Dodaj do ulubionych

>> Xpиcтoc Bocкpec ! <<

27.04.08, 06:16
XPИCTOC BOCKPEC !
BOICTИHY BOCKPEC !
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=40728&w=78847392&a=78873708

15
Obserwuj wątek
    • krt_czart Naruszasz Netykietę !!! 27.04.08, 09:11
      Postaraj się, by tytuł wątku, który zakładasz był czytelny i
      zrozumiały.
      • Gość: ciupazka Re: Naruszasz Jego Ja IP: *.it-net.pl 27.04.08, 11:29
        Prawdziwie zmartwychwstał, Alleluja!
    • Gość: wisia >> Xpиcтoc Bocкpec << IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.08, 09:18
      XPИCTOC BOCKPEC !
      BOICTИHY BOCKPEC !

      Wesolych Swiat Wielkanocnych, Roman :-)

      klaniam,
      wisia
      • leniak Wesołych Świąt 27.04.08, 09:29
        a dla czarta Happy Easter...
        • Gość: folkatka Re: Wesołych Świąt IP: *.chello.pl 27.04.08, 11:51
          O śmierci, gdzie jesteś o śmierci?
          gdzie jest moja śmierć, gdzie jest jej zwycięstwo?
      • romanpidlaszuk Re: >> Xpиcтoc Bocкpec 28.04.08, 13:49
        XPИCTOC BOCKPEC !
        BOICTИHY BOCKPEC !

        Wesolych Swiat Wielkanocnych, Roman :-)

        klaniam,
        wisia

        ----------------------

        Dzieki serdeczne za zyczenia swiateczne!
        Moje uszanowanie,
        Roman
        • Gość: Katolik. Re: >> Xpиcтoc Bocкpec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.08, 15:45
          Kiedy zblizymy na tyle do siebie kalendarze religijne, by WSPOLNIE
          obchodzic Swieta? Christos woskres. Zaiste Chrystus zmartwychwstal.
          Zycze duzo zdrowia. Zblizmy swe kalendarze bo terminy swiat to
          sprawa UMOWNA - to ja Wam Kochani mowie-wasz przyjazny astronom.
          • leniak Kalendarze 28.04.08, 16:11
            chyba raczej byłoby słusznie namawiać do tego katolików...
            u prawosławnych bowiem Wielkanoc przypada jak przystało po świecie
            Paschy...
            i jak to jest widac w tym roku w dogodniejszej aurze ;-)
            • pep-per Re: Kalendarze 29.04.08, 17:04
              Dlaczego żadna stacja telewizyjna nie transmitowała nabożeństw?

              leniak napisał:

              > chyba raczej byłoby słusznie namawiać do tego katolików...
              > u prawosławnych bowiem Wielkanoc przypada jak przystało po świecie
              > Paschy...
              > i jak to jest widac w tym roku w dogodniejszej aurze ;-)
              >
              • leniak Transmisja 12.05.08, 19:59
                to dobre pytanie jest...
                • opornik4 Re: Transmisja 12.05.08, 21:34
                  pep-per napisal:
                  "Dlaczego żadna stacja telewizyjna nie transmitowała nabożeństw? "

                  leniak odpowiedzial:
                  "to dobre pytanie jest..."

                  Ja dopowiadam:
                  Musicie sobie zalozyc odpowiednik TV Trwam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka