Gość: Iza IP: *.radom.leased-e.ids.pl 07.08.03, 09:20 Walczcie!!!!!!!!! Ja jestem z Radomia ale odwiedzam Lublin ponieważ studiuję na UMCS, to czyste chamstwo - nie mają na kim zarabiać no to czepiaja sie biednych studentów. Nie dajcie się! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: muniek Re: MPK Lublin IP: *.friaco.access.uk.tiscali.com 10.08.03, 12:25 Ja jestem z lublina chociaz teraz przebywam w LADYNIE i przeraz mnie co sie wyprawia w tym miescie za panowania prezydenta PRUSZKOWSKIEGO (ja na nie go nie glosowalem ) niech dale daje wiecej na kosciol i LUPIE biednych szarych ludzi wprowadzajac co raz wieksze oplaty np za MPK zamiast zapewnic mlodym ludziom i nie tylko prace. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Super DJ Heniu Re: MPK Lublin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.03, 12:10 Gość portalu: muniek napisał(a): > Ja jestem z lublina chociaz teraz przebywam w LADYNIE i przeraz mnie co sie > wyprawia w tym miescie za panowania prezydenta PRUSZKOWSKIEGO (ja na nie go > nie glosowalem ) niech dale daje wiecej na kosciol i LUPIE biednych szarych > ludzi wprowadzajac co raz wieksze oplaty np za MPK zamiast zapewnic mlodym > ludziom i nie tylko prace. Dobrze,że nie zapomniałeś polskiego języka. Kto w Lądynie zapewnił Ci pracę? Ken Livingstone? Odpowiedz Link Zgłoś
antympk Re: MPK Lublin 14.08.03, 22:16 czyzby cisza przed burza ?? od prawie 40h zadnego nowego postu na 'komunikajci' ?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mariusz Re: MPK Lublin IP: 212.182.108.* 08.01.04, 18:38 W zwiazku z działaniami "Szanownego Pana" Miłosza nad cennikiem MPK podaje aktualne ceny normalnych biletów w komunikacji w Antwerpii(Belgia)z której korzystam na codzień.1 przejazd=1euro(czyli ok.4.6zł),miesięczny na całą sieć=25euro(ok.115zł),roczny na całą siec(tak-tam sa bilety roczne!)=135euro (ok.620zł).Średnia pensja ok.1700euro(7850zł).Podobne stosunki cen biletów jednorazowych do sieciowych sa w większości znanych mi miast Belgii,Francji i Niemiec.Chodzi o to,by były one tanie dla mieszkańców(sieciówki)i drogie dla przyjezdnych(jednorazowe).No i nie jest tajemnica ze bilet okresowy to przecież także forma kredytu dla przedsiębiorstwa.O kulturze kierowców i stosunku do pasażerów nie wspomnę,wszyscy się chyba domyślają jak olbrzymia jest różnica...Niech ten Miłosz wyciągnie z tego jakies wnioski.I prezydent tego pomylonego miasta też. Odpowiedz Link Zgłoś
pepperoni78 Re: MPK Lublin 09.01.04, 09:47 Gość portalu: Mariusz napisał(a): Niech ten Miłosz wyciągnie z tego jakies wnioski.I prezydent > tego pomylonego miasta też. NaTwoim miejscu zmieniłbym lekko szyk wyrazów zdania: "I pomylony prezydent tego miasta też". Miasto jest ok. To z władzami coś nie tak ;) Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś