczenia pierwszego postu na naszym nowym podforum.
Mam nadzieje ze bedzie ono miejscem rzeczowych dyskusji na temat przyszlosci
komunikacji miejskiej w naszym miescie !
pozdrawiam

PS. Redakcjo spisujesz sie coraz lepiej ;]
Obserwuj wątek
    • pepperoni78 Re: Powitalny 14.07.03, 18:43
      Hip hip hurra, hip hip hurra, hip hip hurra hurra hurra!!!
    • dociek Re: Powitalny 14.07.03, 20:17
      Witam też, mam nadzieję, że coś z naszych opinii przedrze się do ratuszowych
      decydentów, oczywiście poza potokami wyzwisk, bo przy takich komunikacyjnych
      pomysłach, przede wszystkim tego należy się spodziewać.
      • jetbang Re: Powitalny 15.07.03, 07:38
        dociek napisał:

        > Witam też, mam nadzieję, że coś z naszych opinii przedrze się do ratuszowych
        > decydentów, oczywiście poza potokami wyzwisk, bo przy takich komunikacyjnych
        > pomysłach, przede wszystkim tego należy się spodziewać.


        cuś z opini napewno się przedrze ale czy to odniesie jakikolwiek skutek????

        wątpię!!! oni tam żyją w innym świecie !!!

        Pozdrawiam!!! :)
    • mwt Re: Powitalny 15.07.03, 17:38
      Mike - jak robisz te swoje czerwone linki? Moze warto byloby wybrac teksty
      dotychczasowe o MPK i umiescic je wlasnie tutaj? Plsss... ja nie potrafie tego
      zrobic :(

      wisia
      • hm` Re: Powitalny 16.07.03, 00:45
        Veto.
        pozdr. hm`
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka