Dodaj do ulubionych

Praca dla Amazon, Mediaexpert itd. 15 min dziennie

26.04.22, 18:39
Hulala - Inwestycja +(bonus za zapraszanie +depo)

1. Rejestrujesz się z linku ⬇️

nav.hulaha.net/#/mobile_oversea/registerPage?spreader=411717&forward=1&code=hulala

2. Pobierasz aplikację i logujesz się

play.google.com/store/apps/details?id=com.hulalapl.playappx&hl=pl&gl=US
3. Na dole klikasz ➡️ Zakupy ➡️ Szukaj ➡️ Początek ➡️ Wykonaj zadanie ➡️ OK

4. . Rejestrujesz się na grupę wsparcia na WhatsApp link Ci podam po rejestracji jak mi dasz informacje ze juz po rejestracji i pobraniu aplikacji z Google Play W tym celu napisz mi informacje na Whatsapp na numer +48 533 301 377 Podam link do grupy na WhatsApp gdzie odbieramy bonusy i premie
Po tym kroku napisz na grupie informacje ze prosisz o bonus powitalny 14 złotych o treści

Proszę o bonus za zadania mój numer +48() Polecił mnie +48 533 301377 .proszę o 14zl bonusu⬇️

Grupa whatsapp : Po dołączeniu do grupy hulaha i otrzymania bonusu dokonaj zakupu na koncie, aby zwiększyć swoje prowizje za zadania i zdobywać wysokie nagrody finansowe !

5. To wszystko! Niech gotówka zawsze będzie z Tobą !!!

6. Za każdą osobę polecona dostajesz różne bonusy zależne od depozytu jaki wykonasz oraz wykona ta osoba

7. Wypłaty na ⬇️

✔️ Konto bankowe (min kwota wypłaty 30 zł)
✔️Portfel usdt

✔️
✔️

8.Buduj swój zespół - bierz aktywny udział i zachęć do podpisywania pakietów kontraktowych misji, depozytów oraz zapraszania osób które również chcą się rozwijać

Zasada działania Hulali jest bardzo prosta, masz 100 zł środków, możesz zarobić tylko kilka zł dziennie, jak masz 1000 zł, możesz zarobić 30 zł-70 zł dziennie, jak masz 10 000 zł, możesz zarobić 300 zł-700 zł dziennie, jeśli posiadasz 100000PLN-1000000PLN środków, możesz zarobić 3000PLN-70000PLN każdego dnia, im więcej zainwestujesz, tym więcej zarobisz. Naucz się, jak pieniądze zarabiają dla Ciebie.

💢Zasady wpłat:
1. Czas wypłaty karty bankowej to od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00. Czas wypłaty USDT to od 10:00 do 18:00 każdego dnia.
2. Minimalna kwota wypłaty to 30 zł. Hasło wypłaty jest takie samo jak hasło logowania do konta.
3. Wypłata pojawi się na koncie w ciągu 48 godzin (dni robocze), a konkretny czas dotarcia zależy od postępu transakcji banku.
4. Przy wypłacie gotówki platforma odliczy 4% do 7% opłaty transakcyjnej
5.Wypłata USDT wymaga tylko 2% opłaty manipulacyjnej

Środki ostrożności dotyczące Doładowania:*
1. Nie zapisuj informacji o koncie bankowym platformy. Za każdym razem, gdy dokonujesz wpłaty, powinieneś postępować zgodnie z procesem wpłaty i sprawdzić najnowsze zaktualizowane informacje o koncie bankowym na platformie.
2. Podczas wpłaty, jeśli nie ma banku, z którego korzystasz, możesz wybrać dowolny bank do wpłaty, o ile dane odbiorcy są wypełnione poprawnie, Twoje doładowane środki zostaną pomyślnie doładowane. Doładowane środki są automatycznie wpłacane na konto.
3. Przy dokonywaniu wpłaty wpisana kwota musi być zgodna z faktycznie wpłaconą kwotą. Platforma nie będzie akceptować nieważnych doładowań z powodu błędów w wypełnianiu.
4. Dokonując przelewu międzybankowego, należy wybrać: Przelew natychmiastowy. Twoje doładowane środki dotrą szybko. Jeśli jest to przelew międzybankowy, nastąpi opóźnienie, a czas dostarczenia przelewu będzie wolniejszy. Dokładny czas zależy od postępu przetwarzania banku, proszę zrozumieć i czekać cierpliwie.
5.

Pamiętaj , że jeśli zaprosisz znajomych do założenia konta, możesz zaprosić ich do grupy. Za każdym razem, gdy zaprosisz nowego przyjaciela, możesz otrzymać nagrodę w wysokości 10 zł. Po dołączeniu do grupy, jeśli pojawią się jakieś aktualizacje lub inne problemy, powiadomimy grupę na czas, znajomi, którzy nie dołączyli do grupy, mogą przegapić nasze wiadomości i informacje w czasie rzeczywistym, co będzie niepotrzebną stratą.
Znajomi, którzy wykonają 2 zadania zakupowe, otrzymają nagrody w wysokości 14 zł

Problem z aplikacją napisz a rozwiążemy problem !!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka