Dodaj do ulubionych

WSPOLPRACUJ Z GAZETA!!!

21.11.03, 19:34
jesli jest cos co sie wam podoba lub nie na dzielnicach/osiedlach piszcie do
naszej gazety ktora ukazuje sie na waszych dzielnicach
(czuby,czechow,LSM,srodmiescie) Prosze rowniez zainteresowanych o sygnaly!
napiszemy o tym... KONTAKT: dee99@poczta.pl ;)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka