Gość: ryża małpa IP: *.lublin.mm.pl 07.10.03, 15:54 Własnie dotknęłam kaloryferka.....radość przycmiewa świadomość ceny takieo grzania.Ale najważniejsze że może wreszcie będzie ciepło :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czarna33 Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 07.10.03, 16:50 Az z wyrka wyskoczylam,zeby to sprawdzic.Potwierdzam!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dociek Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 07.10.03, 17:01 Eeeeee tam! Duszno, gorąco i robactwo się obudziło! :-p Odpowiedz Link Zgłoś
pepperoni78 Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 07.10.03, 17:28 U mnie grzeją już od piątku. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ejno Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 07.10.03, 20:13 E tam u mnie tez grzeja juz od piatku:)))))))Tez mi nowosc hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
jetbang Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 07.10.03, 20:17 odkręcajcie termostaty na maxa :-DD hehehe ale serio !!! poodkręcajcie ma maxa termostaty to wam się dobrze odpowietrzy instalacja i będzie dobrze pracowała!!! na jakieś dwa trzy dni!!! a potem to normalnie ile trzeba!!! w razie czego 993 - pogotowie cieplne zawsze gotowe :-DDD Pozdrawiam!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
czarna33 Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 07.10.03, 20:20 Spoko spoko,termostaty juz wczesniej byly podkrecane.Niech nawet nie waza sie popsuc:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z:Đ Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! IP: *.resetnet.pl 07.10.03, 21:18 Ludzie faktycznie grzeją ... szczególnie jak sie mocno przytuli ich do siebie :P. Pozdrawiam wsztkich wtulony z braku laku w kaloryfer :D - w dodatku nawet ciepły. Odpowiedz Link Zgłoś
izis_2003 Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 07.10.03, 21:31 U mnie w domku też cieplutko a najcieplej to pod kołderką albo kocykiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jochan Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! IP: 212.182.71.* 08.10.03, 08:23 U mnie grzeja w karzdym krzaczku. Odpowiedz Link Zgłoś
ryza_malpa1 Co robić? 08.10.03, 10:50 Piszczy mi w kaloryferze, cichutlo ale upierdliwie , zwłaszcza w nocy. Jedbang, fachowcze, poradź!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jetbang Re: Co robić? 08.10.03, 11:55 dostaniesz za chwilkę info na prv Pozdrawiam!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
izis_2003 Re: Co robić? 09.10.03, 21:14 Cholera o ile w domku cieplutko to w pracy jak w psiarni. Zimnica na całego bo kaloryfery zapowietrzone a fachury mówią że przyjda pod koniec następnego tygodnia. Ech szkoda gadac... Odpowiedz Link Zgłoś
dabelek1 Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 10.10.03, 15:17 Ryza małpko i tak LPEC, cos zrobi zeby zarobic na tym ze laskawie pod haslem koniecznosci rozruchu dal odrobine luksusu, a tma niedlugo bwedzie to samo co z MPWiK-iem- czyli za duzo ludzi na posadach Odpowiedz Link Zgłoś
jetbang Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 10.10.03, 19:42 dabelek1 napisał: > Ryza małpko i tak LPEC, cos zrobi zeby zarobic na tym ze laskawie pod haslem > koniecznosci rozruchu dal odrobine luksusu, a tma niedlugo bwedzie to samo co z > > MPWiK-iem- czyli za duzo ludzi na posadach MPWiK i LPEC to dwie różne firmy i różni ludzie o przeciwnych mentalnościach na czołowych stanowiskach. A że włascicielem jest miasto no cóż tego się nie wybiera. Póki co nie słyszałem o jakichkolwiek podwyżkach!!! A co do posad w LPECu pracuje o połowe mniej ludzi niż w MPWiKu. Dyrektorów też jest mniej. A doładować to mogą ale spółdzielnie i firmy rozliczające "podzielniki ciepła". LPEC nie zmienił taryfy w tym roku więc ewentualne podwyżki nie będą spowodowane przez LPEC. Małpko co z mailem ??? Nie odpisałaś mi!!! Pozdrawiam!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
dociek Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 10.10.03, 21:30 Mam już dosyć tego stanu! Ciągle w ponmieszczeniach się pocę, a na ulicy się studzę! Trzy kroki w chorobę! Nie cierpię sezonu grzewczego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryża małpa Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! IP: *.lublin.mm.pl 10.10.03, 22:06 Przykręć kaloryfer jak możesz :) Odpowiedz Link Zgłoś
dociek Re: Luuuuudzie, grzeją!!!!!! 11.10.03, 10:22 Moja "pokojowa" współpracownica jest niedogrzana (ja się jej rozgrzewania nie podejmuję), a świeże powietrze szkodzi jej na gardło... Przez pokój przewija się dziennie ok.100 osób. Nie lubię sezonu grzewczego. :-( Odpowiedz Link Zgłoś