Forum   dziennika

dziennika

(12 wyniki)
 • Ostrzeżenie pochodzące z Dziennika internautów, [b]dotyczy iPKO [/b] Adres : di.com.pl/print/48391 [b]Atak phishingowy na klientów iPKO i ING[/b] Nie dajcie się złapać! Kliknięcie odsyłacza w spreparowanej wiadomości prowadzi do podrobionej strony logowania, przygotowanej na tyle starannie, że może zmylić niejednego właściciela konta. Sama wiadomość phishingowa nie została przygotowana szczególnie starannie - widać, że cyberprzestępcy nastawili się na atakowanie użytkowników, którzy n...
 • witam, od zawsze kupuję dodatek praca GW i chciałbym zapytać jak oceniacie takiż sam dodatek "Dziennika"? Warto to kupić czy jeszcze jest to ubogi krewny dodatku GW? pozdrawiam robik
 • gdzie na stronach gospodarczych "The Wall Street Journal" Jacek Iskra w artykule "Banki płacą rekordowe premie manedżerom" napisał: "Niedawno ponad 1,5 tys. podwyżki wywalczyli sobie pracownicy największego rodzimego banku - PKO BP". Pomijam błąd rzeczowy (największy rodzimy bank), ale reszta informacji wyssana z palca. A może coś przegapiłam? Ale informacja poszła w Polske, w poważnej gazecie.
 • Witam, może trochę nie na temat grupy, ale potrzebne mi sa pewne dokumenty, a mianowicie pare ustaw. Czy ktoś wie, gdzie mozna kupic cos takiego w Warszawie? Cos mi chodzi po głowie, ze przy placu Unii Lubeleskiej było takie miejsce (chyba gdzies przy czy w siedzibie Służby Cywilnej). Wie ktos moze wiecej na ten temat? Wielkie dzięki.
 • A przemysł? Gdzie mają znaleźć pracę te wyedukowane masy? Co to za polityka...
 • Pracują długo i intesywnie, ale żyja krótko i nijako... A swoją drogą picie na budowach to straszliwa plaga.
 • Tekst Michala Ogorka z 2000 roku. Nic dodac nic ujac: OPOWIADANKA OGÓRKOWE Z dziennika człowieka sukcesu Lipiec Napisałem na uniwersytecie pracę z fenomenologii Husserla. Zostałem Project Preparation and Inplementation Manager, spędzam w pracy po czternaście godzin, w ogóle stąd nie wychodzę. Mam promować jakieś słodkie świństwa do jedzenia w paskudnych torebkach. Koniec lipca Zacząłem brać amfę. U nas wszyscy biorą. Jak się tak zastanowić, to właściwie jest OK odnosić takie ...
 • 'Niszczy wolność prasy.' - prosze, proszę... - to w nawiązaniu do pawiowego linka o straszeniu dziennikarzy sądem (gdzies taki był) www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=47880 Jeszcze tylko przydałaby sie publiczna debata o tym co zdarzyło sie (dobrego i złego) w ciagu ostatnich 17 lat i można byłoby powiedzieć, że kraj nasz zaczyna nabierac cech normalności. BTW jak to dobrze, ze jest Dziennik ... :)
 • dużo ludzi wali nd Tesco do Anglii, a czy wiecie może coś na temat takiego wyjazdu do Irlandii? thanks
 • w Naszym Dzienniku wyczytalem co nastepuje www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20060323&id=po01.txt zastanawiaja mnie dwie rzeczy 1. dlaczego na pierwszych stronach GW nic nie ma o tym (inna sprawa, ze nie mam czasu na szukanie) 2. jak widza to EPSy (ekonomia, prawo) obeznane z tematem - maja prawo zrobic ta fuzje czy nie? za wszelkie uwagi dziekuje :)
 • Osmiu amerykanskich marynarzy stacjonujacych w Navy station w Mayport na Florydzie zostalo wczoraj oskarzonych o zawarcie fikcyjnych malzenstw z Polakami i Rumunkami aby wyludzic dodatek mieszkaniowy dla personelu mieszkajacego poza baza. Dodatek wynosi 35,000 dolarow rocznie i nie ulega opodatkowaniu. Polki i Rumunki na podstawie aktow malzenskich wystapily o przyznanie im obywatelstwa. Pary nie mieszkaly razem. Zrodlo: Reuters.
 • Wiem, jest dużo ogłoszeń, są agencje ale... Jak znaleźć kogoś naprawde uczciwego i solidnego, tak żeby nie trzeba było ciągle patrzec na ręce i liczyć sztućce o bizuterii nie wspomnę. Codzi mi o kogoś na dłużej, oczywiście na dochodne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?