Gość: wisia
IP: 217.97.175.*
03.12.03, 23:34
Tysiac postow na forum Lublin :-))) Pora na zmiane warty, wiec zegnam sie z
wami, zyczac tego, czego i sobie bym zyczyla:
* udanych postow;
* frapujacych tematow;
* luzu i blues'a (czujecie blues'a?);
* odpsienia tego forum (bardzo spsialo ostatnio:(()
* udanego spotkania swiatecznego:-)))
* niech moc bedzie w wami...
Pozdrawiam,
wisia :-)))