Dodaj do ulubionych

Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich

25.04.08, 13:29
I bardzo dobrze, ze go zatrzymano!
Obserwuj wątek
    • loppe Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich 25.04.08, 13:32
      trudno się mówi, dobrze że go zlapali bo to i pałacu szkoda i tej
      k... demoralizacji narodu
      • loppe Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic 25.04.08, 13:33
        ...jaką bezkarne złodziejstwo powoduje
        • hrabia-monte-christo -----brawo CBA !!! lapac la-PO-wkarzay------------ 25.04.08, 16:41
          tak nawiasem mowic, to w ogole mnie ta wiadomosc nie dziwi - w koncu nie od
          parady PO tworza aferalowie z Kongresu Lewych Dochodow
          • poszeklu Byl z PO. Palac mu sie slusznie nalezal. 25.04.08, 19:19
            CBA i ten wstretny donosiciel zostana przykladnie ukarani!!

            hrabia-monte-christo napisał:

            > tak nawiasem mowic, to w ogole mnie ta wiadomosc nie dziwi - w
            koncu nie od
            > parady PO tworza aferalowie z Kongresu Lewych Dochodow
      • geralt9 Chcial byc jak Palikot 25.04.08, 14:26
        Skoro Palikot ma kolo Lublina palac po Firlejach to czemu nie po Potockich. PO
        na lubelszczyznie jakos ciagnie do dworków.
        • Gość: Elka z Biłgoraja Re: Chcial byc jak Palikot IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 14:39
          Palikot kupił Jabłonnę zgodnie z wszelkimi procedurami
          i wyremontował zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytków!
          • geralt9 Re: Chcial byc jak Palikot 25.04.08, 14:51
            Gość portalu: Elka z Biłgoraja napisał(a):

            > Palikot kupił Jabłonnę zgodnie z wszelkimi procedurami
            > i wyremontował zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytków!

            Wszystko sie zgadza. Przeciez to Mirosław B chce byc jak Palikot a nie odwrotnie;)
            • Gość: Elka z Biłgoraja Palikot miał rację IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 15:00
              że tego szuję chciał z PO wywalić
              • geralt9 Re: Palikot miał rację 25.04.08, 17:52
                Najgorzej jak sie szuje za łby biorą, nieobliczalne są obie strony.

                Gość portalu: Elka z Biłgoraja napisał(a):

                > że tego szuję chciał z PO wywalić
                • al_paga Re: Palikot miał rację 25.04.08, 20:01
                  Eee tam. Mądrość narodu mówi, że "k..wa k..wie łba nie urwie".


                  geralt9 napisał:

                  > Najgorzej jak sie szuje za łby biorą, nieobliczalne są obie strony.
          • Gość: m Re: Chcial byc jak Palikot IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.04.08, 03:42
            Palikot kupił Jabłonnę zgodnie z wszelkimi procedurami
            > i wyremontował zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytków!

            pomijając to,ze wcześniej kupił państwowy polmos za pieniądze ... polmosu,jak
            donosiły gazety...ale co tam, jak mawiałą : "jak dają to należy
            brać"...;-)bystry poseł
            • Gość: Sztukmistrz z Lubl Re: Chcial byc jak Palikot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.08, 08:23
              Gość portalu: m napisał(a):
              > pomijając to, ze wcześniej kupił państwowy polmos za
              pieniądze ... polmosu

              Z grubsza się zgadza, tyle że nie wcześniej, a później. Gdy
              przejmował Polmos, pałac w Jabłonnej był już wyremontowany.
              Natomiast sama kariera finansowa Palikota to rzeczywiście jednbo
              pasmo niewiarygodnych cudów gospodarczych.
    • fly8171 Kręcenie lodów się zaczeło!!!!! 25.04.08, 13:33
      • loppe znaczy skończyło, coś ci się chyba pomyliło 25.04.08, 13:34
        • Gość: Polak-ateista moher nie mysli, moher wkleja CTRL+C-CTRL+V IP: 87.105.164.* 25.04.08, 13:36
          • Gość: A1 Re: CTRL+C-CTRL+V to używa windziarz idiota IP: *.chello.pl 25.04.08, 14:12
            zwolennik POszołomów....
            Ludzie mądrzy korzystają
            z Linuksa...
            • Gość: szmatan Re: CTRL+C-CTRL+V to używa windziarz idiota IP: 91.198.246.* 25.04.08, 15:34
              hehe, tak jakby nie było pod LX środowisk w których M$hitowe skróty działają - w
              KDE jest nawet temat 'imituj windowsa'

              no ale przeciez windows=oszołom=PO

              jedyne co cię tłumaczy to fakt że PO jest u władzy. krytyka władzy zawsze
              słuszna, chociaż lepiej kiedy coś wnosi...
              ale przynajmniej takie obelgi pozwalają lżonym mieć większy dystans do otoczenia
              i samego siebie (mam taka nadzieje)
              • zat4ra Tak naprawde to wszyscy jestescie idiotami 25.04.08, 16:20
                Nie zdajac sobie sprawy ze miec dostep do www, a tym samym napisac
                na tym forum mozna z dziesiatkow roznych systemow operacyjnych,
                z setek przeroznych urzadzen takich jak chociazby telefon, czy nawet
                cholerny ipod!
                • Gość: a1 Re: Tak naprawde to wszyscy jestescie idiotami IP: *.chello.pl 25.04.08, 18:23
                  > z setek przeroznych urzadzen takich jak chociazby telefon, czy nawet
                  > cholerny ipod!

                  masz w ipod Ctrl, C i V
                  czy nie wiesz o czym mówisz?

              • Gość: jot Re: CTRL+C-CTRL+V to używa windziarz idiota IP: *.humanistische-union.de 25.04.08, 18:27
                : no ale przeciez windows=oszołom=PO

                to ci słynni młodzi wykształceni, znający GG
                i MSW
                • Gość: oo Re: CTRL+C-CTRL+V to używa windziarz idiota IP: *.chello.pl 26.04.08, 08:28
                  > to ci słynni młodzi wykształceni, znający GG
                  > i MSW

                  z _wyższem wykształceniem_ po renomowanych szkołach
                  zarzynania i marketingu
        • sympatyklewicy Re: znaczy skończyło, coś ci się chyba pomyliło 25.04.08, 14:05
          znaczy skończyło, coś ci się chyba pomyliło
          ***************************
          ani się teraz nie zaczęło, ani się teraz nie skończyło, poprostu
          będzie tak jak było ...
          • obraza.uczuc.religijnych Re: znaczy skończyło, coś ci się chyba pomyliło 25.04.08, 15:00
            Tak jak było za poprzedniej ekipy...
      • Gość: POlak-ateista jeb_nij się w łeb, moherze IP: 87.105.164.* 25.04.08, 13:35
        jak sie zaczelo?

        przeciez koles został zatrzymany a jakos nie słysze, zeby ktos z PO
        chcial go bronic...

        wy mohery jestescie nieprzemakalne na argumenty i na fakty


        POlak-ateista
        • loppe Re: jeb_nij się w łeb, moherze 25.04.08, 13:36
          rzeczywiście wszystko mu się po..., nie docenia już nawet...
          utworzenia CBA:)
        • wogrodrycha Re: jeb_nij się w łeb, moherze 25.04.08, 14:33
          > przeciez koles został zatrzymany a jakos nie słysze, zeby ktos z
          PO
          > chcial go bronic...

          jeśli nie słyszysz to znaczy ze jest prztyzwolenie na uciszenie
          sprawy. Jakoś cos ostatnio też nie słychać co u pani sawickiej się
          dzieje????? No a o nażeczonej Ziobry i stanie zdrowia Prezydenta
          słyszymy codziennie
    • Gość: POlak-ateista do pierdla z dresiarzem! IP: 87.105.164.* 25.04.08, 13:33
      • Gość: Janek Re: do pierdla z dresiarzem! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 13:38
        a kto to jest Miroslaw B , a moze be be
        po nazwisku prosze
    • Gość: wiki To bardzo dochodowy proceder... IP: 217.153.131.* 25.04.08, 13:38
      w Warszawie jest dwóch takich pisala o nich prasa którzy maja
      roszczenia wobec skarbu panstwa na 600 mln zl (takiej kasy nikt z
      nas nie widzial) a oni latwo zgromadzili majatek. Podtykajac starym
      babcia papiery do podpisu !!!
      To najbardziej dochodowy interes 3 RP i praktycznie koszt to papier
      dlugopis i narzeczona noitariuszka a kasa gigantyczna !!!!
      • zat4ra Re: To bardzo dochodowy proceder... 25.04.08, 16:47
        >Podtykajac starym babcia

        BabciOM, matolku, babciom.
    • fly8171 Cofnąć imunitet Dzikowskiemu????? 25.04.08, 13:38
      • Gość: AA Nauczył się od Sawickiej IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.08, 13:42
        .
        • Gość: kuba Re: Nauczył się od Sawickiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 14:10
          W każdej gminie lodziarnia PO...Donek, ten co lubi lód, lecz w
          lemoniadzie - jak pisał Hemar o Słonimskim...
          • Gość: Elka z Biłgoraja Typowy pisuar n/t IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 14:14
          • Gość: Elka z Biłgoraja Wolacy w natarciu? IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 14:19
            Potrafisz napisać coś do rzeczy, pisiorku?
      • wajdzik_presentation1 fly8171..Zabrać sutanne Rydzykowi !!! 25.04.08, 14:21
        za złodziejstwo !
    • Gość: autochton cuda, cuda się zdarzają! IP: *.katowice.pl 25.04.08, 13:59
      I wszystko dzięki Donaldowi ;-)
    • Gość: 77 Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich IP: *.axelspringer.pl 25.04.08, 14:00
      chciał facet ratować ruinę to go zamkną, typowe ! Ja nie moge
      odrestaurować pałacu to ty też nie ! Niech sie zawali, nikogu nie
      mozna pozwolić zrobić coś pozytywnego, niech się wali, pali !
      • Gość: masuma Kolego z axelspringer IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 14:07
        Czy kwota 80000, a 8000000 - to TO SAMO?
        Żałosne...
      • Gość: 0 Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic IP: *.chello.pl 25.04.08, 14:17
        chciał facet ratować ruinę to go zamkną

        za te 80 patyków ?
      • 1europejczyk chciał facet ratować ruinę to go zamkną, typowe ! 25.04.08, 14:18
        << chciał facet ratować ruinę to go zamkną, typowe ! >>

        Tak prowokujesz zeby sie "pobawic".

        Gdyby chcial ratowac ruine to zaplacilby by wladzom tyle ile byla warta, a nie
        proponowal swoim kolesiom lapowke.
        Mogl gdyby mial uczciwie zarobione pieniadze i wynegocjowal cene.
        Wystawiony na licytacji dobrze marketingowo zorganizowanej znajdzie na pewno
        kupcow za duzo wiecej.
        Twoje "obiekcje" jesli nie sa prowokacja to moga byc traktowane jedynie jako
        strategie obrony wszelkiego rodzaju szabrownikow i zlodziei w Polsce.
        Fakt, ze dzieje sie to dwa lata po stworzeniu CBA nie wystawia jest albo
        swiadectwem jak rozpowszechniony jest szabrowniczy "interes" w Polsce albo jak
        malo efektywnie dziala CBA.
        Po tylu glosnych sprawach nadal sa chetni do ryzykowania wszystkiego, calej
        swojej kariery przekonani o swojej nietykalnosci.
        Ilosc zlodziejskiego scierwa jaka zadomowila sie w naszym kraju, bronionego
        Twoja strategia "nikomu nie mozna pozwolić zrobić coś pozytywnego" jest porazajaca.
        Coz "pozytywnego" jest w okradaniu innych, nawet jesli sa bezimienni?


        Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic
      • sympatyklewicy Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic 25.04.08, 14:26
        Gość portalu: 77 napisał(a):

        > chciał facet ratować ruinę to go zamkną, typowe ! Ja nie moge
        > odrestaurować pałacu to ty też nie ! Niech sie zawali, nikogu nie
        > mozna pozwolić zrobić coś pozytywnego, niech się wali, pali !
        **********************************
        towarzysze proponuję oddać wszystkie pałace członkom PO ...
      • wogrodrycha Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic 25.04.08, 14:35
        Jeśli to jest posiadłosć Potockich to chyba oni powinni ją dostać z
        powrotem i odrestaurować lub sprzedać a nie jakiś lodziarz robui
        machloje za pomocą wieczystego użytkowania
        • ob.laden Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic 25.04.08, 15:04
          każdy z PO chce mieć pałac nie tylko Palikot

          > Jeśli to jest posiadłosć Potockich to chyba oni powinni ją dostać z
          > powrotem i odrestaurować lub sprzedać a nie jakiś lodziarz robui
          > machloje za pomocą wieczystego użytkowania
    • Gość: w Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic IP: *.occstrategy.com 25.04.08, 14:00
      To oddac Potockim w koncu!
      • Gość: Janosik & Batman Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.08, 08:36
        Ale wcześniej wynagrodzić chłopom pańszczyźnianym, których ograbili
        Potoccy, ich krzywdy. Potrącając, oczywiście, Potockim z wartości
        pałacu. W ten sposób, chcąc zaprowadzać sprawiedliwość, wyjdzie na
        to, że Potoccy powinni dopłacić do tego interesu. I słusznie, bo
        przecież nie wszystko, co zagrabili chłopom, ulokowali w pałacach;
        znakomitą większość przepili i przehulali.
    • alexandra220 Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic 25.04.08, 14:03
      to juz drugi sygnał o tym że posłowie z PO moga sobie nie poradzić z
      prywatyzacja i reprywatyzacja bez pomocy zewnetrznego audytora. o
      ile sie nie mylę ernst and young zajmowal sie korupcją prowadzil
      jakis projekt z transparency ale ten jest upolityczniony kadrowo ..
      UE powinna nam przyslac tu kogoś - wyprzedajemy 30 mld i rozdajemy
      14 mld - razem 45 mld PLN - ktos powinien miec nad tym nadzór.
      • Gość: Janek Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 14:07
        a Urzad Skarobowy sprawdzil skad ma pieniadze
        w USA znany aktor poszedl siedziec za podatki - podano
        nazwisko!!!!!!!
        nie ma przepros
        to jak sie ten B nazywa?
      • Gość: x Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic IP: *.crowley.pl 25.04.08, 14:53
        "...UE powinna nam przyslac tu kogoś..." hahaha
        jak mozna byc tak naiwnym?, no skad sie to przekonanie o "czystosci"
        urzednikow UE bierze?:)
        przeciez kilka lat temu CALA komisja europejska podala sie do
        dymisji z powodu afery korupcjnej swoich urzednikow.

        czlowiek jest wszedzie taki sam...tylko na zachodzie krdnie sie
        troche bardziej "wykwintnie"
      • tslodkowska Re: Za łapówkę PO chciała przejąć rezydencję 25.04.08, 17:23
        Wyglada na to, zę Polska jest prywatnym folwarkiem Platformy
        Obywatelskiej. Partia, która przygrania kombinatorów takich jak
        Piskorski i wiecznych wędrowców między partiami jak Niesiołowski
        dostaje kilkadziesiąt milionów złotych za wybory z podatków, które
        mogły by pójśc na biednych emerytów i ratowanie chorych na raka. A
        Niesiołowskiemu rośnie trzeci podbródek w szóstej już partii. Czas z
        tym skończyć!
    • mielis To zatrzymują już za samo pragnienie ? 25.04.08, 14:08
      Zgrzeszył myślą więc usunięcie go z Partii będzie najdotkliwszą karą.
      W wyroku dopisać jeszcze zakaz wstępowania do PO przez najbliższe 40 lat.
      • wajdzik_presentation1 Chciał ,czy zrobił?..CBA ciągle dla PISkomuny! 25.04.08, 14:15
        • Gość: go71 Re: Chciał ,czy zrobił?..CBA ciągle dla PISkomuny IP: *.chello.pl 25.04.08, 14:21
          "Miał wyższe wykształcenie, był aktywny, to został przyjęty" -
          tłumaczy Sobczak - ciekawe, znam multum osob z 'wyzszym
          wyksztalceniem' i 'aktywnych', a jakos przyjeci nie zostali, rowniez
          z PO. Pieprzy bzdury jednym slowem.
          Wart Pat palaca - a Bernacki Sobczaka.
      • 1europejczyk Twoja opinia moze byc albo prowokacja albo 25.04.08, 14:24
        czescia dzialan PLS (polskiego lobby szabrownikow), ktore chcialbym w to
        wierzyc, czuje sie coraz bardziej zagrozone.
        Re: To zatrzymują już za samo pragnienie ?
      • sympatyklewicy Re: To zatrzymują już za samo pragnienie ? 25.04.08, 14:30
        mielis napisał:

        > Zgrzeszył myślą więc usunięcie go z Partii będzie najdotkliwszą
        karą.
        > W wyroku dopisać jeszcze zakaz wstępowania do PO przez najbliższe
        40 lat.
        ************************
        nie tak ostro towarzysze, nie tak ostro ...
    • Gość: bobo "Miał wyższe wykształcenie, był aktywny.." IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 14:20
      Proponuję, ażeby przestać się oszukiwać - wystarczy jak umie czytac
      i pisać...
      • wajdzik_presentation1 Jak w całym swiecie,gó.. sie przyklei do wszystki 25.04.08, 14:23
        do wszystkiego !..Ta mały, regionalny gnojek!
      • Gość: js Re: "Miał wyższe wykształcenie, był".. od Sobczaka IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.08, 16:49
        Sobczak jeszcze w urzędzie pracuje. Gdzie jego rodzinna godnośc i
        osobisty honor?
    • Gość: GTpress Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich IP: *.cable.mindspring.com 25.04.08, 14:22
      czy CBA ma wykaz takich przejec dworkow i palacow w latach 1989-
      2008 ? jesli nie, to chetnie udostepnie..........
      • sympatyklewicy Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic 25.04.08, 14:33
        Gość portalu: GTpress napisał(a):

        > czy CBA ma wykaz takich przejec dworkow i palacow w latach 1989-
        > 2008 ? jesli nie, to chetnie udostepnie..........
        ************************
        udostępnij, udostępnij, udostępnij !!!
    • Gość: zydzinski I takie jest całe PO! Złodzieje i lesery IP: 80.50.152.* 25.04.08, 14:23
      • Gość: Caddi Re: I takie jest całe PO! Złodzieje i lesery IP: 83.238.116.* 25.04.08, 14:31
        Już PiS nam pokazał co potrafi. Wiec trzymaj pysk moherowy cwaniaku
      • Gość: Elka z Biłgoraja Re: I taki jest całe PIS! Złodzieje i lesery n/t IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 14:32
        • Gość: as Re: I taki jest całe PIS! Złodzieje i lesery n/t IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.08, 14:37
          Potrafisz coś więcej od bezmyślnego powtarzania małpko z Wilkinowa?
          • Gość: Elka z Biłgoraja Re: I taki jest całe PIS! Złodzieje i lesery n/t IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 14:40
            Żałosny jesteś WOLAKU
        • sympatyklewicy Re: I taki jest całe PIS! Złodzieje i lesery n/t 25.04.08, 14:43
          I taki jest całe PIS! Złodzieje i lesery n/t - zaraz towarzysze bo
          już mi się w głowie kręci, to w końcu zatrzymano kogoś z PO cz z
          PiS ???
          • obraza.uczuc.religijnych Re: I taki jest całe PIS! Złodzieje i lesery n/t 25.04.08, 15:03
            No fakt, tym razem to nie był Lipiec.
    • por1 Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich 25.04.08, 14:34
      Jacek Kurski łapówki nie dawal ,ale lesniczówkę przejal za marne
      grosze ,a lokatorom tejże nie dano szansy wykupienia jej za taka sma
      kasę.
      • Gość: Elka z Biłgoraja Kurski dostał za grosze, bo pisuarski kombinator IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 14:36
        • Gość: go71 Re: Kurski dostał za grosze, bo pisuarski kombina IP: *.chello.pl 25.04.08, 14:40
          zatrzymali go za lapowke, a nie za checi zamieszkania w palacu. Pis
          nie Pis, PO nie PO, cwaniak i lapowkarz jest cwaniak i lapowkarz.
          • Gość: Tusk Re: Kurski dostał za grosze, bo pisuarski kombina IP: *.b-ras1.prp.dublin.eircom.net 25.04.08, 14:49
            haha wygraliscie bitwe, ale nie wojne! to jeszcze nie koniec! zbyt wielu mam
            ludzi by przegrac!
    • Gość: XXX Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich IP: 195.116.132.* 25.04.08, 14:49
      A widział ktoś uczciwego pracownika Urzędu Marszałkowskiego w
      Lublinie ?
      Przeceiz tam sie robote dostaje tylko za łapówkę.
      TAM SAMI ZŁODZIEJE !!!!
    • Gość: sierp i młot Teraz wiadomo dlaczego IP: 212.76.37.* 25.04.08, 14:49
      Mariusz Kamiński jest znienawidzony przez premiera i walczącą z nim
      Julię Piterę. Teraz gdy on ma sukcesy, a ona tylko pisze tajne
      raporty, wiadomo jaka jest prawdziwa przyczyna tej walki. Rzadowi
      wojownicy z korupcją, tylko mówią że walczą, a Kamiński robi to
      rzeczywiście, dlatego ciągle jest groźny, tym bardziej że nie
      wszyscy w PO są uczciwi.
      • sympatyklewicy Re: Teraz wiadomo dlaczego 25.04.08, 14:52
        Gość portalu: sierp i młot napisał(a):

        > Mariusz Kamiński jest znienawidzony przez premiera i walczącą z
        nim
        > Julię Piterę. Teraz gdy on ma sukcesy, a ona tylko pisze tajne
        > raporty, wiadomo jaka jest prawdziwa przyczyna tej walki. Rzadowi
        > wojownicy z korupcją, tylko mówią że walczą, a Kamiński robi to
        > rzeczywiście, dlatego ciągle jest groźny, tym bardziej że nie
        > wszyscy w PO są uczciwi.
        ************************************
        rozwiązać CBA !!!
        • Gość: m15 bo może pozamykać wszystkich komuchów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 15:06
      • maaac Re: Teraz wiadomo dlaczego 25.04.08, 14:58
        Wiesz 'UB'eków nikt nie lubi. A sukcesy? Dokładnie takie same jak
        za dawnych czasów. Łapią głównie tych złodziei/aferzystów których
        samych się dużym nakładem sił wyhodowali. Ciekawe czy i tym razem
        tak było. O facecie od dawna było wiadomo że fantasta tak samo jak
        Sawicka. Był więc potencjalnie łatwym celem prowokacji.

        Jak na razie ciekaw jestem jak jego własna działka rolna miała być
        łapówką? Oddał ja za darmo? I US by się nie zdziwił? Sprzedał ja po
        obniżonej cenie? Grunty rolne? Po co to komu?
      • Gość: Elka z Biłgoraja Re: Teraz wiadomo dlaczego IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 15:03
        Jak CBA złapie w końcu kogoś z PISu (a jest tam OD GROMA przekręciarzy)
        uwierzę, że Kamiński jest bezstronny.
        Na razie nie wierzę mu
        • ob.laden Re: Teraz wiadomo dlaczego 25.04.08, 15:05
          i ch... ci w d...

          > Na razie nie wierzę mu
          • Gość: Elka z Biłgoraja Re: Teraz wiadomo dlaczego IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 15:08
            Paszoł gnojku radiomaryjny
    • Gość: wojtek Tak to Platforma "prywatyzuje" resztki po Polsce IP: *.dsl.chcgil.sbcglobal.net 25.04.08, 14:51
      Ten Tusk z Drzewieckim i kolegami , zamiast Euro 2012 bedzimy mieli
      prywatyzacje w tym stylu.
      • Gość: x a "dochody" dla Niemcow i Zydow IP: *.crowley.pl 25.04.08, 14:54
        a "dochody" dla Niemcow i Zydow i ktotem siejeszcze nie zglosi.
    • Gość: pragma Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.08, 15:00
      Uważam osobiście, że PCty z Vistą są najlepsze. Maki i wszystkie inne systemy
      oparte na unixie to chłam. Tak samo Linux.
      • ob.laden Re: ???? 25.04.08, 15:02
        > Uważam osobiście, że PCty z Vistą są najlepsze. Maki i wszystkie inne systemy
        > oparte na unixie to chłam. Tak samo Linux.

        Znowu nie udało się trafić
        we właściwy link?
        Problem z Vistą czy Aldshajmer?
    • presentation1 .......Cwiakalski nie daruje........ 25.04.08, 15:02
      Jutro bedzie wielki tytul.-Czy Prezydent zlamal prawo.
      Tak pisalem 18 kwietnia.
      Okazuje sie ze mozna tylko zarzadzac , stosujac do tego polityke manipulacji.Zarzadzac tym co pozostawil poprzednik.Do dzisiaj nie mamy zadnej reformy PO, kraj jednak sie rozwija .Czy PiS zostawil panstwo az w tak dobrym stanie?
      W chwilach zagrozenia-PO stosuje metode przyciskow.Te przyciski maja swoje sygnaly w mediach sprzymierzonych typu Gazeta Wyborcza,TVN,Polsat,Polityka oraz swoich poslach jak Palikot czy Niesiolowski.Gdy zostaje ktos aresztowany z PO-natychmiast naciska sie przycisk.Scenariusze sa gotowe.Pytanie zasadnicze.Kto dzis zaczyna?Sygnal leci do Wyborczej.Ta zadaje skromne pytanie-Czy Kaczynski zlamal prawo?.Media przyciskowe natychmiast podejmuja temat.I nie ma sprawy aresztowanego z PO.Gdy sondaze pokazuja wzrost dla Prezydenta-przycisk do Palikota.Ten po prostu pyta.Czy Prezydent?.....Metoda skuteczna.Dodam.Na krotki czas.Bo spoleczenstwo to nie stado baranow.W koncu pozna sposoby i manipulacje rzadzacych.Straca nie tylko media, ale i rzadzacy.
      • wajdzik_presentation1 Poczytajcie o Senator PIS,Arciszewskiej z Gdańska 25.04.08, 15:05
        To dopiero kurestwo i zakłamanie!
        • Gość: Elka z Biłgoraja Re: Poczytajcie o Senator PIS,Arciszewskiej z Gda IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 15:13
          Dlaczego pańska spółka podwyższyła prawie trzykrotnie czynsz lokatorom z
          budynków przy Grunwaldzkiej? - pytamy Mielewczyka.
          - Korzystam ze swoich praw - odpowiada.
          - Jakie plany ma spółka Easy wobec lokatorów, co się z nimi stanie?
          - Albo się dogadamy polubownie, albo skorzystam z drogi prawnej.
          - To znaczy?
          - Dokładnie to, co powiedziałem.
          - Fundacja, od której Easy kupiła nieruchomość, miała ludziom zagwarantować
          mieszkania.
          - Z tego, co wiem, żadnych zobowiązań nie ma. Chyba, że ktoś coś komuś ustnie
          obiecał.

          Według wiceprezydenta Gdańska Macieja Lisickiego, nowy nabywca musi przejąć
          zobowiązania fundacji. - To wynika wprost z umowy pomiędzy gminą a Pro Publico
          Bono - tłumaczy Lisicki.

          - Dzieje się nam krzywda. Senator Arciszewska potrafi bronić innych, ale nas
          przed własnym mężem chyba nie obroni - żalą się lokatorzy.


      • Gość: m15 natychmiast rozwiązać cba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 15:05
        nie może uczciwych członków PO wyciągać z domów
      • Gość: Elka z Biłgoraja Opisałeś dokładnie metody PISowskie IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 15:07
        projektując je na PO, spryciarzu.
        Na takie elementarne sztuczki socjotechniczne
        NIKT się już nie nabierze PISiorku
      • wet3 Miroslaw B. to typowa wizytowka POpaprancow! 25.04.08, 15:10
        A co dzieje sie z Sawicka i oligarchami?! Jakos cicho jak makiem by
        ktos zasial. Cwiakalski widocznie splaca dlugi wdziecznosci ...
        • wajdzik_presentation1 wet3..Zacznij od Lipca,skończysz na Ziobro !!!! 25.04.08, 15:16
          baranie..PIS Przekupni i Skorumpowani
      • presentation1 Re: .......Cwiakalski nie daruje........ 25.04.08, 15:15
        PO czailo sie od wielu lat na dorwanie sie do koryta.Niedobiki z Unii Wolnosci tez musza sie nachapac.
        • wajdzik_presentation1 presentation1..ilu chłopców zgwałciłes,ubolu? 25.04.08, 15:17
          • paralela.1 Re: presentation1..ilu chłopców zgwałciłes,ubolu? 25.04.08, 15:19
            odpowiedz,bydlaku!
        • presentation1 Re: ....O PZPN-Niesiolowski............ 25.04.08, 15:17
          Wicemarszałek Sejmu, Stefan Niesiołowski, nie uważa korupcji w piłce za ważny problem. Polityk PO twierdzi, że piłka nożna to tylko sport i zabawa, a nie "obszar do narodowej krucjaty". "Nie należy tworzyć wokół tego atmosfery linczu" - mówi Niesiołowski.

          Ważny polityk Platformy ostrzegł przed histerią wokół problemów w piłce nożnej i w PZPN. "Niektórzy publicyści tak się zachowują, jakby chcieli wezwać do powstania przeciw Listkiewiczowi" - powiedział Niesiołowski w radiowej Jedynce.

          Uważa on, że to gruba przesada, bo piłka jest tylko sportem i rozrywką. Nie oznacza to jednak - jak podkreśla - że winni korupcji nie powinni ponieść kary.

          Wicemarszałek Sejmu jest zdania, że następcą prezesa PZPN powinien być jakiś polityk. "Jeżeli to mają być ludzie spoza układu, spoza klanu sportowego, to może sięgnijmy do polityków" - proponuje Stefan Niesiołowski.
        • presentation1 Re: .......Cwiakalski nie daruje........ 25.04.08, 15:21
          Polska za PO to bedzie gorszy okres niz za komunistow.Juz szykuja sie do wykanczania ksiezy, juz szykuja sie do ostatecznej rozprawy z opozycja.
          • Gość: blackmoore Re: .......Cwiakalski nie daruje........ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.08, 15:45
            presentation1 napisał:

            > Polska za PO to bedzie gorszy okres niz za komunistow.Juz szykuja
            sie do wykanc
            > zania ksiezy, juz szykuja sie do ostatecznej rozprawy z opozycja.

            Udowodnij bolszewiku ze PO szykuje sie do rozprawy z jakims
            ksiedzem, oczywiscie nie z powodu np pedofilii. Nie zrobisz tego, bo
            tylko potrafisz pluc dookola. Nie masz zadnych dowodow. A moze na
            dowod przedstawisz cos na swoim smieciowym blogu? Trzeba siac, siac,
            siac.... drodzy towarzysze. Kazde ziarno padnie na jakas glebe. Kto
            sie szykuje do rozprawy z opozycja? I w jaki sposob to ma zamiar
            wykonac? Moze napisz cos na temat ktory sam poruszasz. A moze
            zgodnie z dyrektywami PiS pozakladali podsluchy wszystkim jak leci?
            Metoda Kaminsko/Ziobrowa?
            I znowu piszesz na tematy zastepcze. Tekst jest o lapowce i PO,
            mozesz tu smialo klepac ile wlezie, wazne zeby w temacie. Jesli
            facet jest winny, to niech idzie siedziec, natomiast pieprzenie
            glupot co znowu PO zrobi z Kosciolem i opozycja to zwykle klamstwa.
            Rozumiesz czy mozdzek nie ogarnia prostych spraw?
    • Gość: Rafał Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich IP: *.chello.pl 25.04.08, 15:10
      Przecież to normalne zjawisko POto by żyło się nam lepiej.
      • Gość: Elka z Biłgoraja Re: Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockic IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 15:15
        Co tam u Lipca i Kryszyńskiego z PISu? Wszystko dobrze?
    • anna-888 Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich 25.04.08, 15:15
      Niezle sie mozna ustawic stosujac takie metody. Sa jeszcze gorsze od
      tych lamiac przepisy dorabiajac sie fortuny.!! Przepisy sprzyjaja -
      gdyz majatek nabyty w drodze przestepstwa nie bedzie skonfiskowany!!

    • fly8171 CBA jest potrzebne czy nie???? 25.04.08, 15:17
      • wajdzik_presentation1 fly8171,Jako zbrojne ramie jednej partii..NIE !!!! 25.04.08, 15:18
        • fly8171 Czyli Lipca nie złapali????? A Lepera??? 25.04.08, 15:19
          • paralela.1 fly8171.. masz cieczke, czy jez menopauza? 25.04.08, 15:21
            musieli, afera była nie do ukrycia!
            • fly8171 Co potwierdz że nie jest to zbrojne ramię PIS! 25.04.08, 15:44
              • Gość: LechuJarek Jestes debilem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 15:54
              • jkal potwierdzam że nie jest to zbrojne ramię PIS,ale P 27.04.08, 09:19
                Palikota, który widocznie też miał chrapke na pałac POtockich i chłopaki wzięli się za łby zgodnie z zasadą aby POlska rosła w siłę, a ludziom (niektórym) żyło się dostatnio.
          • jkal Lipiec i Leper tak jak Sawicka, Picheta , Grzego 27.04.08, 09:27
            Grzaegorek, Listkiewicz maja się ba, bardo dobrze
    • placebo99 I co teraz obrońcy ścierwoliberałów zaplutych? 25.04.08, 15:19
      Głupio wam teraz, że głosowaliście na takich malwersantów? Głupio
      jest.
      A nie mówiłem?
      • paralela.1 placebo99.To co mają powiedziec wyborcy PISkomuny? 25.04.08, 15:24
        Tylu złodziei ,PZPR-owców,UBków w PIS !!!
        • jama.314 Re: placebo99.To co mają powiedziec wyborcy PISko 25.04.08, 15:35
          paralela.1 napisała:

          > Tylu złodziei ,PZPR-owców,UBków w PIS !!!

          fakt,jak jasna cholera!
        • placebo99 Re: placebo99.To co mają powiedziec wyborcy PISko 25.04.08, 17:03
          Gdyby informacja dotyczyła kogoś z partii PiS to byłaby ona na
          stronie gazety przybita gwoździem na samym początku przez tydzień.
          Ale to nie jest możliwe, bo cinkciarzy i malwersantów nie ma
          szeregach Prawa i Sprawiedliwości z jednego prostego powodu. Partia
          ta jest namaszczona przez świątobliwe autorytety i teraz chyba wasze
          mózgi pojmą, że wypaczenia tu są wykluczone. A to, że wszawe media
          mówią inaczej to oznacza, że dostają dużo judaszowych srebrników od
          naszych przeciwników politycznych.
      • Gość: Elka z Biłgoraja Co tam u Lipca i Markowskiego, pisiorku? IP: *.acn.waw.pl 25.04.08, 15:40
        Jeden siedzi drugi leży...
        • fly8171 I tak powinno zostać!!!!! 25.04.08, 15:45
    • Gość: Były właściciel Za łapówkę chciał przejąć rezydencję Potockich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 15:28
      Nie poprosił o radę p.Sikorskiego.On przejął
      "swoją posiadłość" za darmo.Dopiero póżniej zdekomunizował.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka