lehoo 25.04.08, 13:29 I bardzo dobrze, ze go zatrzymano! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
loppe Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich 25.04.08, 13:32 trudno się mówi, dobrze że go zlapali bo to i pałacu szkoda i tej k... demoralizacji narodu Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic 25.04.08, 13:33 ...jaką bezkarne złodziejstwo powoduje Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo -----brawo CBA !!! lapac la-PO-wkarzay------------ 25.04.08, 16:41 tak nawiasem mowic, to w ogole mnie ta wiadomosc nie dziwi - w koncu nie od parady PO tworza aferalowie z Kongresu Lewych Dochodow Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Byl z PO. Palac mu sie slusznie nalezal. 25.04.08, 19:19 CBA i ten wstretny donosiciel zostana przykladnie ukarani!! hrabia-monte-christo napisał: > tak nawiasem mowic, to w ogole mnie ta wiadomosc nie dziwi - w koncu nie od > parady PO tworza aferalowie z Kongresu Lewych Dochodow Odpowiedz Link Zgłoś
geralt9 Chcial byc jak Palikot 25.04.08, 14:26 Skoro Palikot ma kolo Lublina palac po Firlejach to czemu nie po Potockich. PO na lubelszczyznie jakos ciagnie do dworków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elka z Biłgoraja Re: Chcial byc jak Palikot IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 14:39 Palikot kupił Jabłonnę zgodnie z wszelkimi procedurami i wyremontował zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytków! Odpowiedz Link Zgłoś
geralt9 Re: Chcial byc jak Palikot 25.04.08, 14:51 Gość portalu: Elka z Biłgoraja napisał(a): > Palikot kupił Jabłonnę zgodnie z wszelkimi procedurami > i wyremontował zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytków! Wszystko sie zgadza. Przeciez to Mirosław B chce byc jak Palikot a nie odwrotnie;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elka z Biłgoraja Palikot miał rację IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 15:00 że tego szuję chciał z PO wywalić Odpowiedz Link Zgłoś
geralt9 Re: Palikot miał rację 25.04.08, 17:52 Najgorzej jak sie szuje za łby biorą, nieobliczalne są obie strony. Gość portalu: Elka z Biłgoraja napisał(a): > że tego szuję chciał z PO wywalić Odpowiedz Link Zgłoś
al_paga Re: Palikot miał rację 25.04.08, 20:01 Eee tam. Mądrość narodu mówi, że "k..wa k..wie łba nie urwie". geralt9 napisał: > Najgorzej jak sie szuje za łby biorą, nieobliczalne są obie strony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Chcial byc jak Palikot IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.04.08, 03:42 Palikot kupił Jabłonnę zgodnie z wszelkimi procedurami > i wyremontował zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytków! pomijając to,ze wcześniej kupił państwowy polmos za pieniądze ... polmosu,jak donosiły gazety...ale co tam, jak mawiałą : "jak dają to należy brać"...;-)bystry poseł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sztukmistrz z Lubl Re: Chcial byc jak Palikot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.08, 08:23 Gość portalu: m napisał(a): > pomijając to, ze wcześniej kupił państwowy polmos za pieniądze ... polmosu Z grubsza się zgadza, tyle że nie wcześniej, a później. Gdy przejmował Polmos, pałac w Jabłonnej był już wyremontowany. Natomiast sama kariera finansowa Palikota to rzeczywiście jednbo pasmo niewiarygodnych cudów gospodarczych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak-ateista moher nie mysli, moher wkleja CTRL+C-CTRL+V IP: 87.105.164.* 25.04.08, 13:36 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A1 Re: CTRL+C-CTRL+V to używa windziarz idiota IP: *.chello.pl 25.04.08, 14:12 zwolennik POszołomów.... Ludzie mądrzy korzystają z Linuksa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szmatan Re: CTRL+C-CTRL+V to używa windziarz idiota IP: 91.198.246.* 25.04.08, 15:34 hehe, tak jakby nie było pod LX środowisk w których M$hitowe skróty działają - w KDE jest nawet temat 'imituj windowsa' no ale przeciez windows=oszołom=PO jedyne co cię tłumaczy to fakt że PO jest u władzy. krytyka władzy zawsze słuszna, chociaż lepiej kiedy coś wnosi... ale przynajmniej takie obelgi pozwalają lżonym mieć większy dystans do otoczenia i samego siebie (mam taka nadzieje) Odpowiedz Link Zgłoś
zat4ra Tak naprawde to wszyscy jestescie idiotami 25.04.08, 16:20 Nie zdajac sobie sprawy ze miec dostep do www, a tym samym napisac na tym forum mozna z dziesiatkow roznych systemow operacyjnych, z setek przeroznych urzadzen takich jak chociazby telefon, czy nawet cholerny ipod! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a1 Re: Tak naprawde to wszyscy jestescie idiotami IP: *.chello.pl 25.04.08, 18:23 > z setek przeroznych urzadzen takich jak chociazby telefon, czy nawet > cholerny ipod! masz w ipod Ctrl, C i V czy nie wiesz o czym mówisz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jot Re: CTRL+C-CTRL+V to używa windziarz idiota IP: *.humanistische-union.de 25.04.08, 18:27 : no ale przeciez windows=oszołom=PO to ci słynni młodzi wykształceni, znający GG i MSW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oo Re: CTRL+C-CTRL+V to używa windziarz idiota IP: *.chello.pl 26.04.08, 08:28 > to ci słynni młodzi wykształceni, znający GG > i MSW z _wyższem wykształceniem_ po renomowanych szkołach zarzynania i marketingu Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyklewicy Re: znaczy skończyło, coś ci się chyba pomyliło 25.04.08, 14:05 znaczy skończyło, coś ci się chyba pomyliło *************************** ani się teraz nie zaczęło, ani się teraz nie skończyło, poprostu będzie tak jak było ... Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: znaczy skończyło, coś ci się chyba pomyliło 25.04.08, 15:00 Tak jak było za poprzedniej ekipy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POlak-ateista jeb_nij się w łeb, moherze IP: 87.105.164.* 25.04.08, 13:35 jak sie zaczelo? przeciez koles został zatrzymany a jakos nie słysze, zeby ktos z PO chcial go bronic... wy mohery jestescie nieprzemakalne na argumenty i na fakty POlak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: jeb_nij się w łeb, moherze 25.04.08, 13:36 rzeczywiście wszystko mu się po..., nie docenia już nawet... utworzenia CBA:) Odpowiedz Link Zgłoś
wogrodrycha Re: jeb_nij się w łeb, moherze 25.04.08, 14:33 > przeciez koles został zatrzymany a jakos nie słysze, zeby ktos z PO > chcial go bronic... jeśli nie słyszysz to znaczy ze jest prztyzwolenie na uciszenie sprawy. Jakoś cos ostatnio też nie słychać co u pani sawickiej się dzieje????? No a o nażeczonej Ziobry i stanie zdrowia Prezydenta słyszymy codziennie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: do pierdla z dresiarzem! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 13:38 a kto to jest Miroslaw B , a moze be be po nazwisku prosze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiki To bardzo dochodowy proceder... IP: 217.153.131.* 25.04.08, 13:38 w Warszawie jest dwóch takich pisala o nich prasa którzy maja roszczenia wobec skarbu panstwa na 600 mln zl (takiej kasy nikt z nas nie widzial) a oni latwo zgromadzili majatek. Podtykajac starym babcia papiery do podpisu !!! To najbardziej dochodowy interes 3 RP i praktycznie koszt to papier dlugopis i narzeczona noitariuszka a kasa gigantyczna !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zat4ra Re: To bardzo dochodowy proceder... 25.04.08, 16:47 >Podtykajac starym babcia BabciOM, matolku, babciom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuba Re: Nauczył się od Sawickiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 14:10 W każdej gminie lodziarnia PO...Donek, ten co lubi lód, lecz w lemoniadzie - jak pisał Hemar o Słonimskim... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elka z Biłgoraja Wolacy w natarciu? IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 14:19 Potrafisz napisać coś do rzeczy, pisiorku? Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 fly8171..Zabrać sutanne Rydzykowi !!! 25.04.08, 14:21 za złodziejstwo ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autochton cuda, cuda się zdarzają! IP: *.katowice.pl 25.04.08, 13:59 I wszystko dzięki Donaldowi ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 77 Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich IP: *.axelspringer.pl 25.04.08, 14:00 chciał facet ratować ruinę to go zamkną, typowe ! Ja nie moge odrestaurować pałacu to ty też nie ! Niech sie zawali, nikogu nie mozna pozwolić zrobić coś pozytywnego, niech się wali, pali ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: masuma Kolego z axelspringer IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 14:07 Czy kwota 80000, a 8000000 - to TO SAMO? Żałosne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 0 Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic IP: *.chello.pl 25.04.08, 14:17 chciał facet ratować ruinę to go zamkną za te 80 patyków ? Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk chciał facet ratować ruinę to go zamkną, typowe ! 25.04.08, 14:18 << chciał facet ratować ruinę to go zamkną, typowe ! >> Tak prowokujesz zeby sie "pobawic". Gdyby chcial ratowac ruine to zaplacilby by wladzom tyle ile byla warta, a nie proponowal swoim kolesiom lapowke. Mogl gdyby mial uczciwie zarobione pieniadze i wynegocjowal cene. Wystawiony na licytacji dobrze marketingowo zorganizowanej znajdzie na pewno kupcow za duzo wiecej. Twoje "obiekcje" jesli nie sa prowokacja to moga byc traktowane jedynie jako strategie obrony wszelkiego rodzaju szabrownikow i zlodziei w Polsce. Fakt, ze dzieje sie to dwa lata po stworzeniu CBA nie wystawia jest albo swiadectwem jak rozpowszechniony jest szabrowniczy "interes" w Polsce albo jak malo efektywnie dziala CBA. Po tylu glosnych sprawach nadal sa chetni do ryzykowania wszystkiego, calej swojej kariery przekonani o swojej nietykalnosci. Ilosc zlodziejskiego scierwa jaka zadomowila sie w naszym kraju, bronionego Twoja strategia "nikomu nie mozna pozwolić zrobić coś pozytywnego" jest porazajaca. Coz "pozytywnego" jest w okradaniu innych, nawet jesli sa bezimienni? Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyklewicy Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic 25.04.08, 14:26 Gość portalu: 77 napisał(a): > chciał facet ratować ruinę to go zamkną, typowe ! Ja nie moge > odrestaurować pałacu to ty też nie ! Niech sie zawali, nikogu nie > mozna pozwolić zrobić coś pozytywnego, niech się wali, pali ! ********************************** towarzysze proponuję oddać wszystkie pałace członkom PO ... Odpowiedz Link Zgłoś
wogrodrycha Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic 25.04.08, 14:35 Jeśli to jest posiadłosć Potockich to chyba oni powinni ją dostać z powrotem i odrestaurować lub sprzedać a nie jakiś lodziarz robui machloje za pomocą wieczystego użytkowania Odpowiedz Link Zgłoś
ob.laden Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic 25.04.08, 15:04 każdy z PO chce mieć pałac nie tylko Palikot > Jeśli to jest posiadłosć Potockich to chyba oni powinni ją dostać z > powrotem i odrestaurować lub sprzedać a nie jakiś lodziarz robui > machloje za pomocą wieczystego użytkowania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic IP: *.occstrategy.com 25.04.08, 14:00 To oddac Potockim w koncu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janosik & Batman Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.08, 08:36 Ale wcześniej wynagrodzić chłopom pańszczyźnianym, których ograbili Potoccy, ich krzywdy. Potrącając, oczywiście, Potockim z wartości pałacu. W ten sposób, chcąc zaprowadzać sprawiedliwość, wyjdzie na to, że Potoccy powinni dopłacić do tego interesu. I słusznie, bo przecież nie wszystko, co zagrabili chłopom, ulokowali w pałacach; znakomitą większość przepili i przehulali. Odpowiedz Link Zgłoś
alexandra220 Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic 25.04.08, 14:03 to juz drugi sygnał o tym że posłowie z PO moga sobie nie poradzić z prywatyzacja i reprywatyzacja bez pomocy zewnetrznego audytora. o ile sie nie mylę ernst and young zajmowal sie korupcją prowadzil jakis projekt z transparency ale ten jest upolityczniony kadrowo .. UE powinna nam przyslac tu kogoś - wyprzedajemy 30 mld i rozdajemy 14 mld - razem 45 mld PLN - ktos powinien miec nad tym nadzór. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 14:07 a Urzad Skarobowy sprawdzil skad ma pieniadze w USA znany aktor poszedl siedziec za podatki - podano nazwisko!!!!!!! nie ma przepros to jak sie ten B nazywa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic IP: *.crowley.pl 25.04.08, 14:53 "...UE powinna nam przyslac tu kogoś..." hahaha jak mozna byc tak naiwnym?, no skad sie to przekonanie o "czystosci" urzednikow UE bierze?:) przeciez kilka lat temu CALA komisja europejska podala sie do dymisji z powodu afery korupcjnej swoich urzednikow. czlowiek jest wszedzie taki sam...tylko na zachodzie krdnie sie troche bardziej "wykwintnie" Odpowiedz Link Zgłoś
tslodkowska Re: Za łapówkę PO chciała przejąć rezydencję 25.04.08, 17:23 Wyglada na to, zę Polska jest prywatnym folwarkiem Platformy Obywatelskiej. Partia, która przygrania kombinatorów takich jak Piskorski i wiecznych wędrowców między partiami jak Niesiołowski dostaje kilkadziesiąt milionów złotych za wybory z podatków, które mogły by pójśc na biednych emerytów i ratowanie chorych na raka. A Niesiołowskiemu rośnie trzeci podbródek w szóstej już partii. Czas z tym skończyć! Odpowiedz Link Zgłoś
mielis To zatrzymują już za samo pragnienie ? 25.04.08, 14:08 Zgrzeszył myślą więc usunięcie go z Partii będzie najdotkliwszą karą. W wyroku dopisać jeszcze zakaz wstępowania do PO przez najbliższe 40 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 Chciał ,czy zrobił?..CBA ciągle dla PISkomuny! 25.04.08, 14:15 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: go71 Re: Chciał ,czy zrobił?..CBA ciągle dla PISkomuny IP: *.chello.pl 25.04.08, 14:21 "Miał wyższe wykształcenie, był aktywny, to został przyjęty" - tłumaczy Sobczak - ciekawe, znam multum osob z 'wyzszym wyksztalceniem' i 'aktywnych', a jakos przyjeci nie zostali, rowniez z PO. Pieprzy bzdury jednym slowem. Wart Pat palaca - a Bernacki Sobczaka. Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk Twoja opinia moze byc albo prowokacja albo 25.04.08, 14:24 czescia dzialan PLS (polskiego lobby szabrownikow), ktore chcialbym w to wierzyc, czuje sie coraz bardziej zagrozone. Re: To zatrzymują już za samo pragnienie ? Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyklewicy Re: To zatrzymują już za samo pragnienie ? 25.04.08, 14:30 mielis napisał: > Zgrzeszył myślą więc usunięcie go z Partii będzie najdotkliwszą karą. > W wyroku dopisać jeszcze zakaz wstępowania do PO przez najbliższe 40 lat. ************************ nie tak ostro towarzysze, nie tak ostro ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bobo "Miał wyższe wykształcenie, był aktywny.." IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 14:20 Proponuję, ażeby przestać się oszukiwać - wystarczy jak umie czytac i pisać... Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 Jak w całym swiecie,gó.. sie przyklei do wszystki 25.04.08, 14:23 do wszystkiego !..Ta mały, regionalny gnojek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: js Re: "Miał wyższe wykształcenie, był".. od Sobczaka IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.08, 16:49 Sobczak jeszcze w urzędzie pracuje. Gdzie jego rodzinna godnośc i osobisty honor? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GTpress Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich IP: *.cable.mindspring.com 25.04.08, 14:22 czy CBA ma wykaz takich przejec dworkow i palacow w latach 1989- 2008 ? jesli nie, to chetnie udostepnie.......... Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyklewicy Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic 25.04.08, 14:33 Gość portalu: GTpress napisał(a): > czy CBA ma wykaz takich przejec dworkow i palacow w latach 1989- > 2008 ? jesli nie, to chetnie udostepnie.......... ************************ udostępnij, udostępnij, udostępnij !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zydzinski I takie jest całe PO! Złodzieje i lesery IP: 80.50.152.* 25.04.08, 14:23 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Caddi Re: I takie jest całe PO! Złodzieje i lesery IP: 83.238.116.* 25.04.08, 14:31 Już PiS nam pokazał co potrafi. Wiec trzymaj pysk moherowy cwaniaku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elka z Biłgoraja Re: I taki jest całe PIS! Złodzieje i lesery n/t IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 14:32 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: I taki jest całe PIS! Złodzieje i lesery n/t IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.08, 14:37 Potrafisz coś więcej od bezmyślnego powtarzania małpko z Wilkinowa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elka z Biłgoraja Re: I taki jest całe PIS! Złodzieje i lesery n/t IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 14:40 Żałosny jesteś WOLAKU Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyklewicy Re: I taki jest całe PIS! Złodzieje i lesery n/t 25.04.08, 14:43 I taki jest całe PIS! Złodzieje i lesery n/t - zaraz towarzysze bo już mi się w głowie kręci, to w końcu zatrzymano kogoś z PO cz z PiS ??? Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: I taki jest całe PIS! Złodzieje i lesery n/t 25.04.08, 15:03 No fakt, tym razem to nie był Lipiec. Odpowiedz Link Zgłoś
por1 Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich 25.04.08, 14:34 Jacek Kurski łapówki nie dawal ,ale lesniczówkę przejal za marne grosze ,a lokatorom tejże nie dano szansy wykupienia jej za taka sma kasę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elka z Biłgoraja Kurski dostał za grosze, bo pisuarski kombinator IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 14:36 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: go71 Re: Kurski dostał za grosze, bo pisuarski kombina IP: *.chello.pl 25.04.08, 14:40 zatrzymali go za lapowke, a nie za checi zamieszkania w palacu. Pis nie Pis, PO nie PO, cwaniak i lapowkarz jest cwaniak i lapowkarz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tusk Re: Kurski dostał za grosze, bo pisuarski kombina IP: *.b-ras1.prp.dublin.eircom.net 25.04.08, 14:49 haha wygraliscie bitwe, ale nie wojne! to jeszcze nie koniec! zbyt wielu mam ludzi by przegrac! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich IP: 195.116.132.* 25.04.08, 14:49 A widział ktoś uczciwego pracownika Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie ? Przeceiz tam sie robote dostaje tylko za łapówkę. TAM SAMI ZŁODZIEJE !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sierp i młot Teraz wiadomo dlaczego IP: 212.76.37.* 25.04.08, 14:49 Mariusz Kamiński jest znienawidzony przez premiera i walczącą z nim Julię Piterę. Teraz gdy on ma sukcesy, a ona tylko pisze tajne raporty, wiadomo jaka jest prawdziwa przyczyna tej walki. Rzadowi wojownicy z korupcją, tylko mówią że walczą, a Kamiński robi to rzeczywiście, dlatego ciągle jest groźny, tym bardziej że nie wszyscy w PO są uczciwi. Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyklewicy Re: Teraz wiadomo dlaczego 25.04.08, 14:52 Gość portalu: sierp i młot napisał(a): > Mariusz Kamiński jest znienawidzony przez premiera i walczącą z nim > Julię Piterę. Teraz gdy on ma sukcesy, a ona tylko pisze tajne > raporty, wiadomo jaka jest prawdziwa przyczyna tej walki. Rzadowi > wojownicy z korupcją, tylko mówią że walczą, a Kamiński robi to > rzeczywiście, dlatego ciągle jest groźny, tym bardziej że nie > wszyscy w PO są uczciwi. ************************************ rozwiązać CBA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m15 bo może pozamykać wszystkich komuchów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 15:06 Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Teraz wiadomo dlaczego 25.04.08, 14:58 Wiesz 'UB'eków nikt nie lubi. A sukcesy? Dokładnie takie same jak za dawnych czasów. Łapią głównie tych złodziei/aferzystów których samych się dużym nakładem sił wyhodowali. Ciekawe czy i tym razem tak było. O facecie od dawna było wiadomo że fantasta tak samo jak Sawicka. Był więc potencjalnie łatwym celem prowokacji. Jak na razie ciekaw jestem jak jego własna działka rolna miała być łapówką? Oddał ja za darmo? I US by się nie zdziwił? Sprzedał ja po obniżonej cenie? Grunty rolne? Po co to komu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elka z Biłgoraja Re: Teraz wiadomo dlaczego IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 15:03 Jak CBA złapie w końcu kogoś z PISu (a jest tam OD GROMA przekręciarzy) uwierzę, że Kamiński jest bezstronny. Na razie nie wierzę mu Odpowiedz Link Zgłoś
ob.laden Re: Teraz wiadomo dlaczego 25.04.08, 15:05 i ch... ci w d... > Na razie nie wierzę mu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elka z Biłgoraja Re: Teraz wiadomo dlaczego IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 15:08 Paszoł gnojku radiomaryjny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Tak to Platforma "prywatyzuje" resztki po Polsce IP: *.dsl.chcgil.sbcglobal.net 25.04.08, 14:51 Ten Tusk z Drzewieckim i kolegami , zamiast Euro 2012 bedzimy mieli prywatyzacje w tym stylu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x a "dochody" dla Niemcow i Zydow IP: *.crowley.pl 25.04.08, 14:54 a "dochody" dla Niemcow i Zydow i ktotem siejeszcze nie zglosi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pragma Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.08, 15:00 Uważam osobiście, że PCty z Vistą są najlepsze. Maki i wszystkie inne systemy oparte na unixie to chłam. Tak samo Linux. Odpowiedz Link Zgłoś
ob.laden Re: ???? 25.04.08, 15:02 > Uważam osobiście, że PCty z Vistą są najlepsze. Maki i wszystkie inne systemy > oparte na unixie to chłam. Tak samo Linux. Znowu nie udało się trafić we właściwy link? Problem z Vistą czy Aldshajmer? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 .......Cwiakalski nie daruje........ 25.04.08, 15:02 Jutro bedzie wielki tytul.-Czy Prezydent zlamal prawo. Tak pisalem 18 kwietnia. Okazuje sie ze mozna tylko zarzadzac , stosujac do tego polityke manipulacji.Zarzadzac tym co pozostawil poprzednik.Do dzisiaj nie mamy zadnej reformy PO, kraj jednak sie rozwija .Czy PiS zostawil panstwo az w tak dobrym stanie? W chwilach zagrozenia-PO stosuje metode przyciskow.Te przyciski maja swoje sygnaly w mediach sprzymierzonych typu Gazeta Wyborcza,TVN,Polsat,Polityka oraz swoich poslach jak Palikot czy Niesiolowski.Gdy zostaje ktos aresztowany z PO-natychmiast naciska sie przycisk.Scenariusze sa gotowe.Pytanie zasadnicze.Kto dzis zaczyna?Sygnal leci do Wyborczej.Ta zadaje skromne pytanie-Czy Kaczynski zlamal prawo?.Media przyciskowe natychmiast podejmuja temat.I nie ma sprawy aresztowanego z PO.Gdy sondaze pokazuja wzrost dla Prezydenta-przycisk do Palikota.Ten po prostu pyta.Czy Prezydent?.....Metoda skuteczna.Dodam.Na krotki czas.Bo spoleczenstwo to nie stado baranow.W koncu pozna sposoby i manipulacje rzadzacych.Straca nie tylko media, ale i rzadzacy. Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 Poczytajcie o Senator PIS,Arciszewskiej z Gdańska 25.04.08, 15:05 To dopiero kurestwo i zakłamanie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elka z Biłgoraja Re: Poczytajcie o Senator PIS,Arciszewskiej z Gda IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 15:13 Dlaczego pańska spółka podwyższyła prawie trzykrotnie czynsz lokatorom z budynków przy Grunwaldzkiej? - pytamy Mielewczyka. - Korzystam ze swoich praw - odpowiada. - Jakie plany ma spółka Easy wobec lokatorów, co się z nimi stanie? - Albo się dogadamy polubownie, albo skorzystam z drogi prawnej. - To znaczy? - Dokładnie to, co powiedziałem. - Fundacja, od której Easy kupiła nieruchomość, miała ludziom zagwarantować mieszkania. - Z tego, co wiem, żadnych zobowiązań nie ma. Chyba, że ktoś coś komuś ustnie obiecał. Według wiceprezydenta Gdańska Macieja Lisickiego, nowy nabywca musi przejąć zobowiązania fundacji. - To wynika wprost z umowy pomiędzy gminą a Pro Publico Bono - tłumaczy Lisicki. - Dzieje się nam krzywda. Senator Arciszewska potrafi bronić innych, ale nas przed własnym mężem chyba nie obroni - żalą się lokatorzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m15 natychmiast rozwiązać cba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 15:05 nie może uczciwych członków PO wyciągać z domów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elka z Biłgoraja Opisałeś dokładnie metody PISowskie IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 15:07 projektując je na PO, spryciarzu. Na takie elementarne sztuczki socjotechniczne NIKT się już nie nabierze PISiorku Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Miroslaw B. to typowa wizytowka POpaprancow! 25.04.08, 15:10 A co dzieje sie z Sawicka i oligarchami?! Jakos cicho jak makiem by ktos zasial. Cwiakalski widocznie splaca dlugi wdziecznosci ... Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 wet3..Zacznij od Lipca,skończysz na Ziobro !!!! 25.04.08, 15:16 baranie..PIS Przekupni i Skorumpowani Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: .......Cwiakalski nie daruje........ 25.04.08, 15:15 PO czailo sie od wielu lat na dorwanie sie do koryta.Niedobiki z Unii Wolnosci tez musza sie nachapac. Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 presentation1..ilu chłopców zgwałciłes,ubolu? 25.04.08, 15:17 Odpowiedz Link Zgłoś
paralela.1 Re: presentation1..ilu chłopców zgwałciłes,ubolu? 25.04.08, 15:19 odpowiedz,bydlaku! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ....O PZPN-Niesiolowski............ 25.04.08, 15:17 Wicemarszałek Sejmu, Stefan Niesiołowski, nie uważa korupcji w piłce za ważny problem. Polityk PO twierdzi, że piłka nożna to tylko sport i zabawa, a nie "obszar do narodowej krucjaty". "Nie należy tworzyć wokół tego atmosfery linczu" - mówi Niesiołowski. Ważny polityk Platformy ostrzegł przed histerią wokół problemów w piłce nożnej i w PZPN. "Niektórzy publicyści tak się zachowują, jakby chcieli wezwać do powstania przeciw Listkiewiczowi" - powiedział Niesiołowski w radiowej Jedynce. Uważa on, że to gruba przesada, bo piłka jest tylko sportem i rozrywką. Nie oznacza to jednak - jak podkreśla - że winni korupcji nie powinni ponieść kary. Wicemarszałek Sejmu jest zdania, że następcą prezesa PZPN powinien być jakiś polityk. "Jeżeli to mają być ludzie spoza układu, spoza klanu sportowego, to może sięgnijmy do polityków" - proponuje Stefan Niesiołowski. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: .......Cwiakalski nie daruje........ 25.04.08, 15:21 Polska za PO to bedzie gorszy okres niz za komunistow.Juz szykuja sie do wykanczania ksiezy, juz szykuja sie do ostatecznej rozprawy z opozycja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blackmoore Re: .......Cwiakalski nie daruje........ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.08, 15:45 presentation1 napisał: > Polska za PO to bedzie gorszy okres niz za komunistow.Juz szykuja sie do wykanc > zania ksiezy, juz szykuja sie do ostatecznej rozprawy z opozycja. Udowodnij bolszewiku ze PO szykuje sie do rozprawy z jakims ksiedzem, oczywiscie nie z powodu np pedofilii. Nie zrobisz tego, bo tylko potrafisz pluc dookola. Nie masz zadnych dowodow. A moze na dowod przedstawisz cos na swoim smieciowym blogu? Trzeba siac, siac, siac.... drodzy towarzysze. Kazde ziarno padnie na jakas glebe. Kto sie szykuje do rozprawy z opozycja? I w jaki sposob to ma zamiar wykonac? Moze napisz cos na temat ktory sam poruszasz. A moze zgodnie z dyrektywami PiS pozakladali podsluchy wszystkim jak leci? Metoda Kaminsko/Ziobrowa? I znowu piszesz na tematy zastepcze. Tekst jest o lapowce i PO, mozesz tu smialo klepac ile wlezie, wazne zeby w temacie. Jesli facet jest winny, to niech idzie siedziec, natomiast pieprzenie glupot co znowu PO zrobi z Kosciolem i opozycja to zwykle klamstwa. Rozumiesz czy mozdzek nie ogarnia prostych spraw? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich IP: *.chello.pl 25.04.08, 15:10 Przecież to normalne zjawisko POto by żyło się nam lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elka z Biłgoraja Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 15:15 Co tam u Lipca i Kryszyńskiego z PISu? Wszystko dobrze? Odpowiedz Link Zgłoś
anna-888 Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich 25.04.08, 15:15 Niezle sie mozna ustawic stosujac takie metody. Sa jeszcze gorsze od tych lamiac przepisy dorabiajac sie fortuny.!! Przepisy sprzyjaja - gdyz majatek nabyty w drodze przestepstwa nie bedzie skonfiskowany!! Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 fly8171,Jako zbrojne ramie jednej partii..NIE !!!! 25.04.08, 15:18 Odpowiedz Link Zgłoś
paralela.1 fly8171.. masz cieczke, czy jez menopauza? 25.04.08, 15:21 musieli, afera była nie do ukrycia! Odpowiedz Link Zgłoś
jkal potwierdzam że nie jest to zbrojne ramię PIS,ale P 27.04.08, 09:19 Palikota, który widocznie też miał chrapke na pałac POtockich i chłopaki wzięli się za łby zgodnie z zasadą aby POlska rosła w siłę, a ludziom (niektórym) żyło się dostatnio. Odpowiedz Link Zgłoś
jkal Lipiec i Leper tak jak Sawicka, Picheta , Grzego 27.04.08, 09:27 Grzaegorek, Listkiewicz maja się ba, bardo dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
placebo99 I co teraz obrońcy ścierwoliberałów zaplutych? 25.04.08, 15:19 Głupio wam teraz, że głosowaliście na takich malwersantów? Głupio jest. A nie mówiłem? Odpowiedz Link Zgłoś
paralela.1 placebo99.To co mają powiedziec wyborcy PISkomuny? 25.04.08, 15:24 Tylu złodziei ,PZPR-owców,UBków w PIS !!! Odpowiedz Link Zgłoś
jama.314 Re: placebo99.To co mają powiedziec wyborcy PISko 25.04.08, 15:35 paralela.1 napisała: > Tylu złodziei ,PZPR-owców,UBków w PIS !!! fakt,jak jasna cholera! Odpowiedz Link Zgłoś
placebo99 Re: placebo99.To co mają powiedziec wyborcy PISko 25.04.08, 17:03 Gdyby informacja dotyczyła kogoś z partii PiS to byłaby ona na stronie gazety przybita gwoździem na samym początku przez tydzień. Ale to nie jest możliwe, bo cinkciarzy i malwersantów nie ma szeregach Prawa i Sprawiedliwości z jednego prostego powodu. Partia ta jest namaszczona przez świątobliwe autorytety i teraz chyba wasze mózgi pojmą, że wypaczenia tu są wykluczone. A to, że wszawe media mówią inaczej to oznacza, że dostają dużo judaszowych srebrników od naszych przeciwników politycznych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elka z Biłgoraja Co tam u Lipca i Markowskiego, pisiorku? IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 15:40 Jeden siedzi drugi leży... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Były właściciel Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 15:28 Nie poprosił o radę p.Sikorskiego.On przejął "swoją posiadłość" za darmo.Dopiero póżniej zdekomunizował. Odpowiedz Link Zgłoś