peowiec3
08.10.07, 23:29
Tekst o debacie na politologii to czysta WAZELINA Gazety Wyborczej w
stosunku do Palikota (nie pierwszy raz, przy okazji pozdrowienia dla
red. Hołdy). Wyborcza jest jak Trybuna Ludu. Łubu dubu, łubu dubu
niech żyje nam Prezes naszego klubu. Wiesław! Wiesław! Wiesław! I do
tego zablokowali komentarze pod tym tekstem!!!! Jest godzina
23.20... Czy to cenzura jak w PRL?