Dodaj do ulubionych

Luuuuudzie, grzeją!!!!!!

IP: *.lublin.mm.pl 07.10.03, 15:54
Własnie dotknęłam kaloryferka.....radość przycmiewa świadomość ceny takieo
grzania.Ale najważniejsze że może wreszcie będzie ciepło :)
Obserwuj wątek
    • czarna33 Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 07.10.03, 16:50
      Az z wyrka wyskoczylam,zeby to sprawdzic.Potwierdzam!!!!
      • dociek Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 07.10.03, 17:01
        Eeeeee tam! Duszno, gorąco i robactwo się obudziło! :-p
    • pepperoni78 Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 07.10.03, 17:28
      U mnie grzeją już od piątku. ;)
    • ejno Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 07.10.03, 20:13
      E tam u mnie tez grzeja juz od piatku:)))))))Tez mi nowosc hehehehe
    • jetbang Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 07.10.03, 20:17
      odkręcajcie termostaty na maxa :-DD

      hehehe

      ale serio !!! poodkręcajcie ma maxa termostaty to wam się dobrze odpowietrzy
      instalacja i będzie dobrze pracowała!!! na jakieś dwa trzy dni!!! a potem to
      normalnie ile trzeba!!!

      w razie czego 993 - pogotowie cieplne zawsze gotowe :-DDD

      Pozdrawiam!!! :)
      • czarna33 Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 07.10.03, 20:20
        Spoko spoko,termostaty juz wczesniej byly podkrecane.Niech nawet nie waza sie
        popsuc:)
    • Gość: Z:Đ Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! IP: *.resetnet.pl 07.10.03, 21:18
      Ludzie faktycznie grzeją ... szczególnie jak sie mocno przytuli ich do
      siebie :P. Pozdrawiam wsztkich wtulony z braku laku w kaloryfer :D - w dodatku
      nawet ciepły.
      • izis_2003 Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 07.10.03, 21:31
        U mnie w domku też cieplutko a najcieplej to pod kołderką albo kocykiem.
    • Gość: jochan Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! IP: 212.182.71.* 08.10.03, 08:23
      U mnie grzeja w karzdym krzaczku.
    • ryza_malpa1 Co robić? 08.10.03, 10:50


      Piszczy mi w kaloryferze, cichutlo ale upierdliwie , zwłaszcza w nocy.
      Jedbang, fachowcze, poradź!!!
      • jetbang Re: Co robić? 08.10.03, 11:55
        dostaniesz za chwilkę info na prv

        Pozdrawiam!!! :)
        • nike18 Re: Co robić? 09.10.03, 17:45
          Moze to korniki?
          • izis_2003 Re: Co robić? 09.10.03, 21:14
            Cholera o ile w domku cieplutko to w pracy jak w psiarni. Zimnica na całego bo
            kaloryfery zapowietrzone a fachury mówią że przyjda pod koniec następnego
            tygodnia. Ech szkoda gadac...
    • dabelek1 Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 10.10.03, 15:17
      Ryza małpko i tak LPEC, cos zrobi zeby zarobic na tym ze laskawie pod haslem
      koniecznosci rozruchu dal odrobine luksusu, a tma niedlugo bwedzie to samo co z
      MPWiK-iem- czyli za duzo ludzi na posadach
      • jetbang Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 10.10.03, 19:42
        dabelek1 napisał:

        > Ryza małpko i tak LPEC, cos zrobi zeby zarobic na tym ze laskawie pod haslem
        > koniecznosci rozruchu dal odrobine luksusu, a tma niedlugo bwedzie to samo
        co z
        >
        > MPWiK-iem- czyli za duzo ludzi na posadach


        MPWiK i LPEC to dwie różne firmy i różni ludzie o przeciwnych mentalnościach
        na czołowych stanowiskach. A że włascicielem jest miasto no cóż tego się nie
        wybiera. Póki co nie słyszałem o jakichkolwiek podwyżkach!!!
        A co do posad w LPECu pracuje o połowe mniej ludzi niż w MPWiKu. Dyrektorów
        też jest mniej. A doładować to mogą ale spółdzielnie i firmy
        rozliczające "podzielniki ciepła". LPEC nie zmienił taryfy w tym roku więc
        ewentualne podwyżki nie będą spowodowane przez LPEC.

        Małpko co z mailem ??? Nie odpisałaś mi!!!

        Pozdrawiam!!! :)
    • dociek Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 10.10.03, 21:30
      Mam już dosyć tego stanu! Ciągle w ponmieszczeniach się pocę, a na ulicy się
      studzę! Trzy kroki w chorobę! Nie cierpię sezonu grzewczego!
      • Gość: ryża małpa Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! IP: *.lublin.mm.pl 10.10.03, 22:06
        Przykręć kaloryfer jak możesz :)
        • dociek Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 11.10.03, 10:22
          Moja "pokojowa" współpracownica jest niedogrzana (ja się jej rozgrzewania nie
          podejmuję), a świeże powietrze szkodzi jej na gardło... Przez pokój przewija
          się dziennie ok.100 osób. Nie lubię sezonu grzewczego. :-(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka