romanpidlaszuk 27.04.08, 06:16 XPИCTOC BOCKPEC ! BOICTИHY BOCKPEC ! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=40728&w=78847392&a=78873708 15 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krt_czart Naruszasz Netykietę !!! 27.04.08, 09:11 Postaraj się, by tytuł wątku, który zakładasz był czytelny i zrozumiały. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciupazka Re: Naruszasz Jego Ja IP: *.it-net.pl 27.04.08, 11:29 Prawdziwie zmartwychwstał, Alleluja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wisia >> Xpиcтoc Bocкpec << IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.08, 09:18 XPИCTOC BOCKPEC ! BOICTИHY BOCKPEC ! Wesolych Swiat Wielkanocnych, Roman :-) klaniam, wisia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: folkatka Re: Wesołych Świąt IP: *.chello.pl 27.04.08, 11:51 O śmierci, gdzie jesteś o śmierci? gdzie jest moja śmierć, gdzie jest jej zwycięstwo? Odpowiedz Link Zgłoś
romanpidlaszuk Re: >> Xpиcтoc Bocкpec 28.04.08, 13:49 XPИCTOC BOCKPEC ! BOICTИHY BOCKPEC ! Wesolych Swiat Wielkanocnych, Roman :-) klaniam, wisia ---------------------- Dzieki serdeczne za zyczenia swiateczne! Moje uszanowanie, Roman Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katolik. Re: >> Xpиcтoc Bocкpec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.08, 15:45 Kiedy zblizymy na tyle do siebie kalendarze religijne, by WSPOLNIE obchodzic Swieta? Christos woskres. Zaiste Chrystus zmartwychwstal. Zycze duzo zdrowia. Zblizmy swe kalendarze bo terminy swiat to sprawa UMOWNA - to ja Wam Kochani mowie-wasz przyjazny astronom. Odpowiedz Link Zgłoś
leniak Kalendarze 28.04.08, 16:11 chyba raczej byłoby słusznie namawiać do tego katolików... u prawosławnych bowiem Wielkanoc przypada jak przystało po świecie Paschy... i jak to jest widac w tym roku w dogodniejszej aurze ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
pep-per Re: Kalendarze 29.04.08, 17:04 Dlaczego żadna stacja telewizyjna nie transmitowała nabożeństw? leniak napisał: > chyba raczej byłoby słusznie namawiać do tego katolików... > u prawosławnych bowiem Wielkanoc przypada jak przystało po świecie > Paschy... > i jak to jest widac w tym roku w dogodniejszej aurze ;-) > Odpowiedz Link Zgłoś
opornik4 Re: Transmisja 12.05.08, 21:34 pep-per napisal: "Dlaczego żadna stacja telewizyjna nie transmitowała nabożeństw? " leniak odpowiedzial: "to dobre pytanie jest..." Ja dopowiadam: Musicie sobie zalozyc odpowiednik TV Trwam. Odpowiedz Link Zgłoś